Şimdi Ara

PAYPAL Hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle yardımcı olursanız çok sevinicem yoksa kafayı yiyecem şimdi bir mallık yapıp zamanında paypal a bulaştım paypalımda şu an belli bir miktar para var ve bir ininal kart tanımlı ama herhangi bir alışveriş yapmaya kalksam paypal ile sonuca varamıyorum mesela originden paypal ile bir oyun alıcam ama bir sorun oluştu diyerekten bu yöntemi reddediyor daha doğrusu paypal kendiliğinden herişlemi iptal ediyor örnek : Şu an 8 lira olan MOH oyununu alıyordum ama bu çıktı

PAYPAL Hakkında yardım

Paypal Hesabında da bu

PAYPAL Hakkında yardım

cidden ben bu parayı nasıl harcıyacam...

• ödeme seçeneğiyle ilgili sıkıntı olduğunu söylüyor sonra dene falan filan demiş paypal ödeme seçeneğiyle ilgili problemi olabilir sitenin ?? başka bir sitede de aynısı oluyor muydu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dişi alis verislerde paypal parasi gecersizdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efbiyay

Yurt dişi alis verislerde paypal parasi gecersizdir

ilk mesajı okusaydın keşke.

sorun kartınla ilgili sanırım paypala eklenmesine rağmen yurtdışı alışverişlerde sorun yaşıyorsun, banka ile iletişime geçmen gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: efbiyay

Yurt dişi alis verislerde paypal parasi gecersizdir

ilk mesajı okusaydın keşke.

sorun kartınla ilgili sanırım paypala eklenmesine rağmen yurtdışı alışverişlerde sorun yaşıyorsun, banka ile iletişime geçmen gerekiyor.

Mesaji zaten okudum arkadaşin kartinda parasi yok ama paypalda bakiyesi vardır diye tahmin ederek cevap verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efbiyay kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kardeşim bi şekilde paypal dan o parayı çıkartmam lazım bu arada her sitede böyle
  • paypalı ara
  • PayByMe + Steam candır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.