Şimdi Ara

Payitaht - Abdülhamid Han / Trt (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
3
Favori
13.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi 2 .sezon battı resmen ne güzelleşmesi yaa..parvus u daha baskın bekliyordum etkili bir karakter olmadı..zaten onun dışında diziyi götüren karakter de yok..firuxe karakteri insanları diziden soğuttu koca kemalettin paiayı bile aşk böcüğüne çevirdiler..çok klişe şeyler oluyor kapı arkası tesadüfen laf duymalar bakalım ne çıkacak bakalım ne diyecek şeklinde bölüm sonları vs ..filinta da ikinci sezon bozmuştu yine aynı hayata düştüler toparlanacak gibi durmuyor..bi murat karakteri olmuş ömer den sonra ilaç gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf ilk sezon hatrına arada tekrar bakıyorum. Belki düzelmiştir, izlerim diye düşünüyorum. Ama bu bölüm resmen rezaletti. Yav kılıcın oradan oraya sürüklenmisini geçtim, Abdülhamid'in zehirlenme olayı saçma. Yahu adamın sonunu biliyoruz, ne olacağını biliyoruz. Fragmanda ağlamalar, ölecekmiş gibi göstermeler. Biliyoruz lan işte. Saçma sapan işler yapmayın. Resmen içine ediyorlar. Bu sezon dizi sıvıyor. Abdülhamid sahneleri dışında geri kalanları izlemek istemiyorum resmen. Dizi b.. oldu. İzlemeyin. Kesinlikle zamanınıza yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 11 Kasım 2017; 0:35:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon ciddi anlamda kalitesini arttırdı.

• Arkadaşlar payıtaht abdulhamıt dızısıne baslamayı düşünüyorum ama izleyen arkadaşlar tavsiye eder mi? Ne dersınız??

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim hocam. Her hafta cuma akşamını iple çekiyorum dizi için. Başlayın, pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Tavsiye ederim hocam. Her hafta cuma akşamını iple çekiyorum dizi için. Başlayın, pişman olmazsınız.

İlk 2 bölümünü izledim hocam, sımdılık devam edıcem gibi, ancak cok asırı baglamadı şimdilik. Teşekkürler

• Yine laf arasında Atatürke laf sokulmuş kimse bahane bulmasın niyet ortada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Yine laf arasında Atatürke laf sokulmuş kimse bahane bulmasın niyet ortada

Mustaf Armağan denilen Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı herif senaristimi danışmanı mı neymiş dizinin,o yüzden şaşırmamak gerek.
    Herif yalan ve iftiranın,uyduruk komplo teorilerinin vücut bulmuş hali.
  • inexo kullanıcısına yanıt
    İyice saçmaladınız şaşırdınız .osmanlıyı yıkan osmanlı evlatları oldu. Hakikat ortadayken iyiden gariplestiniz .

Atatürk osmanlıyı yıkmak istese savaşmaz teslim olurdu bunuda mi düşünemiyorsunuz?

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    2.sezon ile beraber o kadar değişti ki. Çekim kalitesi oyuncu ve senaryo anlamında adeta bambaşka bir hal aldı . Emin olun çok seveceksiniz .ilk sezon bir kaç günde izlerdim diziyi uzunluğundan dolayi.simdi 3 saat bitmesin diyorum .

• furandor kullanıcısına yanıt
    Bazı Dondurmacılar düşünemiyor işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bölümdü. Müziklerin bir kısmı değişmiş baya beğendim.
  • Dizi 2.sezon kötü başladı sonra düzeldi..firuze sahnelerinden herkes şikayet etti onu azalttılar şimdide kemalettin hatice mevzusunun suyu çıktı..ama gayet güzeş gidiyor genel anlamda..

Birde uzun uzun bakışma klişesi çok aşırı var hele bölüm sonlarında

Ayrıca fragman da izleyiciyi çekmek için gösterilen sahnenin hayal çıkması ve 10 dk ya yakın sürmesi de izleyici ile dalga geçmek gibi bişey dikkat etmeleri gerekli

• Şu fragmana denk geldim..Dizide Ruslara sözde giydiriyor.Sınır ihlalinin bedelini ödeyecek diyor.Bizim neoosmanlıcılarında içinin yağları eriyor..

Şu resmi çoğu bilmez..Yeşilköye kadar Ruslar zaten abdülhamit döneminde gelmedi.Acil barış isteyende zaten Atatürktü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Wayne -- 15 Ocak 2018; 0:25:28 >

• Diziyi notr olarak izliyorum Youtube`dan indirip.

Genel olarak ortalama uzeri bir yapim.

Tarihle birebir ortusen seyler oldugu gibi, alakasiz seyler de var.

Bu sonucta bir donem dizisi yani belgesel degil.

Izleyin keyfinize gore.

• Son 2 bölüm çok iyiydi. Bülent inal inanılmaz bir oyunculuk sergiliyor. Yaşıyor adam.
  • Bu saçma sapan diziyi izleyenler var mı yahu
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    Evet var, buyrun birşey mi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Bu saçma sapan diziyi izleyenler var mı yahu

Saçma sapan?

Bu tarz yorumu neden attığınızı ben biliyorum. Diziyi 1 kere bile izlemediğinizden de adım gibi eminim.

Üzücü gerçekten çok üzücü.
  • Fehim paşa diziye ayrı bir renk kattı. Erkan avcı nın oyunculuğu çok iyi.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.