Şimdi Ara

Pax Twisted Fate (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
24.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teddybear01

quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

aynen 300 dolar olsa ...

Allah aşkına söyler misin şu an cebinde 600 lira olsa ne değişirdi hayatında diye. Ciddi anlamda merak ettiğim için söylüyorum, ne yapardın yani o parayı. (Öyle saklardım yalanları sıkma yani, toplu gelen para kolay harcanır. Farz et ki adam skin almak yerine sana bıraktı 600 lira)

Edit: Sorum sadece sana değil sadece bu arada, "AH 300$ BENDE OLCAKTI!" diyenlerin hepsine. Ne yapabileceğinizi zannediyorsunuz o kadar parayla çok merak ettim. Uçak bileti bile alınmıyor o parayla.

Hardısk eksığım var 250 lıraya 1tb hardısk alırım rahatlarım arşıvım genışler gerı kaln 100 lıraya akçaya yazlıgıma gıderım oraya gıtdımı 200lırada cebımden para harcarım fazla harcamam 1ay tatıl yaparım yer yemek gıbı paralar evın sahıbıden yanı annanemden olur gerı kalan 50 lıra ilede mayo alırım yenı tatmın oldunmu suan para olmadıgından tatıle gıdemıyorum

Akcaya yazligina gidiyorsun ama paran yok kendi yazligin , bide yazligi olan adamin cebinde nasil parasi olmaz ya yazlik denilen sey luks bisey sonucta 100 liranin lafini yapmaz yazligi evi olan adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

quote:

quote:

quote:

aynen 300 dolar olsa ...

Allah aşkına söyler misin şu an cebinde 600 lira olsa ne değişirdi hayatında diye. Ciddi anlamda merak ettiğim için söylüyorum, ne yapardın yani o parayı. (Öyle saklardım yalanları sıkma yani, toplu gelen para kolay harcanır. Farz et ki adam skin almak yerine sana bıraktı 600 lira)

Edit: Sorum sadece sana değil sadece bu arada, "AH 300$ BENDE OLCAKTI!" diyenlerin hepsine. Ne yapabileceğinizi zannediyorsunuz o kadar parayla çok merak ettim. Uçak bileti bile alınmıyor o parayla.

Hardısk eksığım var 250 lıraya 1tb hardısk alırım rahatlarım arşıvım genışler gerı kaln 100 lıraya akçaya yazlıgıma gıderım oraya gıtdımı 200lırada cebımden para harcarım fazla harcamam 1ay tatıl yaparım yer yemek gıbı paralar evın sahıbıden yanı annanemden olur gerı kalan 50 lıra ilede mayo alırım yenı tatmın oldunmu suan para olmadıgından tatıle gıdemıyorum

Akcaya yazligina gidiyorsun ama paran yok kendi yazligin , bide yazligi olan adamin cebinde nasil parasi olmaz ya yazlik denilen sey luks bisey sonucta 100 liranin lafini yapmaz yazligi evi olan adam

yazlıgım derkne yazlık benım değil yazımı tam okusaydın annanemın oldugunu soylemiştim sırf gıdebilmek ıcın kredi başvurusunda bulunduk 2.000lıralık suan benım oraya gıtmmın ozel nedenlerı var bunlardan konuşmak ıstemıyorum daha doğrusu burdan yazmak ıstemıyorum

• Valla forumun zenginleri övünerek 300 dolarlık skinlerini gösterselerde durumu kötü olan kısım evinin halini screen cap. yapıp buraya koymak istemiyo hala. Hala düşünüyolar ki onlar o şekilde takılsın biz bu şekilde. Biz kötü halimizi koyup insanların acımasını istemiyoruz diyenler var hala. Maalesef her türlü insan var yani emin olun harç parası yüzünden okula gidememiş insanlar da aramızda.

