Şimdi Ara

Boyner parfüm sahte olma ihtimali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir kaç gün öncesinde boynerden versace eros edp parfüm aldım. Ürün mm kozmetik grup distribütör firma etiketi ile geldi. Buraya kadar her şey güzeldi ama ürünün batch kodunu sorguladığımda 2012 üretimi görünüyor. Versace eros edp 2020 yılında çıkan bir parfüm. Edp olmasına rağmen kalıcılık ve yayılım konusunda da sorunlar yaşayınca iyice şüphe etmeye başladım.

Sizce sahte olabilir mi. Orijinalse 9 yıllık olması parfüm performansını düşürür mü

• Valla olabilir hocam ben boynere hiç güvenmiyorum. Creed Aventus 5 bin fiyatı var boynerde 1.500 diyor nasıl mümkün oluyor bu :))

• fake cipyoutube
    Fake vs Real Versace Eros Perfume How to spot fake Versace Eros pefume - The perfume box is not identical - the perfume bottle is not identical, the serial number engraved on the bottle must be identical to the serial number engraved on the box. - the inside of the lid is different
    https://www.youtube.com/watch?v=dG3n8JWC8yY
  • Xakler kullanıcısına yanıt

aventus lazımsa ayarlayalım hocam. kutusuz edp ve cologne var. kutulu 10th anniversary ve edp var 100 ml.  

bir de silver mountain var, o da outlet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 31 Aralık 2021; 12:35:40 >
  • Orijinal olsa bile 9 yıllık parfüm çöp olmuştur. Max 2-3 yıl dayanır bir parfüm.

• Kokusu da kalmıyor hocam normalde çok kalıcı olduğu söylenen bir parfüm. Bir saat bile kalmıyor. İade etsem alırlar mı acaba
  • Parfüm orjinaldir ancak tarihi geçtiği için kokusu ve kalıcılık konusunda sorunlar yaşatabilir. Boynerde aslında bilmiyor parfümlerin sahte yada tarihinin geçip geçmediğini boyner tedarikçiden alıyor ve satıyor getiren tedarikçi sorunlu ürün getirmiş olabilir özellikle bu tarihi geçmiş parfüm olayı burberry de çok fazla oluyor.İade mümkünse iade etmeyi deneyim
  • Pek sanmıyorum çünkü neredeyse tanıdığım herkes buradan parfüm alıyor ve şikayet ettiklere görmedim. Ben de babamın müşterileri için parfüm alıyorum Beymen'den. Aynı şirket bildiğiniz gibi. Eğer sahteyse yüzyılın kazığını yemiş olabiliriz. Memo parfümleri dünyanın parasını gömdük.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 1 Ocak 2022; 5:37:49 >
  • parfümün bile tarihi geçmişini millete güzel gagalıyorlar.

demekki tarihi geçtigi için toptan ucuz alıp pahalı olarak 3. dünya ülkesi insanlarına satıyorlar.

ülkede kalite kalmamış herkes üç kagıtçı olmuş

adam sorgulatmasa kimsenin ruhu duymayacak

peki bu sorguyu ürünü alırken yapma şansı yokmu :?

• Parfüm şarap gibidir yillar geçtikçe değerlenir
    Ahahahahaahhaha😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂
  • deniz006 kullanıcısına yanıt

Kutunun üzerinden de yapılabiliyor ama türkiye distribütörü ürünü gönderdikleri için şüphe etmemiştim. Kalıcılık problemi yaşayınca sorgulattım. Çevremdekilere de soruyorum ama max bir saat sonra koku yok

• scientia kullanıcısına yanıt

Her parfümü kendi distribütör firmasından gönderiyorlar galiba hocam. Benimkinin tedarikçisinde sorun var büyük ihtimalle. Mm kozmetik diye bi firma telefonlara bile bakmıyorlar

• İade ya da değişim için başvurdum bakalım nasıl dönüş yapacaklar

• tarihi gectigi icin ucuza satiyor olabilirler beklenir yani.
  • manasizadam kullanıcısına yanıt

sonuç ne oldu?

• İade kabul edildi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.