Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.041
Cevap
47
Favori
280.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shrentak

Merhaba, metabosslardan istediğimiz organı nasıl alabiliyoruz? Deneme şansınız oldu mu

Alıntıları Göster
    Deneme şansım olmadı ama şöyle bir yazı var notlarda:

Every Map Boss can now be chosen for all organ types for Metamorph League. This will result in an even distribution of the different organs to use in Tane's Laboratory.

Yazılanlara göre çalışmıyormuş.

Edit : ben yanlış anlamışım da anlatım da kötü cidden.

Artık her boss sadece belirli bir tipte organı düşürmek yerine 5 organı da(5 organdan birini) düşürebiliyormuş. Organ havuzu genişlemiş yani.

İnşallah her organın şansı %20 dir de organ dağılımı eşit olur.
    https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/ed8o5l/map_boss_choose_organ_types_not_working/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 20 Aralık 2019; 18:19:55 >

• Cevabınız için teşekkürler :) o mesajdan sonra bir çok map bitirdim ama yine göz yok ne olacak böyle bilmem
  • Oto moka herşeye tek yediğim için arc miner bırakıp trickster soulrend/Bane geçiş yaptım. Jugger gibi inanılmaz tank olmuş trickster ghost shroud sayesinde ölmüyorsun iyi güzel ama sıkıntı şu mapde yürüyen hareket eden rare/normal herşeye tek atan ben bosslarda abartısız 3 dakka uber elder faytı yaşıyorum. Metamorph ve normal map bosslarına öyle hayvani bir chaos resist koymuşlarki her seferinde ggg nin devoloperlarına ağız dolusu sövmek zorunda kalıyorum.

soulrend 300k dmg bu arada.

Varmı soulrend uzmanı arkadaşlar şuna bir hal çare bulalım cidden can sıkmaya başladı uzun boss faytları benim için.
  • selamlar, yeni ligi nasıl buldunuz
  • Bir kaç saat önce mirror of kalandra düşürdüm. Satın almak isteyen varsa elimden çıkarmak istiyorum.
  • double strike buildi ile oynuyorum , act 9 a geldim sizce actları bitirmeli miyim ? iyice tek yemeye başladım ve map/tier konularını hiç bilmiyorum nasıl öğreneceğimi de şaşırdım
  • quote:

double strike buildi ile oynuyorum , act 9 a geldim sizce actları bitirmeli miyim ? iyice tek yemeye başladım ve map/tier konularını hiç bilmiyorum nasıl öğreneceğimi de şaşırdım

2700+ EHP(EHP: Effective Hit Points: Life ve Energy Shield Toplamı) ve 75+ All Resistance(Cold/Fire/Lightning) varsa problem yaşamamanız lazım Act 9'da.
    İngilizceniz iyiyse, poe-vault'da map ve oyundaki daha bir çok şeyle ilgili ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.
    Youtube'da EngineeringEternity diye bir kanal var yine ingilizce ama oldukça ayrıntılı yardımcı bilgilerle dolu.
    Ben Blight ligde başladım oyuna, bu iki kaynak çok yardımcı oldu.
    Kendim ve bir arkadaş için bir rehber hazırlamıştım, yine ingilizce ama belki yardımcı olur: Rehber

Bu oyunda hayatta kalmak çok önemli(xp(tecrübe) kaybetmemek için) ve zor, o yüzden build guide takip ederken de life node'larına öncelik vermekte fayda var.
    Double Strike buildini oynamadım hiç ama bildiğim kadarıyla Double Strike skilli gücünü gem'den ziyade kullanılan kılıç/fist weapon/axe vb. silahtan alır. En azından her iki Act'de bir daha yüksek dps'i olan bir silaha geçmenizde fayda var.

