Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.986
Cevap
52
Favori
248.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3134 mesaj) Mobil (421 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Giriş
    7211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

Hocam daha önce forumda açıklama yapıldı POE2 ile oyuna auction house gelcek. Yani itemi koyup çıkıcaz fiyatını belirleyip biz offline olsak bile satılacak.

Bu aradahttps://turkarpg.com/ sitesinden gelen yenilikleri türkçe olarak takip edebilirsiniz.
    Action house olayı süper olur. Sonunda

bu arada poe2 ayrı bir client olarak mı cıkacak? yoksa mevcut oyuna update gelip o şekilde mi poe2 olacak orda kafam karıstı benim.
    |
    |

Akşam ki yayında Chris'e sorulan sorulardan biri trade sistemi ile alakalıydı. Eğer bir sistem gelecekse PoE 2 öncesinde de getirebiliriz dedi. Ama şu şu gelecek diye söylemedi. Mevcut trade sistemi ekonominin bu denli önemli olduğu bir oyunda inanılmaz zaman kaybettiriyor. Bu yüzden bir şey gelecek olsaydı bangır bangır duyurusunun yapılacağını düşünüyorum.
    |
    |
    Rhego kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2250627/page/1#p15950968

Added a new system that allows offline trading. Each player can now enlist an NPC in their hideout that can store up to one regular stash tab full of items that other players can buy from said NPC when visiting their hideout. The exact details will be explained in a follow-up Development Manifesto later today.
    |
    |
    Tritlum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam ne kadar haklı olmanı istesemde, sahte bir haber gibi duruyor. Mesajı atan adam yönetici filan değil. Konu 2018 yılının konusu ve altında 3-4 tane yorum var. Geliştiriciler 2019 yılının mayıs ayında bir soru cevap etkinliği yaptılar kendi forumlarında. Oradaki soru cevapları ve linki ekliyorum.

-It has been 18 months since you posted the Trade Manifesto. Do you still stand by it?

This question prompted a long discussion. Many hours of senior developers talking about trade. Our conclusion was: Yes, we do stand by everything we wrote in the manifesto. We are not adding a Trade Market to the PC version of Path of Exile.

-Trying to trade in bulk maps, currency, and fragments is incredibly inconvenient and time consuming leading to more time spent attempting to acquire items to play the game rather than actually playing the game. Could improvements to the trade system for these types of items be made to help better facilitate bulk trading?

This question also prompted a long discussion, which turned into a conversation about how people acquire specific maps for Atlas completion. Our current thoughts are that we could make this easier, and so we are considering adding an occasional chance for map bosses to drop a map from an adjacent location. If we go ahead with this in 3.7.0, you'll see it in the Patch Notes.

For now there will be no changes to trade itself related to this.

Bu da soru cevap konusunun linki:https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2498351
    |
    |

• Yarbay
    9220 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given-

Hocam ne kadar haklı olmanı istesemde, sahte bir haber gibi duruyor. Mesajı atan adam yönetici filan değil. Konu 2018 yılının konusu ve altında 3-4 tane yorum var. Geliştiriciler 2019 yılının mayıs ayında bir soru cevap etkinliği yaptılar kendi forumlarında. Oradaki soru cevapları ve linki ekliyorum.

-It has been 18 months since you posted the Trade Manifesto. Do you still stand by it?

This question prompted a long discussion. Many hours of senior developers talking about trade. Our conclusion was: Yes, we do stand by everything we wrote in the manifesto. We are not adding a Trade Market to the PC version of Path of Exile.

-Trying to trade in bulk maps, currency, and fragments is incredibly inconvenient and time consuming leading to more time spent attempting to acquire items to play the game rather than actually playing the game. Could improvements to the trade system for these types of items be made to help better facilitate bulk trading?

This question also prompted a long discussion, which turned into a conversation about how people acquire specific maps for Atlas completion. Our current thoughts are that we could make this easier, and so we are considering adding an occasional chance for map bosses to drop a map from an adjacent location. If we go ahead with this in 3.7.0, you'll see it in the Patch Notes.

For now there will be no changes to trade itself related to this.

Bu da soru cevap konusunun linki:https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2498351
    Evet, yine 3-5 mirror'a talim edeceğiz gibi gözüküyor

|
    |

Zekânı test etmek için buraya tıkla.

• Yüzbaşı
    779 Mesaj

Aynen hocam bunu guildin discordunda paylaşmışlardı. Auction house gerçekten lazım oyuna ama cris reyis kafası 1999 da kaldığından bu işe sıcak bakmıyor olabilir artık.
    |
    |
    Un4Given- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam bunu guildin discordunda paylaşmışlardı. Auction house gerçekten lazım oyuna ama cris reyis kafası 1999 da kaldığından bu işe sıcak bakmıyor olabilir artık.
    aaa sahte haber miymiş action house olayı Aslında cok güzel olur ya eklemeleri, keske eklense
    |
    |
    Dalgaya bak ondan sonra 😂

|
    |
    Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
    Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Yarbay
    7221 Mesaj
    Bu oyunun amacı nedir? Bilmediğim için soruyorum, baya bir beğeniliyor ama videolarına falan bakınca tam anlayamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Artık her ligi 8-10 mirror ile bitirebilirim.
    Yalnız şöyle bir şey var. Trade tabi ki de hızlanır ama marjlar çok düşer.

