Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir (10 Mobil) - 15 Masaüstü10 Mobil
5 sn
4.985
Cevap
52
Favori
248.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 55 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 15 gün 16 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3133 mesaj) Mobil (421 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 15 saat 38 dakika kadarı kaldı.
    8 Not
    Arc trapper oynuyorum, 9 ex kadar param var ama huzur yok. Item'larım biraz dandik. Mine'a mı geçsem diyorum, dünyanın en aptal item'larından biri ikinci level'da düşünce trap gittim, pişmanım.

Ama patlatma derdi olmamak, tuzakları fırlatıp devam etmek de eğlenceli ha
    |
    |

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    5963 Mesaj
    Bu oyunda kernel 41 hatası alıyorum. Sinirden oyunu sildim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1271 Mesaj
    İnat ettim yine spectre gidiyorum. Gem levelini düşürmek cidden çok sıkıntıya sokmuş buildi. 20 level full gemin olacak +2 minion ascendden alacaksın +1 bottan ve +1'er convoking wandlardan gelecek ki sadece 3 spectre gemden bir pasif ağacından bir de chestten çıkarıp 5 yapacaksın. Bargain'i %30 life reduced'dan dolayı saymıyorum.
    Spectreleri bargain ve chestsiz 4lemek cidden çok uğraştırıcı ve duruma görede pahalı yapmış.Umarım wandların fiyatları uçup gitmez.
    Birde yetmemiş gibi multicraftı nerflemişler.
    |
    |
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Mathil dün gece end game de çok dandik diye explosive arrowu bırakmış. dicektim yeğen ne eziyet ediyon aç bi shadow ver eline tremor rod vur geç arc'la
    |
    |
    Atom mühendisliğine de profesörlüğe de, trap build'e de lanet olsun. Gıy gıy gıy trap atacağıma seri şekilde mine yollarım, daha yere düşmeden patlatırım mantığı ile birikmişi regret'e harcadım (Gerçi 15 taneyle trap build'i mine build'e çevirdim), pişman değilim.

Arada o kadar fark var ki. Trap mrap oynamayın arkadaşlar. Kaldı ki bende trap için şahane bir wand ile hem trap hem mine için şahane olan başka bir wand vardı.

Kan ve göz yaşı içeren bir yazının daha sonuna geldik.
    |
    |

• Yüzbaşı
    779 Mesaj
    Oyunun end game tarafı aşırı over power geldi bana t15 bossları kan alıyor değim yerindeyse ve üstüne üstlük map drop rate o kadar düşük ki artık çizmeyi aştı ve lanet olsun deyip 2. charı levellemeye an itibari ile başladım. 2 tane red map yapıyorum scrab kullandığım halde salak alakasız beyaz mapler düşüyor buna hortum bağlasan para dayanmaz.

Yeni atlas yine bug lu ggg nin buna hemen düzenleme yapması lazım.
    |
    |
    Trickster cold snap+vortex e karar kıldım, çok da mutlu oldum. Şu an eşyalar rezalet ve 2 büyüde 4 linkte sadece ama eritiyor herkesi, sadece en güçlü veya en oynak Metamorph bossları 5-6 saniye dayanabiliyor. Düzgün itemler ile çok iyi yerlere gider bu build.

Video oyunlarının, oyundan çok video olduğu bir dönemdeyiz, hey gidi hey.
  • Yarbay
    13899 Mesaj
    Oyunda anlamsız bir zorluk var. Atlas’a ulaşamadım ama metamorph boss içimden geçiyor çok saçma zorluk seviyesi var. En son sentezide rare canavarlar bu kadar güçlüydü ve sağlam hasar veriyorlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    önerebileceğiniz 1 2 bow build yazarmısınız
    |
    |

AMD 64 X2 4800+ 2.5GHZ -- BIOSTAR TF560-A2 NF560-A2 DDR2 -- adata 2x1 gb 800 mhz soğutuculu --
    palit gts 450 sonic 1 gb -- 320 gb hdd 16 mb --
    21.6 inch samsun 223bw
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Oyunda anlamsız bir zorluk var. Atlas’a ulaşamadım ama metamorph boss içimden geçiyor çok saçma zorluk seviyesi var. En son sentezide rare canavarlar bu kadar güçlüydü ve sağlam hasar veriyorlardı.
    Bir kaç tane okçu başlayan arkadadaşım var kesinlikle öldüremiyorlar morph bossları. Hem canları çok fazla hem de çok fazla vuruyorlar.

