Şimdi Ara

Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
12
Favori
93.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Umutterol

selamlar path of exile a yeni başlamayı düşünüorum varsa başlarda olan yada birlikte takılırz gel dien msj atsın :D oyunla ilgili hiç bilgim yok tabi :D

Alıntıları Göster
    beyler şu an oyunu indiriyorum ama beta döneminde sanırım.5 gün sonra tekrar oyunu indirmemiz mi gereceker ? Şu an durum nedir yani bi fark olucakmı beş gün sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: William.Fichtner

beyler şu an oyunu indiriyorum ama beta döneminde sanırım.5 gün sonra tekrar oyunu indirmemiz mi gereceker ? Şu an durum nedir yani bi fark olucakmı beş gün sonra?

Alıntıları Göster
    Standart liginde *adet Mirror of Kalandra ve *** adet Exalted ım vardır. Satmak istiyorum istiyenler mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kgn*

Standart liginde *adet Mirror of Kalandra ve *** adet Exalted ım vardır. Satmak istiyorum istiyenler mesaj atabilir.

Alıntıları Göster
    Yakında beta kapanıp normal oyuna dönüyor sanırım değil mi? Ayrıca ücretsiz?
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle,bu akşam saat 8-9 arası oyun tam sürüme geçicek ve ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExShadoW42

1gb'lık update geliyo baştan indirmene gerek yok

tam sürüme geçti oyun hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

quote:

Orijinalden alıntı: ExShadoW42

1gb'lık update geliyo baştan indirmene gerek yok

tam sürüme geçti oyun hayırlı uğurlu olsun

Alıntıları Göster
    domination ligindeyim berabre takılmak isteyen varsa mesaj atabilirsiniz ign:hotglow

• quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: EaqLe

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

çıktımı bu oyun?

Çıkmadı fakat beta keyleri 10 Ağustos'ta dağıtılmaya başladı.Banada 3-4 gün önce geldi.Sağlam oyun diyebilirim.

Yukarıdaki linkten izledim de videolarını dediğin gibi sağlam bir oyun olmuş gibi. Acelem yok x) önümüzdeki aylarda da çıkabilir.
    Bu tarz oyunların çıkması bizim gibi action-rpg severlerin kalbini göğüs kafesinin içinde takla attırıyor.

Alıntıları Göster
    Herkeze merhaba oyunda path of exile . exe calısmayı durdurdu hatası alıyorum oyun cilent 'tı da aynı şekilde windows 7 64 bit service pack 1 neden acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akuma07

Herkeze merhaba oyunda path of exile . exe calısmayı durdurdu hatası alıyorum oyun cilent 'tı da aynı şekilde windows 7 64 bit service pack 1 neden acaba ?

Alıntıları Göster
    ben yeni başladım 30 level cadım var ama bir cacık bilmiyorum ingilizce var taşları öğrendim ama türk bulamadım pek europe serverdayım help meee kafayı yicem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TouchOfSleep

quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

o değilde oyunda pvp yok adam gibi ya

Haklısın hocam pvp konusunda Diablo3 kadar fakir bir oyun. Fakat oyunu bitirdikten sonraki bu mapde kasma olayı gerçekten oyunu başka yerlere sürüklüyor.

Ayrı forumda kuruluyor sanırım şuanda. Yakında çok daha güzel paylaşımlar yapabileceğiz...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben genelde burada takılıyom. buradan da irtibat kurabiliriz.

https://www.facebook.com/pages/Path-of-Exile-T%C3%BCrkiye/224556220944747?fref=ts

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

arkadaşlar ben genelde burada takılıyom. buradan da irtibat kurabiliriz.

https://www.facebook.com/pages/Path-of-Exile-T%C3%BCrkiye/224556220944747?fref=ts

Alıntıları Göster
    selamlar beraber oynayacak varsa 22 level marauderim bekliyorum nickim maetta :)

• arkadaşlar "Elemental Hit" gemi arıyorum. Elinizde fazladan varsa bendeki mevcut gemlerden takas yapabiliriz. Nick : Wkstyle
  • arkadaşlar "Elemental Hit" gemi arıyorum. Elinizde fazladan varsa bendeki mevcut gemlerden takas yapabiliriz. Nick : Wkstyle
  • İniyor.Oynayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

İniyor.Oynayan var mı?
    Yeni indiriyorum arkadaşlar, yok mu beraber oynayabileceğimiz grup, klan vb. türk topluluğu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TouchOfSleep

quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

o değilde oyunda pvp yok adam gibi ya

Haklısın hocam pvp konusunda Diablo3 kadar fakir bir oyun. Fakat oyunu bitirdikten sonraki bu mapde kasma olayı gerçekten oyunu başka yerlere sürüklüyor.

Ayrı forumda kuruluyor sanırım şuanda. Yakında çok daha güzel paylaşımlar yapabileceğiz...

Alıntıları Göster
    Pay2win olayı var mı?

• Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Yok.
    hangi karakterin ne yönde güçlü olduğunu belirten bişe varmı oyuna başlayacağımda.
  • quote:

Yok.

Hocam oyunun yapımcıları da p2wine karşıymış diye duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fear of the Dark

quote:

Yok.

Hocam oyunun yapımcıları da p2wine karşıymış diye duydum.

Alıntıları Göster
    Arkadaslar bu item düstü price check yapamadım çöp müdür yada ne kadar eder yeniyimde trade hakkında pek bilgim yok :)
     Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!)

• fault F kullanıcısına yanıt
    Şüphelendim. Elemental desen yok gibi. Phy. desen o da çok düşük. 5 link düşündürücü?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.