Şimdi Ara

► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►►

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.520
Cevap
21
Favori
282.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ► ♫ ■ Sony Ericsson Live With Walkman Ana Konu ▲ ♪ ►►

Temel Özellikler 

● İşletim Sistemi: Android OS, v2.3.4 (Gingerbread), Haziran'da 4.0 ICS Güncellemesi Alacak
    ● Çipset: Qualcomm MSM8255 Snapdragon
    ● İşlemci: 1 GHz Scorpion
    ● Grafik İşlemci: Adreno 205
    ● Pil: 1200 mAh Li-Ion
    ● SAR Değeri: 1,00 W/kg (kafa)

Kamera ve Video

● LED'li 5 megapiksel kamera ve Oto-Fokus
    ● 8x dijital yakınlaştırma
    ● HD video kaydetme (720p)
    ● 3B Sweep Panorama
    ● Fotoğraf gösterme, desteklenen formatlar: BMP, GIF, JPEG, PNG, WBMP
    ● Fotoğraf çekme, desteklenen format: JPEG
    ● Video gösterme ve çekme, desteklenen formatlar: 3GPP, MP4
    ● Hızlandırılmış Adobe Flash Video
    ● Görüntülü konuşmalar için ön kamera (VGA)

Bağlanabilirlik ve İletişim

● Yüksek hızlı Micro USB 2.0
    ● Doğal USB desteği
    ● WiFi ve WiFi Hotspot özelliği
    ● DLNA Sertifikası
    ● Exchange ActiveSync, Google Sync ve Facebook aracılığıyla senkronizasyon
    ● aGPS
    ● Çevirme ve yakınlaştırma özellikli tarayıcı
    ● Bluetooth

Hafıza

● Dahili Telefon Hafızası: 320MB kullanıcı tanımlı
    ● Bellek: 512MB
    ● Genişleme Yuvası: 32GB'ye kadar Micro SD

Ağlar

● GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900
    ● UMTS HSPA 900, 2100 (Amerika haricinde küresel)
    ● UMTS HSPA 800, 850, 1900, 2100 (Amerika)

Eğlence

● TrackID müzik tanıma
    ● xLOUD Deneyimi – Sony'den ses filtreleme teknolojisi
    ● RDS destekli FM Radyo
    ● 3,5 mm jak
    ● Stereo hoparlörler
    ● Ses çalma, desteklenen formatlar: MP3, 3GPP, MP4, SMF, WAV, OTA, OGG Vorbis
    ● Ses kaydetme, desteklenen formatlar: 3GPP, MP4, AMR
    ● 3B oyunlar
    ● Timescape
    ● Facebook
    ● Sony Entertainment Network (sadece seçili marketlerde)
    ● Twitter

Görüntü

● 3.2”, 320 x 480 piksel 16,777,216 renk TFT kapasitif ekran (180 ppi piksel yoğunluğu)
    ● Çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı mineral cam

Önyüklenmiş Uygulamalar

● Google Voice Search
    ● Google Talk video chat
    ● Google Mail
    ● Google Calendar
    ● Google Gallery 3D
    Google Maps with Street View

SONY ERICSSON LIVE WITH WALKMAN BİLGİ İNDEKSİ (21.03.2013 Güncel)

Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i) Bootloader Kilidini Açma

Tüm Xperia Serisi için Bootloader Açma-Kapama, Root-Unroot, CWM, Yazılım Yükleme-Kaldırma, Onarma ve Diğer Tüm İşlemler

Tüm Xperia Serisi için Debranding, CDA Değiştirme

Walkman Tuşuna İstenen Programı Atama

Sony Xperia S Walkman Tam Sürüm Port

En Basit Şekilde MP3'lere Albüm Kapağı Ekleme

Piyasadaki Tüm Sony ve Sony Ericsson Modelleri İçin Genel Bilgiler

Oyun ve Uygulamalar

LG Ana Ekran Port

ICS Bildirim LED Işığı Düzeltme

Kamera Işığını Bildirim LED'i Olarak Kullanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut K. -- 14 Ekim 2013; 16:10:15 >

• tam beklediğim telefon. walkman ve android.

yalnız ekran çözünürlüğü düşük geldi bana. 320*480

bi de a gps işe yarar mı? bu konuda bilgim yok.

İşlemci bilgileri yok.

1ghz İşlemci ve 1000 lira altı fiyat olursa harika olur.
  • Ekran çözünürlüğü çokta önemli değil açıkçası, işlemci 1ghz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gary_2550

Ekran çözünürlüğü çokta önemli değil açıkçası, işlemci 1ghz

Bende samsung gt-s5620 var. ekran çözünürlüğü 320*480 diye aklımda kalmış ama 240*400'müş. o yüzden az demiştim.

ekranı benimkinden az büyük ve daha kare olduğu için yeterli çözünürlük diye düşünüyorum.

bugün biraz araştırdım telefonu ve sabırsızlanmaya başladım. fiyatı çok pahalı olmaz inşallah.
  • İnşallah hocam şöyle 550 civarı olsa çok mu öldürdüm
  • 550 Mümkün değil. samsung'un 1ghz işlemcili modelleri 800-900 civarı. adı walkman olunca 800'den aşağı piyasaya çıkması bana sürpriz olur.
  • 1ghz işlemcili neo var onu alın 1000tl altı. ekran çözünürlüğü mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

1ghz işlemcili neo var onu alın 1000tl altı. ekran çözünürlüğü mükemmel.

