DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
PCI Basit İletişim Denetleyicisi nedir driver ı var mı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
103.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> PCI Basit İletişim Denetleyicisi nedir driver ı var mı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      40 Mesaj
      04 Mart 2007 00:59:45 Konu Sahibi

Intel® Desktop Board DG965WH Features
      Features Benefits
      Form Factor ATX (11.60 inches by 9.60 inches [294.64 millimeters by 243.84 millimeters])
      Processor Support for an Intel® Core™2 Duo processor in an LGA775 socket with a 1066 or 800 MHz system bus
      Support for an Intel® Pentium® D processor in an LGA775 socket with an 800 or 533 MHz system bus
      Support for an Intel® Pentium® 4 processor in an LGA775 socket with an 800 or 533 MHz system bus
      Support for an Intel® Celeron® D processor in an LGA775 socket with a 533 MHz system bus
      View all supported processors

Memory Four 240-pin DDR2 SDRAM Dual Inline Memory Module (DIMM) sockets
      Support for DDR2 800, DDR2 667, or DDR2 533 MHz DIMMs
      Support for up to 8 GB of system memory

Chipset Intel® G965 Express Chipset
      Audio One of the following:
      8-channel (7.1) audio subsystem using the SigmaTel* STAC9271 audio codec
      8-channel (7.1) audio subsystem using the SigmaTel* STAC9271D audio codec and Dolby* Home Theater certification

Video Intel® GMA X3000 onboard graphics subsystem
      I/O Control Legacy I/O controller for diskette drive, serial, parallel, and optional PS/2* ports
      LAN Support Gigabit (10/100/1000 Mbits/sec) LAN subsystem using the Intel® 82566DC Gigabit Ethernet Controller
      Peripheral Interfaces Ten USB 2.0 ports
      Two IEEE-1394a interfaces: one back panel connector and one front-panel header
      Six Serial ATA IDE interfaces
      One Parallel ATA IDE interface with UDMA 33, ATA-66/100/133 support
      One diskette drive interface
      One serial port
      One parallel port

Expansion Capabilities One PCI Express x16 bus add-in card connector
      Three PCI Express* x1 bus add-in card connectors
      Three PCI Conventional* bus connectors

Microsoft Vista* Premium Ready With a PC built with Intel® Core™2 Duo or Intel® Core™2 Quad processors, and the Intel® Desktop Board, you can experience a more responsive and manageable environment of Microsoft Windows Vista* including a new visual sophistication of the Windows Aero* interface.
      Related Products
      Processors Intel® Core™2 Duo processor
      Intel® Pentium® D processor
      Intel® Pentium® 4 processor
      Intel® Celeron® D processor

Chipsets Intel® G965 Express Chipset
      Adapters Intel® 600SM PCI Phone Adapter

özellikleri üsttekiler

benim sorum PCI basit işlem denetleyicisi diye aygıt yöneticisinde yüklenmemiş bir şey görünüyor anakart cd sinden ne yaptımsa yükleyemedim zannedersem cd de driver ı yok

neden olabilir yadımcı olursasınız sevinrim

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

bahad
    • Yüzbaşı
      872 Mesaj
      04 Mart 2007 01:18:47
      aynı durumla bende karşılaşmıştım ya pcmıa bağdaştırıcısı ya da scsı raid denetleyicileri olması lasım

|
      |

• Teğmen
      199 Mesaj
      04 Mart 2007 01:24:35
      Aynı sorun bilgisayarın üzerinde bulunan ve sürücüsü yüklenmeyen herhangi bir donanımdan kaynaklı olabilir. Bende de vardı... onboard ses katının ve modemin sürücülerini yükleyene kadar sorun ortadan kalkmadı. Bazen sürücülerin bulunduğu cdlerde hotfix diye bir klasörde koyarlar... oraları da kontrol et. O sorun çalışmayan donanımın yer almasıyla ilgili...pci için sürücü yok yani.

|
      |

Lütfen konuştuğunuz dile ve imlâsına sahip çıkın. Yazdığımız kadarızdır, yazdığımız gibiyizdir!
    • Çavuş
      40 Mesaj
      04 Mart 2007 01:24:41 Konu Sahibi
      modem router bir sürücüsü var mı kuruluma gerek oluyor mu direk bağlanıyor internete

ses driver ları tanıtıldı seste sorun yok tüm driverlarını internetten bulup güncelledim hatta biosu bile update ettim

raid var bu kartta o böyle bir sorun verir mi ama tek harddisk var

modem den se eğer onun driver larını nası bulabilirim starcom modem tek portlu 1 adet usb var ama ben router olan kısmı kullanıyom

of ne can sıkıcı bir mesele
      daha önceki anakrtımda asustu biosu güncelleyince sorun kalkmıştı overclocking failed diye bir uyarı veriyodu bu seferde intel alalım dedik buna benzer bir sorunla karşılaştım
      şu an vista ultimate yüklü
      xp_sp2 kuramadım neyse uzattım esas sorun şu pcı meselesine çözüm bulmakta

|
      |

bahad
    • Er
      11 Mesaj
      04 Mart 2007 03:29:42
      USB portunu öyle görüyor olabilir
      birde raide olabilir sen anakart cd içerisindeki her şeyi kur dun mu??

|
      |

• Çavuş
      88 Mesaj
      29 Mart 2012 10:54:55
      Intel(R)_Management_Engine_Interface driverının yüklenmesi gerekiyormuş burada yeterli açıklama var.http://www.teakolik.com...im-denetleyicisi-sorunu/
      birilerinin işine yarar umarım

|
      |

• Yarbay
      2333 Mesaj
      31 Mayıs 2014 18:30:39
      tommikks
      2 sene önceki açıklaman için teşekkür ederim. Asus X550LB-XO025D laptopumda aygıt yöneticisinde başında sarı ünlem işareti olan PCI Basit İletişim Denetleyicisi vardı. Intel Management Engine Interface sürücüsünü kurunca sorun çözüldü.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.