Sadece currenct flip değil. Aldın craftladın sattın. Yani katma değer üretimlerde bile marj düşer AH gelirse.

Ha trade çok zaman kaybettiriyor farm süremden yiyor dersen o tamam.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2250627/page/1#p15950968

Added a new system that allows offline trading. Each player can now enlist an NPC in their hideout that can store up to one regular stash tab full of items that other players can buy from said NPC when visiting their hideout. The exact details will be explained in a follow-up Development Manifesto later today.
    Hocam o troll mesaj. O konu exilecondan bilmem kaç gün önce açıldı.

Path of Exile: Calamity ne? Dragons ne?

O adam her lig öncesi böyle lig tahmini tadında bir şey atıyor. Daha önce de Poe:Singularity diye bir şey atmıştı oradan biliyorum.
    |
    |

• Yarbay
    9220 Mesaj

Hocam şu an 300 ex kadar currency, 950 ex kadar item mevcut. Fakat oyuna girmiyorum, iki günde bir iki üç saat girdiğimde 50-60 ex'lik item satıyorum. Eğer offline'ken de satabilseydik, bu item'ların belki %90'ını iki haftada satardım. Herkesin böyle bir şansı olacağından 950 ex olmasın da 750 ex olsun. Ben zaten o 750 ex'i çevirerek 950 ex'ten fazlasını kazanırım. Tam zamanlı iş, aile ve sorumluluklar olunca manyakça alım satım yapamıyorsunuz. Benim ihtiyacım olan zamanı offline satış bana ziyadesiyle sağlayabilirdi.

Farm süresi falan pek takmıyorum ben. Öyle hunharca kasayım, kasarken item almak isteyen olursa haritadan çıkmayayım gibi düsturlarım yok.
    |
    |
    mechatengu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    5963 Mesaj

13 Aralık mı.
    İkiside. Çok iyi ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hasgok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5963 Mesaj

Hocam bence eski tip oyunculara hitap ediyor. Bu açıdan beğeniyorum animasyonları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5963 Mesaj

Ard arda mesajlar için üzgünüm :(
    En çok istediğim buydu benim. Oyunun en büyük.problemi buydu.

Edit: abi fake haberleri paylaşmayın. Tam da sevindiydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 19 Kasım 2019; 12:6:35 >
    |
    |
  • Yarbay
    7211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aschil

+1
    |
    |

Orijinalden alıntı: aschil

Onun bir suçu yok aslında. Yazan adam müthiş yazmış gerçek gibi duruyor. Büyük emek var o patch notlarda. Kaliteli troll yani.
    |
    |
    |
    Fuck your Spice Girls and your fucking Pearl Jam. Its all a bunch a shit, I say, fuck it!
    Fuck your Dave Matthews and your fucking R.E.M. You god damned bitch, fucking clueless.
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Spectreler Zombiler ağır nerf yemiş. Bir de slightly yazmışlar utanmadan.

Bundan önceki manifestoda minion buildlerini Necromancer tekelinden alalım diğer klaslar da minionları efektif bir şekilde kullanabilsin diye miniondaki çoğu güzel özelliği gemin içine aldılar.

Şimdi de 3. spectreyi level 21 den 25'e çıkarmışlar. Spectre buildleri artık tamamen Necromancerların tekeline geçti. Şu an necrodan gelen +2 minion level olmadan level 25 yapmak çok zor.

Benim anlamadığım mesela Zombiemancer'a istersen 50ex lik item göm yine de bir okçu ya da direct caster kadar hızlı temizleyemiyordu. O zaman neden Zombie'nin slamini falan nerfliyorsun? Damage/life nerfle geç işte.

Skeletonlara dokunmamışlar bari. Lig zaten single target damage ligi(kendi bossunu kendin yap ligi). Map bosslarına da buff geldi. Normal map bosslarının resler 30 dan 40'a shaper gibi end game bosslarının resler 40'tan 50'ye çıktı. Feeding frenzy nerf yese bile dash verdiği için Skeleton başlamak mantıklı.

Çok tecrübeli olmayan arkadaşlara tavsiyem :

Okçu metasına aldanıp okçu başlamak gibi bir hata yapmayın. Okçu yapacaksanız da balista(ranged attack support) yapın.

Direk vuran okçu yaparsanız totemsiz 15-20ex gömmeden red map bosslarını falan öldüremezsiniz benden söylemesi.

Zaten okçu itemleri falan çok pahalı olacak Dying Sun'da en iyimser tahminle kapıyı 10 ex den açarlar.

Ucuza 6 linke ihtiyac duymadan hem league contenti (Metamorph Boss) hakkıyla yapayım hem de redmaplerde sorun yaşamıyım istiyoranız :

Skeleton Necro.
    Arc Totem Hiero
    Trapper/Miner
    Balista support

Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.