Şimdi Ara

Pelit Pastanesi Fiyat Listesi [Fotoğraf] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
6
Favori
115.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pelit'in pastaları bi halta benzemiyor, diğer ürünlerini denemedim.
  • Fiyatlar pahalı falan değil.Fazla bulan da gitmesin o zaman başka yer mi yok?Sadece içecek fiyatlarını abartmışlar biraz diğerleri gayet normal.

''Ben keriz miyim bu kadar para vericem her yerde çok daha ucuz olan x ürününe'' demiş bazı arkadaşlar ama şöyle bir durum var.Ucuzluğun olduğu yerde kalabalık olur.Misal bir fuar açılsın beleş olsun herkes doluşur 5 lira bilet ücreti koysan çok az kişi gider o fuara bu da aynı hesap kalabalık ve gürültülü yerlerden hoşlanmayanlar için fiyatların yüksek olması iyi bir şey.İçilen çay, yenilen mantı aynıdır ama mekanda az kişi olunca hem hizmet kaliteli olur hem de mekan daha elit ve nezih bir yer haline gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Zengin züppelerin bu tür mekana gidip ıphone unu masanın üzerine koyduktan sonra işaret parmağı ile orta parmağını birleştirip gel gel hareketi yaparak garsonu aşağılamak sureti ile egolarını tatmin ettiği mekanlardır; ee ne diyebiliriz ki paranın hesabını bilmeyenler için bu tür mekanlar her zaman var olacak.

Nasıl bir zihin bu ya, nasıl bir kafa yapısı.

Abicim gayet de gidip çaya 3 lira kahveye 5 lira veriyorum... Cebimde de tomarla para olmamakla birlikte iddia ediyorumki şu forumdakilerden ortalama olarak fazla param dahi yoktur.. Alllaha şükür cebimizde paramız var, kız arkadaşım var arkadaşlarım var ve gidip de çaya 3-4 lira vermek koymuyor.. Bir çaya 4 lira verilir mi gibisinden düşünmeye gerek yok, neticede 4 liradan bahsediyoruz

Biraz hayatı yaşayın....

Garsonları aşağılamak falan diyen arkadaş, hayatı filmlerden tanıyor sanırım.. Az dışarı çıkıp mekana gitse asla tahmin ettiği gibi olmadığını görür

• Yani bi pastahane üzerinden tartışma da çıkıyor ya artı forumlarda, ne diyelim daha.

İsteyen gider istemeyen gitmez, sana pahalı gelen şey bana ucuz gelir.

Pastalarını beğenmeyen arkadaşlar patisserie lerinde pasta adında kek yemeye devam edebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Orijinalden alıntı: faziloglu

cafeciliği bilmeyen adamlar kurmuş aklı sıra elit bi yer. ben çok önünden geçtim her geçişimde en fazla 10 masa doludur keza mekanda 50den fazla masa var tahminimce.bigün gireyim dedim çay içtim sonra tatlı için menü istedim çayın 4lira oldugunu görünce kalktım kasadaki adama gittim dedim çay neden 4 lira sallamasyon bişeyler anlattı dedim gelen bi çay içiyo sizde ondan 4 lira yaptınız dimi.4lira yaparsan adam bi çay içer 4 saat oturur tabi yap iki lira adam 4 saatte 3 çay içsin olsun 6 lira 2 lira fazladan kar ve içerisi dolsun bin lira maaşla çalışan biri gelip kız arkaşadaşıyla oturabilsin.gibisinden bişeyler dedim tam hatırlamıyorum yalan olmasın.en son çıkarkende bi tane cafe ismi verdim bunlara pastane cafe gibi dediğim yerde pelitin 3de 1 i kadar yok adam 60-70milyar civarı para harcadı gidin görün sizmi çok kazanıyosunuz o cafemi araştırın dedim.ve 4lirayı bayıldım tabi bu kadar edebiyata insan çay bizden derdi demediler :))

Ve adamlar 50 senedir piyasanın öncüsü , tr en çok kazanan pastahane ama senin düşündüğünü dusunememisler ? Yav he he...

Özsüt, Mado bunların 50 yılda yapamadığını 10 senede yapmıştır. Öncü ama kime göre neye göre?(İki firmayı da sevmem babamın oğlu da değiller)
    Bence iş modeli olarak başarısızlar.
    İki arada bir derede kalıyor bana göre bu politika ile.

• Bu menüde tek pahalı şey soda.

Geri kalanlarda bir pahalılık görmüyorum. Pelit çalışanları ve mekan kalitesi olarak tam aile ile gidilebilecek bir yerdir.
  • fiyatlar normal genelde kaliteli mekanlarda fiyatlar bu ve bundan yüksek oluyor az kazık yemedim değil oralarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Patronun doğum gününde pelitten muzlu fındıklı bir pasta geliyor hayatımda yediği en güzel pasta kesinlikle

muzlu ekpa'dır büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeen

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Oha o fiyatlar ne öyle. Su bile 3 TL. Kalitelidir tamamda suyun kalitesi nasıl olabilir en fazla ? PH değeri 10 falan mı ?

En iyisi 7 olan sudur, 10 olursa fazla asidik olur.

FAİL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 15 Mart 2013; 23:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^chicken_translate^^

quote:

Orijinalden alıntı: Jeen

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Oha o fiyatlar ne öyle. Su bile 3 TL. Kalitelidir tamamda suyun kalitesi nasıl olabilir en fazla ? PH değeri 10 falan mı ?

En iyisi 7 olan sudur, 10 olursa fazla asidik olur.

FAİL

Bazik olacaktı reyiz dalgınlık.Neyse sıçtım sıvamıyım

• Orta halli birinin alış veriş yapacağı pastane olmadığı kesin.

Geliş düzeyi iyi olan kimse için çukulatası iyi.

Malesef ben sadece poğoça aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttcengiz -- 7 Ekim 2015; 18:55:47 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.