Daha fazla bilgi verebilirseniz belki yardımcı olabilirim ama dediğim gibi ben de yeni başladım sayılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xynezra -- 25 Aralık 2019; 12:50:8 >

• Arkadaşlar merhaba, Atlasın yeni sistemini kısaca anlatabilecek olan var mı? Ben bir kaç boss kesip watchstoneları ekledikten sonra artık boss çıkmıyor, buga mı girdi acaba? ya da ne yapmam gerekiyor bilgilendirebilir misiniz? Farklı farklı maplar deniyorum ama değişen bir şey olmuyor. Birde Sister Cassia'yı hideoutuma eklemek için "Strange Growth" görevini yapmamı istiyor ancak kendisini bir türlü bulamadım. Bu konuda da yardımınıza ihtiyacım var :) Hepinize keyifli oyunlar, cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Arkadaşlar merhaba, Atlasın yeni sistemini kısaca anlatabilecek olan var mı? Ben bir kaç boss kesip watchstoneları ekledikten sonra artık boss çıkmıyor, buga mı girdi acaba? ya da ne yapmam gerekiyor bilgilendirebilir misiniz? Farklı farklı maplar deniyorum ama değişen bir şey olmuyor. Birde Sister Cassia'yı hideoutuma eklemek için "Strange Growth" görevini yapmamı istiyor ancak kendisini bir türlü bulamadım. Bu konuda da yardımınıza ihtiyacım var :) Hepinize keyifli oyunlar, cevaplar için şimdiden teşekkürler
    ilk 4 watchstone sadece köşedeki regionlardan düşüyor.

bunları aldıysan artık bir yerden sonra ws ile bir bölgenin tierlerini yükseltip sadece o bölgedeki mapleri yap. ama aynı mapi üstüste yapmak yerine aynı bölgedeki farklı mapleri yapmaya çalış.

devamlı zana'nın sattığı maplere bak. t5 ve t10 haritalarda zana görevlerini yapmaya çalış yaptıktan sonra zana'nın envanteri yenileniyor. zana görevlerini efektif kullanırsan trade den map alma ihtiyacını minimuma indirmiş olursun.

cassia nın bir kere mapte çıkması lazım %10 ihtimalle çıkıyor. map yaptıkça gelir.

• Cevabınız için teşekkür ederim :) söylediklerinizi dikkate alacağım.
    Sormak istediğim bir soru daha var müsaadenizle; corrupted eşyalara quality eklemenin bir yolu var mı acaba? bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • Corrupted eşyalara düzenleme yapılamaz. Fusing dışında galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Corrupted eşyalara -birkaç istisna item haricinde- düzenleme yapılabilir; quality, enchant ve roll'ler (divine, annul, blessing vs.) dışında.

O istisna item'lara da tam düzenleme yapılır, corrupted değilmiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 27 Aralık 2019; 9:1:42 >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Anladığım kadarıyla çeşitli düzenlemeler yapılsa bile quality eklenemiyor :) Atlasdaki watch stonelar hakkında bir sorum daha olacak; watch stoneları siz yerlerine mi yerleştirdiniz yoksa istediğiniz bir yere mi koydunuz? Ben hala boss bulamadım da acaba bununla mı ilgili diye merak ediyorum.
    Atlasımın durumu da resimdeki gibi Voldo ve Glennach bölgelerinde hiç watch stonum yok

*Atlas resimihttps://prnt.sc/qg9te6
  • quote:

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Anladığım kadarıyla çeşitli düzenlemeler yapılsa bile quality eklenemiyor :) Atlasdaki watch stonelar hakkında bir sorum daha olacak; watch stoneları siz yerlerine mi yerleştirdiniz yoksa istediğiniz bir yere mi koydunuz? Ben hala boss bulamadım da acaba bununla mı ilgili diye merak ediyorum.
    Atlasımın durumu da resimdeki gibi Voldo ve Glennach bölgelerinde hiç watch stonum yok

*Atlas resimihttps://prnt.sc/qg9te6
    Şimdi bir tanesine 4 stone eklemişsin zaten. 14-15-16 mapleri bu maplerde çıkabilecek conq ları kesebildiğini farzediyorum.

Sana tavsiyem bir tane bölge seç sadece oraya 4 stone ekle. Yani sadece orası 14-16 olsun diğer yerler 14-16 dışında herhangi bir tier olabilir. Başka hiçbir yerde 4 ws olmasın. Orada devamlı 14-15-16 map yapıp conq çıkarmaya çalış. Böyle yaparsan o bölgeden map çıkma şansı artar o bölge conqu daha kolay çıkarırsın.

Trade league oynadığını farzediyorum.

Bu lig vaal orb baya ucuz ilginç bir sekilde her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğu halde.

