Şimdi Ara

Pax Twisted Fate (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
1
Favori
24.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

300 dolara da iyi kazik yemissin neyse zaten o kadar verdiysen bu sana koymaz ,gule gule kullan :)

http://www.ebay.com/itm/League-Of-Legends-Pax-Twisted-Fate-NA-Black-card-Super-Rare-/261060668535?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cc86dac77

• Arkadas bir item sahibi olmus ve bunu burada bizler ile paylasmis. Olayi hakaret boyutuna goturmeyin. Isteyen tebrik eder isteyen elestirir. Ama her ikisinde de olculu davranin lutfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Arkadas bir item sahibi olmus ve bunu burada bizler ile paylasmis. Olayi hakaret boyutuna goturmeyin. Isteyen tebrik eder isteyen elestirir. Ama her ikisinde de olculu davranin lutfen.

Kesinlikle katılıyorum iki konuda da yargısız infaz yapmak çok anlamsız.

Ben gidip dışarda har vurup harman savurmam mesela ama kendime 400 500 tl'ye kulaklık alabilirim. Herkesin kişisel zevkleri var, bir şeye çok para harcamanız sizi manyak yapmaz. Ama manyak gibi sürekli boşa para harcamak ise sizi akılsızlaştırır. Tüketim toplumu dedikleri şey bu. "Entel köy efe köye karşı" filmini izleyin. Orda bir sahne vardı önce ne olduğunuza karar verin diyordu köylüye. iyi dinleyin orayı.
  • Yahu ne 300 dolar çok para, ne de bir skin'e verilebilecek kadar az para. İki taraf da yanlış düşünüyor.

Ortalamanın üstü bir işte çalıştığınızda 300 dolar 5,5-6 günlük maaşınız. İhtiyaç için tolere edilebilecek bir miktar. Ama bir skin için kesinlikle vermem, verene de şaşırırım fakat ne lâf sokmaya çalışırım ne halime üzülürüm ne de tebrik ederim alanı.

Bence konu açılmamalıydı, bence çoğu açık konu için konu açılmamalıydı ama madem açmış ve kurallara uygun, diyıl vitit.

Eyyormlamam bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Yahu ne 300 dolar çok para, ne de bir skin'e verilebilecek kadar az para. İki taraf da yanlış düşünüyor.

Ortalamanın üstü bir işte çalıştığınızda 300 dolar 5,5-6 günlük maaşınız. İhtiyaç için tolere edilebilecek bir miktar. Ama bir skin için kesinlikle vermem, verene de şaşırırım fakat ne lâf sokmaya çalışırım ne halime üzülürüm ne de tebrik ederim alanı.

Bence konu açılmamalıydı, bence çoğu açık konu için konu açılmamalıydı ama madem açmış ve kurallara uygun, diyıl vitit.

Eyyormlamam bu kadar.

Saygılar

• Eleştirenlere kızıyorum çünkü kimin hayatının nasıl olduğunu bilemezsiniz.Adam bunlardan zevk alıyor demek ki ben de koleksiyon yapmayı severim benim de buna ayıracak bütçem olsa ben de alırdım şahsen
  • Elon kaç bari sanıyorum ki 1.800'ün üstündeki alıyosun bunları :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarBoosa

Elon kaç bari sanıyorum ki 1.800'ün üstündeki alıyosun bunları :)

Ranked oynamıyorum kalbim stresi kaldırmıyor
  • amumunun renkli bi skini var ebayda falan dolanıyosun belki rastlamışsındır ne kadardan gidiyor o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

quote:

Orijinalden alıntı: BarBoosa

Elon kaç bari sanıyorum ki 1.800'ün üstündeki alıyosun bunları :)

Ranked oynamıyorum kalbim stresi kaldırmıyor

Sezon 3'te başlamalısın :D Rankedın zevki bambaşka :)

• quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

amumunun renkli bi skini var ebayda falan dolanıyosun belki rastlamışsındır ne kadardan gidiyor o ?

onlar kod olarak dağıtılmadı diye biliyorum ben
  • quote:

amumunun renkli bi skini var ebayda falan dolanıyosun belki rastlamışsındır ne kadardan gidiyor o ?

Vancouver amumu,limitli satış galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

onlar kod olarak dağıtılmadı diye biliyorum ben

aa doğru

evet vancouver mumu bana göre oyundaki en iyi skindi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papy0n -- 7 Temmuz 2012; 17:51:18 >
  • Leğende yıkanan arkadaşlar için hazmetmesi güç bir hale geldi konu. Düşünürken beynimizi kullanıyor muyuz acaba?
  • Tebrikler umarım oyundan soğumazsın bir anda.Ama bana sorarsan twisted fatei mavi yapmak için 300$ verir misin diye cevabım "asla" olurdu. Tekrar tebrikler.
  • Yahu bir ben sanssizim bu konuda :(
  • o parayla bi ay geçinen aile var terbiyesiz.
    madem alıyosun burda yazma bence çok gereksiz bir konu
  • Gene o parayla bi ay geçinen aile varcılar gelmiş konuya. Para adamın çalışarak kazanır veya baba parası sonuçda adamın parası varki harcıyor bu kimseyi ilgilendirmez. Bu arada hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinora

Gene o parayla bi ay geçinen aile varcılar gelmiş konuya. Para adamın çalışarak kazanır veya baba parası sonuçda adamın parası varki harcıyor bu kimseyi ilgilendirmez. Bu arada hayırlı olsun.

Burda alıp almamak mesele değil.bu konuyu açmak doğru bişey değil 300 dolara almıştı falanda,toplumda hoş karşılanmaz böyleleri

Bende az önce meybuz aldım 10 kuruşa açıyım mı konu şimdi?
  • Hayirli olsun hocam konulari devamli takipteyim bi pax sivirim olsun baska bisey istemiyorum yeminle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.