Şimdi Ara

Pax Twisted Fate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
24.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençler pax twisted fate almış bulunmaktayım 300 $ ebayde

Pax Twisted Fate

Pax Twisted Fate

Pax Twisted Fate

NOT: İşte büyük emekleri olan GurcellOnline'a teşekkürler.O gece yarısı bid yapmasaydı ben burda olamazdım

Edit: SS eklendi.

Edit2:Oyun içi SS eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 8 Temmuz 2012; 22:25:25 >

• Hayırlı olsun da k9 nasus ne zaman sonuçlancak kankaaa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkroad Misafiri

Hayırlı olsun da k9 nasus ne zaman sonuçlancak kankaaa?

Bu akşam sonuçlandırmayı düşünüyorum.
  • hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungler

hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyemem

Hayat adil değil
  • Youtube ' da bi' videonun altında adam 100$ a aldım felan yazmıştı.
    Ya o sallamış yada sen kazık yemişsin. xd xd
    http://www.youtube.com/watch?v=uZSOumdpKH4 ahanda vidyoooo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allain -- 7 Temmuz 2012; 14:42:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

quote:

hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyemem

Hayat adil değil

Ben de onu düşünüyordum şimdi. 300 $ Olsa idi cebimde ne bu bilgisayarın başında olurdum, ne de LoL oynardım.
    Hayat hiç adil değil...
  • Ya bide bişiy sorcam sen şimdi human ryze pax jax gibi skinlerle oyuna girdiğinde diğer oyuncuların tepkisi nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: JiEndo

quote:

quote:

Hayat adil değil

Ben de onu düşünüyordum şimdi. 300 $ Olsa idi cebimde ne bu bilgisayarın başında olurdum, ne de LoL oynardım.
    Hayat hiç adil değil...

aynen

• quote:

quote:

Hayat adil değil

zengin fabrikatör
  • quote:

Gençler pax twisted fate almış bulunmaktayım 300 $ ebayde

Oyuna giremediğimden SS çekemedim şimdilik idare edin girince oyuna koyarım.

100 dolarada var ? Bide cidden çok gereksiz pahalı. Yinede h o.
  • babası ali ağaoğluymuş beyler buldum
  • Twisted Fate'i mavi yapmak için 300 $'mı ödüyoruz yoksa ben mi yanlış anladım ?
  • Limited skin mi bu özelliği ne PAX'ın? Sivirin falan da var
  • 300$? *lies*
  • Hayırlı olsun bir arada karakterini tanıtan bir konu açsana.Tüm skinlerini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behtiyar

Hayırlı olsun bir arada karakterini tanıtan bir konu açsana.Tüm skinlerini merak ediyorum.

Bir aralar vardı öyle bi konu aşşalarda kalmıştır.Bulursam editleyip uplarım.

Not:Öğrenci olabilirim ama diablo rmah'ta yaptığım parayı harcıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 7 Temmuz 2012; 15:04:42 >
  • 300 dolara da iyi kazik yemissin neyse zaten o kadar verdiysen bu sana koymaz ,gule gule kullan :)

http://www.ebay.com/itm/League-Of-Legends-Pax-Twisted-Fate-NA-Black-card-Super-Rare-/261060668535?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cc86dac77
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

300 dolara da iyi kazik yemissin neyse zaten o kadar verdiysen bu sana koymaz ,gule gule kullan :)

http://www.ebay.com/itm/League-Of-Legends-Pax-Twisted-Fate-NA-Black-card-Super-Rare-/261060668535?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cc86dac77

O bidler öyle görünüyor ancak son 15 dakka kala 250 ye 300'e çıkar.

Edit:Daha 8 gün kalmışken 112 ise 8 gün sonunda 400 falan gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 7 Temmuz 2012; 15:09:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

300 dolara da iyi kazik yemissin neyse zaten o kadar verdiysen bu sana koymaz ,gule gule kullan :)

Belki de fiyat serverdan servera değişiyordur?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.