Haa bu zenginlik fakirlik tartışması değil. Eminim arkadaşımız "300 dolar verdim görün lann" diye paylaşmamıştır. Hani o skin 1 dolar olsa ama yine aynı nadirlikte olsa yine paylaşırdı. Bu yüzden de her yere çekilir. Şekil yapıyo diyende haklıdır, efendice paylaşıyo bizle sürekli karşılaştığın bi durum mu diyen de haklıdır. Ama kim ne derse desin çoğu insan için muhteşem bir para. Mesela bende tatile gideceğim kız arkadaşım ile. Fakat 200 300 dolar lazım bunun içinde çalışacağım. Keşke de sadece tatil gibi lüks ihtiyaçlar için isteyenler olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: snshyn

Valla forumun zenginleri övünerek 300 dolarlık skinlerini gösterselerde durumu kötü olan kısım evinin halini screen cap. yapıp buraya koymak istemiyo hala. Hala düşünüyolar ki onlar o şekilde takılsın biz bu şekilde. Biz kötü halimizi koyup insanların acımasını istemiyoruz diyenler var hala. Maalesef her türlü insan var yani emin olun harç parası yüzünden okula gidememiş insanlar da aramızda.

Haa bu zenginlik fakirlik tartışması değil. Eminim arkadaşımız "300 dolar verdim görün lann" diye paylaşmamıştır. Hani o skin 1 dolar olsa ama yine aynı nadirlikte olsa yine paylaşırdı. Bu yüzden de her yere çekilir. Şekil yapıyo diyende haklıdır, efendice paylaşıyo bizle sürekli karşılaştığın bi durum mu diyen de haklıdır. Ama kim ne derse desin çoğu insan için muhteşem bir para. Mesela bende tatile gideceğim kız arkadaşım ile. Fakat 200 300 dolar lazım bunun içinde çalışacağım. Keşke de sadece tatil gibi lüks ihtiyaçlar için isteyenler olsa.

Açıkçası, önemli ihtiyac için o paraya ihtiyacı olan arkadaşların bilgisayar başında zaman öldürmemesi gerektiğini düşündüğüm ve o kadar zaman harcayacak lüksü kendinde bulan insanların da o paraya çok muhtac olamdığını düşündüğüm için bu tarz yorumlar yapıyorum ben.

Edit: Aylık 200 liraya tatil hayal bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 8 Temmuz 2012; 9:41:33 >

• önceki konudada yazdım yine 'paint terk' bir skin yine yüksek bir mebla hani bir şeye benzese alda bu nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

önceki konudada yazdım yine 'paint terk' bir skin yine yüksek bir mebla hani bir şeye benzese alda bu nedir ya

Teorik olarak hakli da olsan koleksiyon iste. Denk getirsem bende tamamlayacagim iste ama Human Ryze ve Pax TF in EU da calismadigi konusunda resmi olmayan duyumlarim var :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

önceki konudada yazdım yine 'paint terk' bir skin yine yüksek bir mebla hani bir şeye benzese alda bu nedir ya

Teorik olarak hakli da olsan koleksiyon iste. Denk getirsem bende tamamlayacagim iste ama Human Ryze ve Pax TF in EU da calismadigi konusunda resmi olmayan duyumlarim var :(

Ben skinler daha güzel/değişik göstersin diye alma taraftarıyım yani bu skin TF'yi bir ahri yapsaydı helal olsun derdim

• hayırlı olsun. ayrıca konuyu kıskanç ergenler basmış.
  • Ne gerek var ki peh

• Adam diablo'da auctiondan kazandığı parayla almış size ne arkadaşlar? Başka bir oyundan kazandığı parayı yine oyunlara yatırıyor.
    Bence pax skinler overrated tabii ama senin paran senin kararın
  • Kimse üstüne alınmasın ama arkadaşı sıvazlayan çok kişi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiotunKurucusu

quote:

Ben daha önce yazdığım ama alıntıdan dolayı silinen mesajımın kısa bir özetini geçeyim.
    Sadece 2009 yılındaki PAX'da daha EU serverları yokken dağıtılan bir skin kodu bu ve 2000 tane falan kod var toplamda. Dolayısı ile birazcık bile skin toplamak hoşunuza gidiyorsa, imkan dahilinde olduğu sürece, hemen hemen hepiniz almak istersiniz.

