Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.491
Cevap
48
Favori
37.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzüldüm, alternatifi de yok. Biz başka bir dünyayız sanırım, tüm dünyada kabul görmüş bir sistemi harcadığımıza göre.
  • alıcıyı fazla koruyup satıcıyı mahveden bir site, 10 yıl kullandıkdan sonra istanbuldaki ofisleri gidip ana avrat sövdükden sonra bıraktıgım berbat bir uygulama. beter olsunlar, büyük firmalar kabul etmiyor artık.
  • paypal ile artık alışveriş yapılamayacaksa Çin'den daha bir şey alınmaz !!!

adamlar Paypal korkularından gönderdikleri bozuk ürünün parasını iade ettiler daha geçen gün.

Paypal olmasa üzerine su içerdim.

Aliexpress kalır bir tek seçenek ki o da eski aliexpress değil!
  • Rekabet edemeyeceklerini anlayınca önünü kesitler paypalın
  • kronik kullanıcısına yanıt
    Büyük firmalar kabul etmiyor derken teknosa Carrefour gitt gidiyor, lc waikiki,defacto,boyner,morhipo hepsinde paypal vardi
    Sadece duzenbaz firmalar paypali cekemedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrabold -- 30 Mayıs 2016; 23:15:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PayPal Türkiye’deki operasyonlarını neden durduruyor?
    Türkiye’de ödeme faaliyetlerinde bulunmak için yaptığımız lisans başvurusunun BDDK tarafından reddi nedeniyle faaliyetlerimizi durdurmaktan başka bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nakit kart için ilk alımda ödediğimiz 5 TL kart ücreti güya iade edilecekti. Bana iade edilmedi. Yardımdan yazdım, cevap da gelmedi.
  • yazıklar olsun, bddk lisans vermedi demek ki.

paypal en güvendiğim kurumlardan biriydi.

en ufak bir itirazda hemen kullanıcı lehine durumu çözüyorlardı.

eğer bir sitede paypal varsa gözü kapalı alışveriş yapıyordum

çok ama çok yazık oldu.

• bunun önü kapatılarak türk firmalarına yöneltilmeye çalışılıyor bkz:bkm
    tabi yurtdışı alişverişide bir ölcüde engellenmiş oldu
  • nasıl yani y.disi ödemelerimizi paypal ile yapamayacak miyiz ? yok canım öle birşey değildir :( ..10 yıldır kullanıyorum neredeyse ..çok kötü oldu bu ..rus wmz 'ye ve bkm 'ye kaldı isek fena ....
  • yani ben artık bilmemne.com da paypal üzerinden alışveriş yaamayacakmıyım. bu kabul edilemez. korkunç böyle bir ihtimal düşünemiyorum. bu resmen türk halkına yurtdışı alışverişlerine inanılmaz bir darbedir.
  • Yanlış anlıyoruz sanırım olayı. Sadece Türkiye dahilindeki TL bazlı nakit operasyonlarından vazgeçiyorlar anladığım kadarıyla. İlk mesajda yapılan açıklamanın Türkçesi bu bence. Yine eskisi gibi Paypal üyeliği üzerinden yurtdışı alışveriş işlemlerini yapabileceğiz diye düşünüyorum (ve de umut ediyorum) ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 30 Mayıs 2016; 23:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Nakit kart için ilk alımda ödediğimiz 5 TL kart ücreti güya iade edilecekti. Bana iade edilmedi. Yardımdan yazdım, cevap da gelmedi.

Kartı satın alırken ödediğim ücretin iade edilmesini istiyorum. Ne yapmalıyım?
    Kart satın alma ücreti ödeyen PayPal Nakit kullanıcılarının ücretleri 1 Haziran 2016 tarihinde kartlarına iade edilecektir. Kart ücretiniz iade edildikten sonra size SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Eğer belirtilen tarihte kart ücreti iadesi yapılmamış ise, müşteri hizmetlerini 0 212 331 70 75 numaralı hattan arayabilirsiniz.
  • gidişat kötü

gücü elinde tutanlar her şey ellerinden olsun herşeyden para kazanalım istiyorlar
  • Para çekim limiti 10 USD... Bunun altında kalan tutarlar ne olacak acaba?
  • Bu iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

gearbest paypal disinda odeme almiyor sanirim.
    birde bunu niye sicak firsatlara actin.

Tam yeri aslında

Buraya takılanların çoğu paypal kullanıyor.

Bu arada çok kötü oldu bu iş yurtdışı alışverişlerınde guvencemızdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Givingasistant patlar mıçtık

• 2008 yılından beri severek kullanıyordum. Bddk linsans vermediyse öyle bddk nın Allah bin belasını versin. Bu kadar düzgün ve dürüst çalışan bir site daha gelmez. Çok yazık oldu. Bir devir kapandı.
  • Paypal'ı çok severek kullanmasam da kötü oldu. Anlamadığım konu, şimdiye kadar izni yok muydu, yoksa süresi mi bitti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 30 Mayıs 2016; 23:31:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.