Şimdi Ara

Pazarda Bug Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Euko da europa serverında oynuyorum charı pazara bıraktığımda ayrı pc lerden ayrı 2 charım ban yemişti onların açılmasını beklerken şimdi bu sorunla karşılaşıyorum bazı arkadaşlar aşşağıda açık olan programlardan kaynaklanan hackshield problemi olduğunu söyledi fakat IDM ve Microsoft Security Essentials dışında hiçbir program açık değil sorunların sebebini hala çözebilmiş değilim pazardayken birden ekrana bu geliyor yes veya no demem farketmiyor oyunu kapatıyor

Pazarda Bug Sorunu

• Dostum aynı sorun bende de var yalnız bende Loading data.. kısmında oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: QainichiNyorai

Euko da europa serverında oynuyorum charı pazara bıraktığımda ayrı pc lerden ayrı 2 charım ban yemişti onların açılmasını beklerken şimdi bu sorunla karşılaşıyorum bazı arkadaşlar aşşağıda açık olan programlardan kaynaklanan hackshield problemi olduğunu söyledi fakat IDM ve Microsoft Security Essentials dışında hiçbir program açık değil sorunların sebebini hala çözebilmiş değilim pazardayken birden ekrana bu geliyor yes veya no demem farketmiyor oyunu kapatıyor

Pazarda Bug Sorunu

X 'e bas .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gameko69 -- 16 Ağustos 2012; 22:58:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KheanJaii

quote:

Euko da europa serverında oynuyorum charı pazara bıraktığımda ayrı pc lerden ayrı 2 charım ban yemişti onların açılmasını beklerken şimdi bu sorunla karşılaşıyorum bazı arkadaşlar aşşağıda açık olan programlardan kaynaklanan hackshield problemi olduğunu söyledi fakat IDM ve Microsoft Security Essentials dışında hiçbir program açık değil sorunların sebebini hala çözebilmiş değilim pazardayken birden ekrana bu geliyor yes veya no demem farketmiyor oyunu kapatıyor

Pazarda Bug Sorunu

X 'e bas .

x soluk ama basılmaz ki

• oyun kilitleniyor zaten dostum neye basarsan bas pencere kapandıktan sonra oyundan atıyor
  • bugün aynısı bendede oldu 1lvl pazar charımda yan charımla girdim sorun çıkmadı sorna select character ile girdim o chara sorun düzeldi bi dene istersen sorun devam ediyosa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_hmeet

bugün aynısı bendede oldu 1lvl pazar charımda yan charımla girdim sorun çıkmadı sorna select character ile girdim o chara sorun düzeldi bi dene istersen sorun devam ediyosa..

benim o charda 1 level ama sorunun o olabileceği aklıma gelmemişti teşekkür ederim denemekte fayda var
  • e1 girin ama starta basmayın back yapın e2 girin starta basın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

e1 girin ama starta basmayın back yapın e2 girin starta basın.

söylediğini anlamadım ozaman e2 girmiş oluyoruz yinede teşekkürler
  • Benim de laptopta bir yandan item satarken başıma geliyor her zaman. Genelde chaos süresi sayarken geliyor bu hata. Eğer yetişebilirsem chaos vaktine, yanındaki küçültme simgesine tıklayınca hata vermiyor. Yetişemezsen de PC reset atıp anca girebiliyorsun.

Bela resmen ama katlanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Benim de laptopta bir yandan item satarken başıma geliyor her zaman. Genelde chaos süresi sayarken geliyor bu hata. Eğer yetişebilirsem chaos vaktine, yanındaki küçültme simgesine tıklayınca hata vermiyor. Yetişemezsen de PC reset atıp anca girebiliyorsun.

Bela resmen ama katlanıyoruz.

Yapma dostum pazarda duruyoken ayri 2charimin sebepsiz ban yemesini ama 1hafta sonra acilicagini dusunursek boyle ufak oyun sorunlari olabilir biz yillarca uskoda su lanet k0xp la ugrastik cogu kiside birakti bence bunlari dert etmemek lazim

• quote:

quote:

Tamam iste gir açılsın oyun sorun gidecek,sonra exit yap cik e1 gir

• quote:

quote:

quote:

çözdüm dostum sağolasın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

çözdüm dostum sağolasın

• e1 ve e2 ne oluyor bu hata bendede var lütfen yardımcı olurmusun günlerdir sorunu çözmeye çalışıyorum yorumalrınızı gördum e1 ve e2 demişsiniz ney bi nasıl anlayamadım

• HeartQuake kullanıcısına yanıt

e1 ve e2 ne oluyor lütfen rica etsem detaylı anlatırmısınız çünkü bu atayı bende sürekli alıyorum oyuna gırıyorum ve 10 dk sora bu hata ile beni oyundan atıyor yardımcı olurmusun

• Sueval kullanıcısına yanıt

sorunu nasıl çözdün banada söylerrmisin rica etsem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.