Clear bass?

asıl önemli olan bu benim için. müzik fonksiyonları telefon kadar önemli. ekran da yeter bana.
  • ben de beklemediyim ama xperia mini bu walkman modellerdinden önce çıakrsa onu alıcam.
    se nin sitesinde de sağolsunlar hiç bir bilgi yok ne zaman çıkacak bu telefonlar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Clear bass?

asıl önemli olan bu benim için. müzik fonksiyonları telefon kadar önemli. ekran da yeter bana.

clear bass yok eger sony guncellemelerle supriz yaparsa cok guzel olur sony nin ne zaman ne yapcagi belli olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

quote:

Clear bass?

clear bass yok eger sony guncellemelerle supriz yaparsa cok guzel olur sony nin ne zaman ne yapcagi belli olmuyor

Clear bass yazılımla olacak bişey değil. donanımsal bişey. yazılım ancak dijital eq. sağlayabilir. iyi bir bass için donanımda aktif filtreler bulunması gerekir.

• Bende direk çıkar çıkmaz almayacağım kulaklık ses kalitesi w995 ayarında ve daha yüksek olursa kullanıcı yorumlarına göre alacağım.
  • Edit:

7 yıldır sadece sony mp3 player ve sony kulaklık kullanıyorum. tercihimi değiştirmeme sebep olabilecek bir cihaz henüz kullanmadım. telefon alınca mp3 player'ımı kardeşime verdim ama kulaklığı hâlâ kullanıyorum.

clear bass'ı özledim :'-C
  • Bu salaklar kulaklıkları kulaklık içi vermiyor artık basit dandik bir kulaklık veriyor. Walkman telefonlarda olmaması gereken bir şey bu resimlere bakmadınız mı yine sony kalitesi ses iyi çıkar ama kulaklık içi hpm 77 modelinden çıkan sesle o resimdeki modeldeki kulaklıklar bir olmaz.

Bu telefon W995 modleinden daha kötü bir ses veriyorsa o zaman neden walkman telefon çıkarıyorlar? Sanmıyorum illaki ses daha iyi olacaktır. Ben sony'i ses ve görüntü yüzünden tercih ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shattered Glass -- 20 Eylül 2011; 19:29:09 >
  • w995 ten sonra başka walkman telefonlarda çıktı diye biliyorum ama hiç biri w995 olamadı diyorlar ses konusunda..
  • Zylo, yendo ve spiro çıktı üçüde birbirinden gereksiz saçma modeller. Adam gibi bir walkman telefon bekliyoruz dediğim gibi ses ve görüntü beni tatmin etmezse sonyden vazgeçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shattered Glass

Bu salaklar kulaklıkları kulaklık içi vermiyor artık basit dandik bir kulaklık veriyor. Walkman telefonlarda olmaması gereken bir şey bu resimlere bakmadınız mı yine sony kalitesi ses iyi çıkar ama kulaklık içi hpm 77 modelinden çıkan sesle o resimdeki modeldeki kulaklıklar bir olmaz.

Bu telefon W995 modleinden daha kötü bir ses veriyorsa o zaman neden walkman telefon çıkarıyorlar? Sanmıyorum illaki ses daha iyi olacaktır. Ben sony'i ses ve görüntü yüzünden tercih ediyorum.

800 lira veren adam eğer çok dert ediyorsa 80 lira daha verip en kral kulaklığı alır. sahsen benim için iyi olmuş, kulak içinden rahatsız oluyorum.
  • quote:

quote:

Bu salaklar kulaklıkları kulaklık içi vermiyor artık basit dandik bir kulaklık veriyor. Walkman telefonlarda olmaması gereken bir şey bu resimlere bakmadınız mı yine sony kalitesi ses iyi çıkar ama kulaklık içi hpm 77 modelinden çıkan sesle o resimdeki modeldeki kulaklıklar bir olmaz.

800 lira veren adam eğer çok dert ediyorsa 80 lira daha verip en kral kulaklığı alır. sahsen benim için iyi olmuş, kulak içinden rahatsız oluyorum.

Şaka mı yapıyorsun kulaklık içi olmayan kulaklıkla müzik dinlenmez. Neden dinlenmez kulakları acayip rahatsız ediyor ağrı yapıyor. İkide bir düşüyor. Kulağa baskı yapmadığı için bass ve gerçek sesi tam alamıyorsunuz. Ayrıca dışarıdaki ortamdaki sesleride duyabiliyorsunuz. Kısaca müzik tutkunlarına hitap edecek kulaklıklar tartışmazsız kulaklıkiçi modelleridir. Şuanda kulağımda mesela inletiyor beni

Walkman live telefon 800 tl olmaz 600-700 tl arası bişey olur.

• 250 liraya pfe kulaklık aldım şu walkmannı adam gibi yapsınlar kendimizden geçelim
  • quote:

quote:

quote:

Şaka mı yapıyorsun kulaklık içi olmayan kulaklıkla müzik dinlenmez. Neden dinlenmez kulakları acayip rahatsız ediyor ağrı yapıyor. İkide bir düşüyor. Kulağa baskı yapmadığı için bass ve gerçek sesi tam alamıyorsunuz. Ayrıca dışarıdaki ortamdaki sesleride duyabiliyorsunuz. Kısaca müzik tutkunlarına hitap edecek kulaklıklar tartışmazsız kulaklıkiçi modelleridir. Şuanda kulağımda mesela inletiyor beni

Walkman live telefon 800 tl olmaz 600-700 tl arası bişey olur.

Şu an modelini hatırlamıyorum, noise cancelling özelliği olan bir mp3 player almıştım. çok iyi bir kulaklığı vardı fakat kulak içinden rahatsız olduğum için eski kulaklığımı kullanmaya devam ettim. bass diğerinden çok farklı değildi, tizler daha iyi çıkıyordu.

tercih meselesi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.