Şimdi Ara

Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!) (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
12
Favori
93.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşalr bu oyunda AH tarzı birşey yokmu.sceptre arıyorum belli özelliklerde oyun içi trade ile alabileceğim ama bir türlü bulamıyorum.
    oyun içi ticaret vasat gibi, anca item iteme takas olabiliyor para olmadığı için, bu sorun değil fakat istediğin özellikte ürünler aratamamak çok mantıksız.
  • Update geldi bütün skilleri resetleyebiliyorsunuz. Düzelttim biraz buildımı
  • An itibariyle oyuna başlamış bulunuyorum.Ancak yardıma ihtiyacım var.Bu yardım item isteme vs tarzı değil,direk olarak oyunu öğrenme açısındandır.

Nick : GeminiGarage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlattim -- 8 Haziran 2013; 23:10:15 >
  • Benim Şahsi Düşüncem Diablo'ya bin basıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

o değilde oyunda pvp yok adam gibi ya

Pvp'yi zaten oyuna milyarlar harcayıp en iyi itemleri düzen adamlar yönetiyor şu an.Herkesin üzerinde bir parçası 50-60 ex değerinde itemler veya Kaoms Heart var.Üzerinde en az bir 250 exalt yoksa pvp yapamazsin zevkle.Diablo 3'ün AH'sine laf atanlar gelmiş bu oyunun trade sistemini övüyorlar.Oyunda bir kere işe yarar item düşmüyor.Oyunu yaklaşık 2 senedir oynuyorum CB'den beri işe yarar sadece 2 (yazıyla iki) düştü.Oyun tamamen bot kullanarak sayısız orb elde eden RMT siteleri ve onlardan gold alanlar tarafından domine edilmiş durumda.Bir haritada 50-100 tane chaos basanmı ararsın-4-5 ex basanmi, bankasında 400-500 exalted olanmı dersin hepsi var.Malum sitede SS paylaşıp övünüyor bir de davarlar.Neyse sinir oldum iyice yeter bu kadar.Ben Diablo 3'ten sırf pay to win yüzünden kaçtım ama yağmurdan kaçarken doluya tutulduk ya ona üzülüyorum.

Tüm hevesimi kırdın :(

• quote:

Orijinalden alıntı: xsileah

quote:

quote:

Pvp'yi zaten oyuna milyarlar harcayıp en iyi itemleri düzen adamlar yönetiyor şu an.Herkesin üzerinde bir parçası 50-60 ex değerinde itemler veya Kaoms Heart var.Üzerinde en az bir 250 exalt yoksa pvp yapamazsin zevkle.Diablo 3'ün AH'sine laf atanlar gelmiş bu oyunun trade sistemini övüyorlar.Oyunda bir kere işe yarar item düşmüyor.Oyunu yaklaşık 2 senedir oynuyorum CB'den beri işe yarar sadece 2 (yazıyla iki) düştü.Oyun tamamen bot kullanarak sayısız orb elde eden RMT siteleri ve onlardan gold alanlar tarafından domine edilmiş durumda.Bir haritada 50-100 tane chaos basanmı ararsın-4-5 ex basanmi, bankasında 400-500 exalted olanmı dersin hepsi var.Malum sitede SS paylaşıp övünüyor bir de davarlar.Neyse sinir oldum iyice yeter bu kadar.Ben Diablo 3'ten sırf pay to win yüzünden kaçtım ama yağmurdan kaçarken doluya tutulduk ya ona üzülüyorum.

Oyun güzel arkadaşım Diablo 3 faciasından bin kat iyi ama işte ben Pvp'ye önem verdiğim için moralim bozuldu.

