Şimdi Ara

Pelit Pastanesi Fiyat Listesi [Fotoğraf] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
171
Cevap
6
Favori
115.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yiyecek içeceklerin fiyatından ziyade sağladığı ortama bakmak lazım..Geçen gün İzmit`te ne baktın! olayına bir cafede 20 yaşında çocuk öldürüldü..
  • kızlar falan geliyor mu yanına oturmaya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

Yiyecek içeceklerin fiyatından ziyade sağladığı ortama bakmak lazım..Geçen gün İzmit`te ne baktın! olayına bir cafede 20 yaşında çocuk öldürüldü..

Yav git evinde otur. Ortamı iyi, masrafıda az hey allahım
  • pahalı kardeşim burası Türkiye yok öyle
  • Ortam güzel dediğiniz önünden sürüyle insanın geçtiği bir sokakta bir pastane. Ne kastınız bu kadar?
  • Fiyatlar pahalı, kabul edin. Bi %20 civarı indirim olursa makul fiyatına ulaşır bana kalırsa
  • Hemen celallenmeyin sizin gibileri zaten oraya almazlar.Paran yoksa yemezsin bu kadar basit ..
  • Kahve fiyatları normal ama diğerleri uçmuş.
  • Bu Pelit Pastanesinin franchesisini açmak lazım.Ne kadar istiyorlar acaba köşe oluruz bu fiyatlarla
  • Eğer kaliteliyse o para verilir ama parasını hakettiğini sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dükkanından hiçbirşey almadım ama annem belediye çalışıyor ve her bayram belediye pelitten çikolata veriyor . gerçekten çok kaaliteli çikolatası var
  • böyle fiyata ekstra bi muamele falan yapıyolar heralde. bu ne la pavyon hesabı
  • israf haramdır
  • böyle yerlerde satılan meyve suyunun tadını çok merak ediyorum, eee sonuçta 8 lira. ha gözümden kaçmış, o meyve suyu da cappy. sanırım özel üretim altın kaplama şişelerde.

• Türkiye Standartlarına göre yüksek sayılabilir fiyatlar.

Ama en uyduruk bi kafe'ye gidin , klasik bardakta çay 2 TL.
    Bu adamlar 1957 'den beri ayakta duryorsa saygı duymak gerekir. Gidersin gitmezsin ayrı konu zaten hitap ettigi kesim belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

maşallah maşallah bir kilo ekler ne kadar çok merak ettim.

70 yada 80 lira olması lazım
  • La eli yuzu duzgun bir mekanda fiyatlar bu sekilde oluyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Menü fiyatları da aynı kademedeki diğer mekanlara göre kesinlikle pahalı değil.

Aynı kademedeki derken bu kademeden kasıt nedir.. ??? Pasta börek kısmının fiyatları istediği kadar yüksek olabilir çünkü burası bir pastane sonuçta...

Ama bunlar hepten sapıtmış... Makarna satıyor fiyatı , piyasadaki adam gibi makarna yapan restoranlardaki fiyatlarla aynı...
    Hamburger satıyor... Sattığı fiyat steakhause restoranlarında veya gerçekten adam gibi et ürününden hamburger yapan butik dükkanlardaki hamburgerler ile aynı fyata.... İşte burada zurnanın zırt dediği yer...

İstersen 4 kişilik pastayı 100 TL ye sat.. Sonuçta pastacısın , geçmişin var istediğin parayı istersin.. Ama makarnaya üst segmenteki bir makarnacı fiyatı , cheseburger e üst segment burgerci fiyatı çekersen yok artık ali sami derler adama...

Burada makarnaya verdiğin paraya Fratelli La Bufala da kralını yersin.. Cheseburger e verdiğin para ile DükkanBurger , Özgür şef veya Bevers te kralını yersin...

• giderim bizim burdaki gel gör pideye 1.5 kıyma + ayran + salata = 7 tl + 1.5 tahinli pide = 13-14 tl :D
  • İnsanın trilyonu olsa dahi buraya gitmesi enayilik . 50 kuruşluk tostu 20 liraya satan zihniyet.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.