Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.491
Cevap
48
Favori
37.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mayıs 10 dan beri iade bekliyorum bi türlü sonuçlanmadi bi sorun olduğu belliydi. Yurt dışı alışverişi de bu vesileyle sonlandı sadece ae üzerinden alışveriş yapılabilir

• axess kampanyası yalan oldu ona üzüldüm
  • Paypal ne oldunu bilmeyen yorum atmis bos bos konusuyorlar herseyde oldugu gibi...

Simdi nasil paypali kullancaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakın paypalı falan bizim paramızla amerika ve israili finanse eden gavur şirketlerinden biriydi. Kapatılmasına sevindim. Yerli ve milli olan BKM ekpressi kullanın bundan sonra.
  • Asdfghjk PayPal gg

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Yanlış anlıyoruz sanırım olayı. Sadece Türkiye dahilindeki TL bazlı nakit operasyonlarından vazgeçiyorlar anladığım kadarıyla. İlk mesajda yapılan açıklamanın Türkçesi bu bence. Yine eskisi gibi Paypal üyeliği üzerinden yurtdışı alışveriş işlemlerini yapabileceğiz diye düşünüyorum (ve de umut ediyorum) ben.

Bende böyle anladım.Zaten aksi pek mantıklı değil.Yurt dışı x site ister paypal ile ödeme alır ister başka bir sistemle.O konu o ülkedeki işleyiş ile ilgili.Biz elimizdeki uluslararası geçerli visa-master card ile bize sunulan ödeme seçeneklerinden birine ödeme yapabiliriz.Sadece TL nakit operasyonları,sanırım bankacılık faaliyetlerinin benzerleri sonlanıyor.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Para gönderilmeyecek yazıyor. Yani Türkiye'de açılmış hiç bir hesapdan hiç birşey yapamayacaksın.

Büyük ihtimal yeni türk sistem gelecek veya Bkm paypaldan rahatsız. Paypalın önünü kestirler bu kadar basit. Bunuda peşkeş çekiyorlar klasik.
  • 1 Nisan şakası mı diye tarihe baktım ciddi ciddi. Givingassistans'tan 40 gün sonra 10 dolar gelecekti. Yalan mı oldu şimdi

• 0,61 dolar var nasıl alabilirim?
  • Millete 'tecavüz' etmediği için izin çıkmamış

• reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    Doğru eksik yazmışım ben de. Yurtiçi veya yurtdışı nakit gönderi işlemleri yapılamayacaktır diyelim. Alışverişlerde kısıtlama olacağını hiç sanmam. İkisi farklı konular çünkü. Ben yurtdışı alışverişimi Paypal ile yaptığımda, yurtiçi finans sistemine yansıması Paypal'a tanımladığım kart ile yapılan alışveriş şeklinde oluyor. Kaldı ki gerçekten Türkiye menşeili tüm hesaplara alışveriş için de engelleme gelecek olsaydı, hepimizin mail adreslerine bu yönde bildirim gelirdi. Bana halen bu yönde bir mail gelmiş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 30 Mayıs 2016; 23:50:23 >
  • Koç Burssuz kullanıcısına yanıt
    Çin'den 1 dolara alabileceğimiz ürünü Türkiye'den 50tl'ye alınca mutlu mu olacaksınız?Yurtdışından 3 kuruşa alan üzerine astronomik karlar koyan Müslümanım diye geçinen esnaflara yarar bu ancak.Böyle bir mantık ne görüldü ne duyuldu.Neyse siz devam edin.
  • Takip

• Sonuçta yurtiçi sitelerin hiçbiri paypal ile ödeme alamayacak. Ama bir yurtdışı hesabı açarak paypalla ödeme yapmaya devam edebiliriz veya alabiliriz. lakin bakiyenin banka hesabına çekilmesi mümkün olmayacak. paypal bundan sonra yaptırım falanda takmaz. burada ofisleri de olmayacak. kafam karıştı. nasıl olur acaba?
  • Diğer bir negatif yansıması da MH tarafında olabilir. Türkçe konuşan elemanları vardı, belki onları da iptal edebilirler. İngilizce öğrenmek için bir fırsat olur bu da :) .
  • bilgi edinme ile lütfen paypala neden izin verilmedigini sorun

https://www.bddk.org.tr/BES/GrckKisi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boramat -- 30 Mayıs 2016; 23:55:46 >
  • Koç Burssuz kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı da kendi milli sermayenle ürettiğin cihazından yazıyosundur kesin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üzücü olmuş, paypal nakit kart ve paypal hesabı müşteriler için iyi bir alternatifti.
  • Alışverişte durum aynen devam ediyor sanmıştım ancak şu maddeyi okuyunca iyice ümidim kesildi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.