Edit:PvP buildi yapmak isteyenler kesinlikle Templar block buildi denesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 22 Ağustos 2013; 19:35:27 >

• merhabalar, bu oyunu ilk defa oynayacağım. saçma bir soru olursa kusura bakmayın ama oyun tek kişi oynanabiliyor mu? online-action rpg diyor acıklamasında. internete baglanmak zorunda mıyız diablo iii gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsileah

quote:

quote:

aynen ya tam da bu oyunu oynarım ben diye girmiştim foruma :(

• oyun şu an sadece betada mı yani tam çıkış tarihi belli olunca herşey sıfırlanacak mı?

bir sene olmuştur konuyu takip etmeyeli kusura bakmayın..

alıntılayarak cevaplarsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

oyun şu an sadece betada mı yani tam çıkış tarihi belli olunca herşey sıfırlanacak mı?

Oyun şu anda açık betada. Standard veya hardcore ligindeki karakterlerin hiç biri silinmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablomania

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

oyun şu an sadece betada mı yani tam çıkış tarihi belli olunca herşey sıfırlanacak mı?

Oyun şu anda açık betada. Standard veya hardcore ligindeki karakterlerin hiç biri silinmeyecek.

tesekkürler.
  • merhaba arkadaşlar,
    oyunda ticaret nasıl yapılıyor. bu konu da yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim. Anarşi liginde 61 level Witch karakterim var. burdan oynayan arkadaşlarla beraber takılabiliriz. oyun daki nickim: rainbowtrt
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Not: bu oyunla ilgili diğer başlığada aynı şeyleri yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainbowtrt

merhaba arkadaşlar,
    oyunda ticaret nasıl yapılıyor. bu konu da yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim. Anarşi liginde 61 level Witch karakterim var. burdan oynayan arkadaşlarla beraber takılabiliriz. oyun daki nickim: rainbowtrt
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Not: bu oyunla ilgili diğer başlığada aynı şeyleri yazdım.

Hocam ticaret için 2 şey lazım ;

1) Satılacak item 2) idare eder ingilizce o da terimleri bilince çok rahat.

b/o = buyout , c/o= Current offer , WTS = Sell , WTB = Buy , WTT = transtfer tarzı şeyler var. iteme fiyat biçmek için özellikle unique fiyatları için /poe.xyz.is/ isimli site çok kullanışlı.

Satış için "$" işaretinden sonra WTS yazıp itemleri linkleyip yazacaklarını yazıp enterliyorsun.

itemleri nasıl oraya koyıcam diye sorarsan "ctrl+alt+sol mouse tuşu" yaparsan yazına eklenecektir.

iyi oyunlar. :)

• torchligt 2'nin yanında çok sönük ve sıkıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

torchligt 2'nin yanında çok sönük ve sıkıcı.

torchlight 2 de 92 lvl dim galiba ve aynı haritalarda gezinmekten ıyk,böğhk, gibi birşey oldum. çok baydıydı :) ama tabi senin için öyle gelmemiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNerd

quote:

torchlight 2 de 92 lvl dim galiba ve aynı haritalarda gezinmekten ıyk,böğhk, gibi birşey oldum. çok baydıydı :) ama tabi senin için öyle gelmemiş olabilir.

her aşk elbet biter :) ben henüz oyunun başlarındayım ve iki oyunu da denedim torchlight daha akıcı ve zevkli geliyor :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheNerd

quote:

her aşk elbet biter :) ben henüz oyunun başlarındayım ve iki oyunu da denedim torchlight daha akıcı ve zevkli geliyor :)

=)) Torchlight 1 muhteşem gelmişti bana çok zevkliydi, ama eminim sıkılınca online HackN'Slash daha çok sevdirir tabii item de lazım.

• arkadaşlar book of regretsi diğer karakterimize verebiliyor muyuz stash aracılıgı ile?
  • etacarinae32 E kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum hocam öyle olsa fena olmazdı sanırsam.
  • selamlar path of exile a yeni başlamayı düşünüorum varsa başlarda olan yada birlikte takılırz gel dien msj atsın :D oyunla ilgili hiç bilgim yok tabi :D
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.