Ben skeleton necro ile bir duvarın engelin arkasına geçiyorum boss ekranda gözükmeyecek şekilde. Vaal skeletonları vuracak şekilde ayarlıyorum. Bir çişe gidip geliyorum anca ölüyor boss.

Dropu iyi ama. Dün metamorph bossundan blighted map düştü mesela. Yine ilk ex'i metabosstan aldım.

Oynadığınız skeleton necro’nun build linkini alabilir miyim? Ben de tekrardan necro düşünüyorum. Geçen lig celestial necro bundle almıştım bari hakkını vereyim diyorum.

|
    |
    mechatengu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Occultist ile iki kere Vortex oynamışlığım var. Solid der ya yabancılar, tam niteliyor build'i. Güçlü ve dayanıklı bir build.

Trickster daha mı iyi? Level 90 miner var, özellikle Shadow ve Witch oynuyorum ki ascendancy değiştirebileyim. Belki Trickster'a geçerim, keza damage yetersiz gelmeye başladı.
    |
    |
    siberarmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8767 Mesaj

Biraz tercih meselesi bence. Trickster daha dayanıklı, ghost shroud sağolsun. Sustain de çok iyi, occult tan daha hızlı doluyor şu an energy shield. Bosslarda da bir adım önde olabilir ama yarım adım.
    Occult harita temizleme de çok daha iyi olur diye düşünüyorum ama bossların canlarına gelen HP buffunu düşünürsek trickster daha önde olur gibi geliyor bana (8 ascendency puanı ile)
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Video oyunlarının, oyundan çok video olduğu bir dönemdeyiz, hey gidi hey.
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 15 saat 38 dakika kadarı kaldı.
    8 Not

Level kaç?
    |
    |
    siberarmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Oynadığınız skeleton necro’nun build linkini alabilir miyim? Ben de tekrardan necro düşünüyorum. Geçen lig celestial necro bundle almıştım bari hakkını vereyim diyorum.
    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/pphnx/characters

Chuda_morph karakter adı da benim buildin daha çok eksiği var.

Muhtemelen melee physical yerine brutality, hatred yerine pride+skittebots auraları çok daha iyi olur.
    silah da yanlış deneme amaçlı koymuştum silaha bakma

Tam olarak yapmak istediğim şey bu aslında : https://www.pathofexile.com/account/view-profile/outrabbit96/characters?characterName=AKNEC

Clear çok iyi değil ama en azından motebossları falan hiç ölmeden çok rahat kesiyor.
    |
    |

• Çavuş
    46 Mesaj
    Arkadaşlar maplarda çıkarttığımız Metamorph bosslarından vücut parçaları rastgele mi düşüyor? Bir türlü göz bulamıyorum bilgisi olan var mı
    Iyi oyunlar herkese, standard'da basladim 3-4 yillik bir aradan sonra, son bir kac gundur oynuyorum ama item yapayim kendime derken butun varim yogum gitti, itemlarda eksik kaldi, ne bulduysam soketleri uygun onlari giyiyorum suan.

League oynayip standard'da chroma, alteration ve regal orb yardimi yapacak biri varsa super olur gercekten. Yuzlerce, binlerce lazim degil, 10-15 regal orb, 80-90'ar tane chroma ve alteration olursa yeterlidir.
    Tek yemekten cigerim soldu, 67 level'a kadar 93 kere olmusum, karakterde resist yok resmen. Alteration'da o kadar onemli degil, belki gerek bile kalmayabilir, elde etmesi de basit ama chroma ve regal orb cok lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunker Boy -- 19 Aralık 2019; 6:51:9 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Chaszmyr

Arkadaşlar maplarda çıkarttığımız Metamorph bosslarından vücut parçaları rastgele mi düşüyor? Bir türlü göz bulamıyorum bilgisi olan var mı
    https://poeromp.github.io/organ_finder/

Şöyle bi site buldum arkadaşlar veriler birbirini tutuyor. Sizde benim gibi belli organları arıyorsanız yararlanabilirsiniz

Reddit'te paylaşıldı, doğrudur, organlar random çıkmıyor.
    |
    |
    Zyndandelen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    13899 Mesaj
    Şimdi önemli bir sorum olacak. Malum Enki’nin Arc Witch oynuyorum. Med budget’da pledge of hands var. Adam yazmış ki greater spell echo ile normal spell echo birlikte kullanılabilir demiş. Yani kullanırsam tek tıkla 4 kere arc mı atmış olacağım? Item tanesi 50c o yüzden deneme fırsatı bulamadım bir size sorayım dedim.

|
    |
Radyo Dinle
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.