Şimdi Ara

Peki şu Hulk olayına bir açıklık getirelim. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
333
Cevap
5
Favori
15.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: At Düşkünü

quote:

Orijinalden alıntı: Caped Crusader

quote:

olum cahil cahil tartışmayın

hulk ezer thor'u şaka mısınız? film saçma thor ezer falan demişler bi de

marvel dünyasından bi haber yaşıyosunuz yeminlen bi de gelip tartışıyosunuz biliyomuş gibi

ki hulk dahi en güçlü marvel karakterleri listesinde ilk 10a giremez,

tartışmasız en güçlü karakter ise one above all'dur.

Peki şu Hulk olayına bir açıklık getirelim.

Marvel'in en güçlüsü hocam DC'nin olup olmadığı tartışılır.
    DC'de aşırı güçlü karakterler var Dr.Manhattan,Superman,The Spectre gibi.

yazdıkların arasında dr. manhattan > spectre > superman tarzı bir ilişki var ve bunların her biri avengers karakterlerinden güçlü ama one above all la bunları kıyaslayamayız çünkü one above all tanrı (thor gibi falan değil cidden tanrı ) o yüzden kıyaslayamayız gibi sanki ama one above all'u dışarıda tutarsak tüm comic booklar arasında en güçlü karakter dr. manhattan sanırım.

not: one above all'a tanrı dedim ama yaratıcı olan tanrı değil sanırım daha değişik ama yaratıcı olan tanrıya en yakın tanrı(çok tanrı var lan marvel'de )

Marvelde her galaksinin bir tanrısı var.

• Arkadaşlar marvel evreninde mistik güçlere sahip bir çok kahraman var.Bunlarla fiziksel güçlere sahip olanları karşılaştırmak bence doğru olmaz.
    Hayal meyal hatırlamıyorum X-Men'de çok güçlü abiler vardı

Hulk vs Thor konusunda filmi geçiyorum çünkü filmler saçmalamaya çok müsait oluyor.

Çizgi filmlerde Hulk üstünlük kuruyordu.Ama hulk da durdurulmaz değil.Çok güçlü ama ilk 10 a giremez.
  • quote:

marvel dünyasından bi haber yaşıyosunuz yeminlen bi de gelip tartışıyosunuz biliyomuş gibi

şimdi bu hulk a mermi işlemiyo ama iğne girebiliyo yani ?

• Stan Lee on creating Thor: "How do you make someone stronger than the strongest person (the Hulk)?

thor bilgilerinde de böyle birşey mevcut

Weaknesses
    Adamantium and vibranium has been shown capable of piercing the Hulk's skin; in World War Hulk, Wolverine, X-23, and Black Panther's claws could pierce it.

Zayıf Yönler
    Adamantium ve vibranium Hulk cildi delerek kapasitesine sahip olduğu kanıtlanmıştır; Dünya Savaşı Hulk içinde, Wolverine, X-23, ve Kara Panter pençeleri delip sağlayabilirdi.

kaynak:http://marvel.wikia.com/Hulk_(Robert_Bruce_Banner)

güç ve özellikleri çok uzun biri çevirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelmisbulundum -- 28 Haziran 2012; 2:09:57 >
  • quote:

Ne suratsız adammış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HULK EZER HULK YOK EDER

• Hulka bi kantom bonbası çakarım.Hulk felan kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By.QuaTiL

HULK EZER HULK YOK EDER

kusura bakma ama sen değilsin :D doğru adamı bekliyoruz :D
  • Kangal her türlü alır beyler.İnanmıyorsanız youtubeye: "Kangalı görüp kaçan hulk" yazın.Kangal Hulkun kaba etini ısırıyor.Meğer zayıf noktası kaba etiymiş, o yüzden hulka dönüşürken giysinin o bölümü yırtılmıyor(gizlemek için :) ).Achillesin topuğu gibi, anladınız siz onu ;)

Edit:İmla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 28 Haziran 2012; 4:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

The Avengers'deki duruma göre insan oğlunun Hulk'a yapabileceği hiçbirşey yok.Filmde Thor'u yenebildiği gösteriliyor.Ancak Thor azda olsa dayanıyor.Benim merak ettiğim konuda 2 tane Thor Hulk'u yenebilir mi? Gerçi Hulk ölümsüz neyse bunlar bizi aşar

100 Hulk 10000 Thor'u yok eder.
  • Hocam benim Türkiye sınırları içinde bildiğim tek Hulk budur. İşinize yarar mı bilmiyorum

HULK CIVIC
  • Spoiler !

