Şimdi Ara

PC kullanmak suç mudur? Herkes cepten iş yapmaya mecbur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Otobüs bileti bakıyorum, Pamukkale turizm, hem web üzerinden hem de cep uygulaması üzerinden almak mümkün.
    Cepten bakınca bazı seferlerde indirim çıkıyor, fakat PC'den/web üzerinden girince o indirimler yok. Niye?
    Google şirketlere rüşvet falan mı veriyor kardeşim..? PC kullanıyorsam neden fazla ödemek zorundayım?

• Sorunda Google'ın rolu olduğunu sanmıyorum. Sorun P.Kale'deki geliştiriciden kaynaklı olabilir. P.Kale genel müdürünü arayıp sorunu bildiririm, kasti olarak yapılan birşeyse yani cepten girenlere özel bir indirim ise ben olsam hiç uzatmadan P.Kale'yi çizerim.
  • bu biraz uygulama algoritmasından kaynaklı yani program sizin daha fazla tıklamalarınız ihtiyaç olduğunu anlayıp ona göre fiyat artırıyor.başka bir yerden girip deneyebilirsiniz.

veya biletler iyice azalmıştır fiyatları biraz yukarı çekmişde olabilir...

• Alışveris siteleri ve yemek siteleri de öyle. Mobil uygulamada daha çok kampanya oluyor

• Dünya mobile döndü. Artık PC için program bile geliştirmiyorlar.

• Cep'ten kullanıcıyı takip etmek daha kolay. Numarasından kimliği ortaya çıkıyor. Hatta bulunduğu yeri bile tesbit edebiliyorlar. O nedenle cepten kullanımı özendirmeye çalışıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.