Şimdi Ara

Pelit Pastanesi Fiyat Listesi [Fotoğraf] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
171
Cevap
6
Favori
115.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zengin züppelerin bu tür mekana gidip ıphone unu masanın üzerine koyduktan sonra işaret parmağı ile orta parmağını birleştirip gel gel hareketi yaparak garsonu aşağılamak sureti ile egolarını tatmin ettiği mekanlardır; ee ne diyebiliriz ki paranın hesabını bilmeyenler için bu tür mekanlar her zaman var olacak.
  • Buraya harcanan para sadece israf..Bir ek veya tost en fazla ne kadar güzel olabilir ki ? Tost değil marka satıyorlar ne yazık ki.
  • feysde paylaşıcam kardeş. tenk yu.
  • Nescafe 6.5 diyor lan
  • Fiyatlar ,bazı kalemlerde gayet normal ama bazı kalemler biraz yüksek,şu da varki 1957 yılında kurulan işletme yapacak birşey yok,adamlar marka olmuş.

Şu an normal bir yere de gitsen bundan %30 ucuz oluyor.

Hele yanında bayan varsa,düzgün bir yere gitmek icab ediyor,gerçi hoş kıro barzo takımı cepteki para ile de ölçülmüyor,adamın içinde varsa Hilton'da da çıkıyor karşına yapacak birşey yok.
  • çay 6.5lira
  • Soda 5 ? 5 mi? vay be tam para düşmanı bir yer burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Soda 5 ? 5 mi? vay be tam para düşmanı bir yer burası

bimde 25 kuruş diye biliyorum ben soda yı ?
  • Çok ucuzmuş hemen gidiyorum tıka basa yemeye
  • biz 1 tl ye 3 çeşit yemek yiyorduk üniversitede (şimdi harçlar kaldırıldı 1.85)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoRe`i

biz 1 tl ye 3 çeşit yemek yiyorduk üniversitede (şimdi harçlar kaldırıldı 1.85)

Sebze çorbası fena oluyo usta ya. Favorim.
  • pELİT
  • menemen 12tl yuh 2yumurta 1 domates 1 biber doğrayacak.

siz bana 12tl verin size bi menemen yapayım 7 ceddiniz doyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Everybody Kamon

Mobillerden çok küfür yiyeceksin haberin olsun.
  • Menemen 12 lira , devekuşu yumurtasından yapıyorlar galiba

Orda ne var ne yok yiyip tadım notlarını paylaşman lazım. RİKS BUDUR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Majesty -- 13 Mart 2013; 16:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Birkaç arkadaşımızdan mesaj aldım,

İnternette araştırdım hakikaten Pelit Pastanesi'nin fiyat listesine ulaşamadım.

Yok.

Gitmeden önce fiyat bilgisine ulaşabilmeli insanlar. Madem pelit yapmamış benden gelsin.

Dedim forum içinden yada dışından internette arayan kişilere yardımcı olmak adına konuyu açıyorum.

Hocam nerlerdesin sen ya özledim walla senin konularını İnşallah seneye istanbula gelirim de bende senin inceleme yaptığın mekanlara giderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, İstanbul'un yakın çevrelerinde özel insanların arada bir mutlaka ziyaret ettiği, Kendince samimi bir ortamı olan ve doğa ile iç içe olan bir mekan biliyorsanız. Özel mesaj ile bilgilendirirseniz sevinirim. Şehrin kalabalık hayatı insanı sıkıyor.
  • Orada kim menemen yer ya ?
    Öyle über mekana gidiyorsun ve menemen söylüyorsun. Adam gibi iç kahveni ayrıl. Hadi açsan tost söylersin çay söylersin de oraya gidip de ızgara köfte , memenem v.s yiyenlerin aklına şaşarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DZIBE

Merhaba, İstanbul'un yakın çevrelerinde özel insanların arada bir mutlaka ziyaret ettiği, Kendince samimi bir ortamı olan ve doğa ile iç içe olan bir mekan biliyorsanız. Özel mesaj ile bilgilendirirseniz sevinirim. Şehrin kalabalık hayatı insanı sıkıyor.

Size Çatladıkapı sosyal tesislerini önerebilim. Ailemle gittim mekan olarak denize 0 sayılır. Sayılır diyorum denizle arasında 100-150 mt. bir mesafe var kış olduğundan kapalı mekanına geldik zannedersem yazın bahçede denize nazır yerler olacaktır. Ayrıca fazla tanınmadığından oldukça sakin bir yer.
  • Hala böyle fakir mekanlarda takılan varsa terketsin forumu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.