Şimdi Ara

Pelit Pastanesi Fiyat Listesi [Fotoğraf] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
6
Favori
115.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hozbay0239

385lira odedigim dogum gunu pastama yanlislikla tuz katmislar , aradim degistirttim.yoksa aksama Milet tuzlu yicekti.

Pastanın tuzlu olduğunu nasıl anlayabildin ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Pelit Pastanesi Fiyat Listesi [Fotoğraf]

= 8,5 TL

Evimde her gün çift yumurtalı yiyorum. 50 kuruşa mal oluyor.
  • Pahalı diyen arkadaşlar mahalle kahvesinden başka bir yere gittiler mi acaba ?

Zira ben herhangi bir pahalılık göremiyorum.

Pelit gerek çalışanları gerek ortamı açısından zaten belirli bir zümreye sesleniyor.

Menü fiyatları da aynı kademedeki diğer mekanlara göre kesinlikle pahalı değil.

Sadece doğum günü pastası hazırlatırken hazırlıklı olursanız iyi olur

• Pelit yemek yemek için pek uygun bir yer değil ama arada çay kahve içilebilecek ferah,çok kalabalık olmayan güzel bir mekan.
  • pelit pastanesi harbi kalitelidir ama aynı ürünleri başka yerde aynı lezzette bulamazsınız, sadece gıda üzerine değil genel anlamda kalitelidir

içeceklerin pahalı olma sebebi adam gelip bi çay içip 5 saat oturmasın diye
  • hep demişimdir zengin söğüşlemek en iyi meslektir moruk
  • Soda 5 TL Soda İsteyince En Kalitelisi Özkaynak, Ökzaynağın 6lı Paketi 4 TL Gibi Birşey.

Koldada 1.5 Normalde Bunlarda 6 TL

Ben 1 yıl buraya vereceğim parayı harcamam kendi kafemi açarım denize 0 şeklilde, + 5 de uşak tutarım hayatımı yaşarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoRe`i

biz 1 tl ye 3 çeşit yemek yiyorduk üniversitede (şimdi harçlar kaldırıldı 1.85)

İstanbul Üniversitesi mi?
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Artık önünden bile geçeceksem karşı kaldırıma koşarım

Bu arada pahalı değil diyen arkadaşlar herkesin tuzunun kuru olmadığını akıllarına sokarlarsa iyi olur. Kaldı ki maddi gücüm elverse bile gitmem. Bu da bir fakir avuntusu değildir. Yakşanlar
  • 3 kişi kahvaltı yapmıştık 140 lira para vermiştik hey gidi
  • Mantı ile çay çok pahalı geldi.Onun dışında fiyatlar normal bence.
  • evet
  • ya yemişim elitini , pelitini , zümresini ..

kazık yemek milletin hoşuna gidiyor özet bu . bu adamlar fiyatları arttırsın müşterisi artar çünkü orgazm oluyor bazı görgüsüzler yüksek hesap ödeyince .

hem lezzetli hem düzgün fiyatları olan birsürü yer var , bunlara para vereceğime ölürüm.
  • Uğrarsanız Başakşehirin başkaşehirinde tabelası sökülmüş fakat hala çalışan 20 yılllık pastane var çay 50kr poğaca 50kr simit 50kr açma 50kr herşey 50kr

Fiyata ucuz diyen arkadaşı dikkatle okuyun çünkü doğru söylüyor aslında küçük esnafın değerini bilen yok çünkü başka yerde çaya 5TL Verirsin fakat 50kr a çay aldığında çaya laf atarsın sonra gelirsin küçük esnafa laf atarsın pis pastane zehirlenirim vs. diye korkmayın zehirlenmessiniz asıl emekçidir onlar da işte değerini böyle bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhenoMachinal -- 13 Mart 2013; 19:04:06 >
  • Genelde karşıma çıkınca "bir gün şurada bir tatlı yemeye gideyim" derdim ama hep gelecek hesap yüzünden korkup uzak dururdum.

Fiyatlar korkulacak kadar yüksek değilmiş ama Saray Muhallebicisi Mado Özsüt gibi tatlıcıların iki katı fiyatlara ulaşıyor neredeyse.

Bir gün gidip pastasının tadına bakayım diyorum.

Özel bir tavsiyeniz varsa deneyebilirim.

Son olarak şunu diyeyim: Eski dershanemin arka sokağındaki kahvehanede 50 kr.'a içtiğim çay gibisini çoğu Mado'da 3 lira'ya içemedim. Rakamlara bu kadar takılı kalmayın.

Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 13 Mart 2013; 19:11:01 >
  • Menü fiyatı gayet normalmiş. Bir gün hasta ziyareti için pasta almaya gitmiştim, ekler'ler gözüme çarptı dedim bi yarım kilo alayım, neyse aldım tarttılar falan ne kadar dedim 35 lira!!!! Yuh dedim içimden bu nedir. İyi ki ağzımdan 1 kilo falan çıkmamış yanlışlıkla. Ulan aynı tad, aynı kalite, kralının kilosunu 25-30 liraya satıyorlar zaten, hadi diyelim 40 lira!! 70 lira nedir kafası güzeller.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tost 18 tl ben o parayla 1 hafta tost yerim
  • MADO tek geçerim her zaman
  • 1-2 bişey yesen 100 lira gircek
  • Ya bırakın fiyatlar normalmiş yok kalteliymiş yok elitmiş ayaklarını. Sizin kalite anlayışınız kazık yemek ise buyurun gidin tabi. Gelmiş buraya yüksek fiyat diyenlere hava atıyor bir de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.