Ben en çok Hulk'un loki'yi dövdüğü sahneye güldüm adamı duvardan duvara vuruyor ondan sonrada çelimsiz tanrı diyor alem adam yahu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RC3

Spoiler !

Ben en çok Hulk'un loki'yi dövdüğü sahneye güldüm adamı duvardan duvara vuruyor ondan sonrada çelimsiz tanrı diyor alem adam yahu :D

Aynen.. Zaten The Avengers'i komedi filmi diye tanıtsalar yanlış olmazdı
  • quote:

kardeşim bi haber demişsin fakat gösterdiğin one above all celestials denen uzaylı kozmik tanrıların yer aldığı bir grubun içindedir tüm marvel evreninin yaratıcısı one above all resimdeki değildir isim benzerliği var ondan sonrada living tribunal gelir

ayrıca hulk thor karşısında direnemez çizgi romanla alakası olmayıp film animasyon izleyen insanlar için hulk'ı yükseltip şişiriyorlar hele hele odinforce gibi bir güce sahipken,hulk thor karşısında hiçbirşeydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokedici_destroyer -- 28 Haziran 2012; 13:56:41 >

• Dr. Manhattan 'ın tanrıdan aşağı kalır bir yanı yok. Dr. Manhattan'ı o yüzden kıyaslamayın boşuna.

Hulk'a gelirsek. Fiziksel güçden başka bir gücü olmayan bir karakterin Hulk'u yenmesi söz konusu değil. Ancak Silver Surfer tarzı gücü olanlar yenebilir. Yok Batman'miş yok Thor muş falan. Bırakın bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

Dr. Manhattan 'ın tanrıdan aşağı kalır bir yanı yok. Dr. Manhattan'ı o yüzden kıyaslamayın boşuna.

Hulk'a gelirsek. Fiziksel güçden başka bir gücü olmayan bir karakterin Hulk'u yenmesi söz konusu değil. Ancak Silver Surfer tarzı gücü olanlar yenebilir. Yok Batman'miş yok Thor muş falan. Bırakın bunları.

Silver Surferinda durdurabilecegini sanmiyorum.Çünkü Thor gibi fiziksel güçten öte tanrisal özelliklere sahip birisi durduramiyor ama tamda tanri diyemeyiz Thor'a. Şu an icin Doctor Manhattan var bir tek Hulku papatya gibi dagitacak

• quote:

Orijinalden alıntı: nitreex

quote:

Dr. Manhattan 'ın tanrıdan aşağı kalır bir yanı yok. Dr. Manhattan'ı o yüzden kıyaslamayın boşuna.

Silver Surferinda durdurabilecegini sanmiyorum.Çünkü Thor gibi fiziksel güçten öte tanrisal özelliklere sahip birisi durduramiyor ama tamda tanri diyemeyiz Thor'a. Şu an icin Doctor Manhattan var bir tek Hulku papatya gibi dagitacak

silver surfer hulk için çok fazla olur sahip olduğu power cosmic gücüyle hulk'a dönüşme yeteneğini bile yokedebilir sırf fiziksel olarak bakmayın olaya ayrıca surfer kendi alanında en dayanıklı bedene sahip karakterlerden biridir

• quote:

Orijinalden alıntı: yokedici_destroyer

quote:

Orijinalden alıntı: nitreex

quote:

silver surfer hulk için çok fazla olur sahip olduğu power cosmic gücüyle hulk'a dönüşme yeteneğini bile yokedebilir sırf fiziksel olarak bakmayın olaya ayrıca surfer kendi alanında en dayanıklı bedene sahip karakterlerden biridir

Yazma zahmetinden kurtardın beni, sağol.

Silver Surfer en karizma, en güçlü karakterlerden biridir. 2014'de sanırım filmi de çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

bakıyorumda neo unutulmuş gençler

Bedava ekran kartı yolla Neo'nun sülalesini hatırlatırım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: Tükenmiş Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: EGEMERT.

Hulk fiziksel olarak ölümsüz olabilir ama ya içten saldırılırsa? (Zehir,İlaç vb.)

Ne yapmayı düşünüyorsun? Hulk karşındayken "gel bi çay içelim bilader" diyip çayına zehir mi katacaksın?

Hulk'ı hiç sevmesem de Marvel'ın en güçlü karakteri kendisi. Öfkelendikçe gücü artıyor.

Marvel'ın en güçlü karakteri Hulk falan değil.One-Above All var bi kere.Çizgi roman okuduğum için az buçuk biliyorum.

Galactus Marvel'in ise Galactus en güçlüsü

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.