Şimdi Ara

Peki şu Hulk olayına bir açıklık getirelim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
5
Favori
15.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar elimizde hiç ordu değilde bir tane Hulk gibi insan üstü canlı olsa. Bütün ülkeleri yenebilir miyiz?

• taramalı bonba varsa yenemessin
  • nuke atmak yasaksa 3 turda bitiririz işlerini
  •  Peki şu Hulk olayına bir açıklık getirelim.

• Bana kangallardan kurulu bir ordu verin size tüm dünyayı fethedeyim
  • Doctor Manhattan olsa bu soruyu sormazdım ama Hulk daha ön planda o yüzden diyorum.

Ama thor konusuna gelince Hulk,bir bölümde Thorun çekicini kaldırıyordu
  • Kangal varsa, umut vardır.
  • Kangal bonbası hepsini alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitreex

Doctor Manhattan olsa bu soruyu sormazdım ama Hulk daha ön planda o yüzden diyorum.

Ama thor konusuna gelince Hulk,bir bölümde Thorun çekicini kaldırıyordu

Konuda kangallarda tek atom ya da hidrojene bakar.buda güçlü ülkelerin hepsinde olduğu için yunanistandan ilerisinde tık olmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peronitX -- 27 Haziran 2012; 18:49:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmde değil çizgi filmde dahi hulk thoru dağıtıyor.Hulk cennete girip orayıda dağıtıyor cehenneme yollanınca orayıda dağıtıyor lokinin kontrolündeyken..
  • arkadaşlar bir kere Hulk, Thoru öldürüyor çizgi filmde ayrıca marvel karakterinin en güçlü kahramanı zaten Thoru yenebilir mi demedim. Dünyada bir ülkede öyle birisi olsa nasl durudurulur dedim. Hulk zaten Thordan güçlü hatta Thorun çekicini kaldırmışlığı ve Thoru öldürmüşlüğü var
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

Bana kangallardan kurulu bir ordu verin size tüm dünyayı fethedeyim

Kangallar öyle bir ırktır ki. Dünyada bir tane bile kalsa ordu kurup intikamını alır.
  • O değilde bu hulk neden ölümsüz hulkın filmini unuttumda
  • Hulk fiziksel olarak ölümsüz olabilir ama ya içten saldırılırsa? (Zehir,İlaç vb.)
  • adam hem ölümsüz hem de sinirlendikçe gücü artıyo nasıl yenilcekki
  • yaw farz edin boyle bir silahi var iranin ya da suriyenin dusunun hulk saf degistrdi kendisini yaratan amerikaya karsi iranla bir oldu e iran bizede dusman simdi dunya bu adami nasil dururacak

• quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

Hulk fiziksel olarak ölümsüz olabilir ama ya içten saldırılırsa? (Zehir,İlaç vb.)

Ne yapmayı düşünüyorsun? Hulk karşındayken "gel bi çay içelim bilader" diyip çayına zehir mi katacaksın?

Hulk'ı hiç sevmesem de Marvel'ın en güçlü karakteri kendisi. Öfkelendikçe gücü artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tükenmiş Kalem -- 27 Haziran 2012; 21:01:20 >
  • Batman'i alsak tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: pasam2012

adam hem ölümsüz hem de sinirlendikçe gücü artıyo nasıl yenilcekki

Önce yüksek dozlarda sakinleştirici verilecek.Sinirlenemeyince güçlenemeyecek.Ardından elimize alacağımız büyük boyutlarda ki bıçaklar veya elektrikli testereler vasıtasıyla tüm vücudu 5 er santim boyutlarında dilimlenecek.Ölmedi mi?O zaman etleri kıyma makinesine atacağız ve artık Hulk öldü.Thor dünyayı yıkıp dökebilir.
    Not: Wolverineciyim.
  • Bağkurunu garanti eder ve hemen başlatır,günde 10 öğün yemeğini garanti eder,Bimden sınırsız alışveriş çekini ve Bimcell sınırsız hattı da tedarik edersen, Hulk mesaide güzel çalışır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.