Bunu almak ve sevinci paylaşmak için konu açmaya terbiyesizlik diyen arkadaşlar, ezilmiş hissetmeyi bir kenara atınca bir daha okusunlar yazdıkları mesajları, kim ne kadar haklı belki daha iyi anlaşılır. -Konunun açılmaması gerektiğini düşünebilirsiniz, doğrudur. Ama açılması kimsenin karakterinin ne olduğunu göstermez, gösterseydi bile forumdaki saçma bir nickin yorumu pek bir kimse için önemli olmazdı..-

kardeşim benim babamın varlığı yerinde.eziklik hiç hissetmedim allaha şükür.ama bu konuyu açmadan insan bir düşünür bu forumda herkesin parası mı var?Hayır.Allah herkese versin fazlasıyla ama bu konu açılmamalı hele açtın tamam hayırlı olsun ama fiyat asla yazılmamalı diye düşünüyorum..gel gelelim ben asla o parayı bir oyuna vermem,para kolay kazanılmıyor.tekrar söylüyorum hayırlı olsun ama fiat konusunu kasten yaptığını düşünmekdeyim.

profil resmine dolar koymayı biliyorsun ama

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

quote:

quote:

Ben daha önce yazdığım ama alıntıdan dolayı silinen mesajımın kısa bir özetini geçeyim.
    Sadece 2009 yılındaki PAX'da daha EU serverları yokken dağıtılan bir skin kodu bu ve 2000 tane falan kod var toplamda. Dolayısı ile birazcık bile skin toplamak hoşunuza gidiyorsa, imkan dahilinde olduğu sürece, hemen hemen hepiniz almak istersiniz.

Bunu almak ve sevinci paylaşmak için konu açmaya terbiyesizlik diyen arkadaşlar, ezilmiş hissetmeyi bir kenara atınca bir daha okusunlar yazdıkları mesajları, kim ne kadar haklı belki daha iyi anlaşılır. -Konunun açılmaması gerektiğini düşünebilirsiniz, doğrudur. Ama açılması kimsenin karakterinin ne olduğunu göstermez, gösterseydi bile forumdaki saçma bir nickin yorumu pek bir kimse için önemli olmazdı..-

kardeşim benim babamın varlığı yerinde.eziklik hiç hissetmedim allaha şükür.ama bu konuyu açmadan insan bir düşünür bu forumda herkesin parası mı var?Hayır.Allah herkese versin fazlasıyla ama bu konu açılmamalı hele açtın tamam hayırlı olsun ama fiyat asla yazılmamalı diye düşünüyorum..gel gelelim ben asla o parayı bir oyuna vermem,para kolay kazanılmıyor.tekrar söylüyorum hayırlı olsun ama fiat konusunu kasten yaptığını düşünmekdeyim.

profil resmine dolar koymayı biliyorsun ama

Avatarlardan seçdim rasgele,çok iyi trolledin.

• Sizene adamın parasından.Sizmi vercekainiz parayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Leğende yıkanan arkadaşlar için hazmetmesi güç bir hale geldi konu. Düşünürken beynimizi kullanıyor muyuz acaba?

Leğende ne lan gülmekten öldürdün sen çok yaşa :D

• quote:

quote:

hayatında eline 300 dolar geçmemiş insanın internet kullanıp, donanım haberdeki league of legends konusuna girip, bu konuyu okuyup gözlerinin dolması bana pek yüksek olasılıklı bir durum gibi gelmedi nedense

• Hayırlı olsun , bol farmlı oyunlar.
  • http://www.ebay.com/itm/PAX-Twisted-Fate-Code-/221066175968?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item33789225e0#ht_500wt_1156

Unused PAX Twisted Fate code for NA Server ONLY! Best offers below $300 will be declined automatically.

Adam işini görüyor,siz hala ona o para verilirmi diye yiyin birbirinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BCF1FAAE7 -- 8 Temmuz 2012; 14:04:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaoSTRx

quote:

quote:

aynen 300 dolar olsa ...

Açıkcası mağlum bir yere giderdim daha nasip olmadı. :/

orası için 600 lira fazla bnce

• quote:

Orijinalden alıntı: kinataki

quote:

quote:

hayatında eline 300 dolar geçmemiş insanın internet kullanıp, donanım haberdeki league of legends konusuna girip, bu konuyu okuyup gözlerinin dolması bana pek yüksek olasılıklı bir durum gibi gelmedi nedense

elime 300 dolar alıp caps atarsam,ne vereceksin?

Not:Tekrarlıyorum arkadaşı fena sıvazlıyonuz hanyy x))
    adam pax sivir kod dağıttı diye

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.