Şimdi Ara

Payitaht - Abdülhamid Han / Trt (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
3
Favori
13.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Fehim paşa diziye ayrı bir renk kattı. Erkan avcı nın oyunculuğu çok iyi.

Fehim paşa ihanet edecek gibi duruyor, senaristler biraz kaliteyi düşürdü. İlk sezon sonu ve ikinci sezon başı çok iyiydi lâkin senaryo vasatlaşırsa tadı kaçacak gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi neden izliyorsun diye sorduğum 10 kişiden 9 u : Ben tarihimi öğreniyorum diyor.

Dizilerin ne amaçla çekildiğini ve yayınlandığını bilmeyen kesimleri uyandırmamız gerek. 24 HAZİRANA az kaldı.
  • 24 Haziran'dan sonra gelenler de dizilerde kendi propagandasını yapmayacaklar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 14 Mayıs 2018; 15:7:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 21Temmuz

Diziyi neden izliyorsun diye sorduğum 10 kişiden 9 u : Ben tarihimi öğreniyorum diyor.

Dizilerin ne amaçla çekildiğini ve yayınlandığını bilmeyen kesimleri uyandırmamız gerek. 24 HAZİRANA az kaldı.
    Şş baksana sordun mu 10 kişiye la doğru söyle

• Evet sordum.

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Demek bu dizinin mevcut hükümetin propagandası olduğunu kabul ediyorsun.
    Teşekkürler.

• Çok az da olsa propaganda ögelerinin olduğunu kabul ediyorum. Ama bence şu anda yayınlanan Türk dizileri içinde en kalitelisi olduğunu da düşünüyorum. Sizin 24 hazirandan sonra işler değişecek vari yazmanıza cevap olarak yazdım. Her gelen topluluk medyayı kendine göre kullanacak. Bu yazılı olmayan bir kural gibi olmuş artık. Örneğin bu işlerin piri olan Hollywood'a bakabilirsiniz. Kültür emperyalizmini kullanarak milyonlarca insanı etkiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masonları nasıl göstermişler Şu dizinin senaryosunu yazanlar 13-14 yaşlarında falan galiba.

• deneme

• Diziyi hiç izlemedim ama dünya kupası devre aralarında reklamı vardı doğuda çin seddinden diye başlayan baya güzeldi.

Sizce izlenilirliği nasıl dizinin ?

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    0

• Başlıktaki "Trt" bu dizinin tanımı.

(Tırt anlamında )

• Abdül Holmes çıkabilir diziden her an .

• Bence de seyredilebilir. Trt önyargısı var. Devlet televizyonu olduğunu unutmamalı.

• diziden bile siyasi tartışma çıkarıyorlar izlemiyorsan beğenmiyorsan söyle uzatma işte
  • Gürkan Uygun sedef avcı güven kıraç Suavi eren diziye katılmış dizide bulunanlar ile birlikte kadro mükemmel oldu umarım basit etrikalarla batırmazlar diziyi

• İlk bölüm iyiydi yeni oyuncular yeni mekanlar bence güzel olmuş. Çekim farklılıkları ayrı bir güzel beğendim.Bence yine güzel bir sezon olacak.
  • geçen bir zehirlenme sahnesi vardı denk geldim.

bir zehirlenme sahnesi yaklaşık 15 dakika sürdü abartmıyorum bildiğin içim bayılmıştı izlerken

sonra bir süreyi kontrol ettim dizi 3 saat mi 4 saat mi ne gösteriyordu

valla sizde iyi sabır var.

ayrıca her hafta 3 saatlik senaryo yazmak zorundalarsa senaryonun nasıl olacağını tahmin etmek pek zor değil .
  • Ver mehteri ver müzüğü . Ver tuğrayı ver ..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.