T10+ maplerin hepsine vaal bas. Aklına geldikçe sextant da bas o da ucuz. Sextant çok karlı kesinlikle geri dönüşü daha fazla oluyor yaptığın harcamadan.

Awakened bonus demek kaç tane bölgeye 4 soket taktın demek.

Bir sürü mapi complete etmişsin ama awakened hallerini complete etmemişsin. Atlasta Mapin üzerine geldiğinde 2. satırda bu mapin tier 14/15/16'sını (corrupted rare) awakened bonus 1-8 iken complete et yazar.

Bunları da yapmaya çalış özellikle merkeze yakın maplerde (şuan 4 soket yaptığın bölgedeki mapler gibi) awakened bonus 1 iken complete et yazar. Hatta 2 leri bile yapabilirsin sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechatengu -- 27 Aralık 2019; 13:47:53 >

• Oyun sürekli takılıyor, sebebi ne olabilir, ekran kartı amd rx 5700xt full ayarlarda, yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phenoll

Oyun sürekli takılıyor, sebebi ne olabilir, ekran kartı amd rx 5700xt full ayarlarda, yardımcı olursanız sevinirim
    Windows 7 kullanıyor iseniz windows 7de bir problem olduğundan bahsediyorlar. Bende w7 kullanıyorum aşırı kalabalıkta takılmaya başlıyor oyunu tekrar açana kadar da kendine gelmiyor bir türlü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Şimdi bir tanesine 4 stone eklemişsin zaten. 14-15-16 mapleri bu maplerde çıkabilecek conq ları kesebildiğini farzediyorum.

Sana tavsiyem bir tane bölge seç sadece oraya 4 stone ekle. Yani sadece orası 14-16 olsun diğer yerler 14-16 dışında herhangi bir tier olabilir. Başka hiçbir yerde 4 ws olmasın. Orada devamlı 14-15-16 map yapıp conq çıkarmaya çalış. Böyle yaparsan o bölgeden map çıkma şansı artar o bölge conqu daha kolay çıkarırsın.

Trade league oynadığını farzediyorum.

Bu lig vaal orb baya ucuz ilginç bir sekilde her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğu halde.

T10+ maplerin hepsine vaal bas. Aklına geldikçe sextant da bas o da ucuz. Sextant çok karlı kesinlikle geri dönüşü daha fazla oluyor yaptığın harcamadan.

Awakened bonus demek kaç tane bölgeye 4 soket taktın demek.

Bir sürü mapi complete etmişsin ama awakened hallerini complete etmemişsin. Atlasta Mapin üzerine geldiğinde 2. satırda bu mapin tier 14/15/16'sını (corrupted rare) awakened bonus 1-8 iken complete et yazar.

Bunları da yapmaya çalış özellikle merkeze yakın maplerde (şuan 4 soket yaptığın bölgedeki mapler gibi) awakened bonus 1 iken complete et yazar. Hatta 2 leri bile yapabilirsin sen.

Alıntıları Göster
    Size çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım bir tane watchstone bulabildim :) tavsiye ettiğiniz gibi devam edeceğim, tekrar teşekkürler

• Bu Windows 10 hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yine hastalik derecesinde baglandim, en son Legacy'de oynamistim simdi bir summoner yaptim 7 gundur takiliyorum bu karakterle. Standard oynayacaktim ama 3 gun sonunda league'e donmeye karar verdim.
    Oyun cok fazla degismis ama asiri egleniyorum suan.

Sansima breachstone dusurup okuttum, elimde dusurdugum 1 ex'lik kolye var onu da okutmaya calisiyorum, bugunde ticaret yoluyla kazandiklarimi saymazsak ilk exalt'imi dusurdum. Asiri zevk aliyorum oyundan. Millet 20-30 exalt yapmis bile coktan ama benim icin cok buyuk bir basari suan oyunda geldigim konum.

Itemlarim tamam, yalnizca currency kasiyorum suan, belki bir Arc yapabilirim sezon bitmeden ama suanlik bu karakterden sikilmadim henuz.
    Build ucuz oldugundan fazla giderim de olmadi.

Son olarak bir SS'le taclandirayim mesaji.
    NOT: Kaskim Bone Helmet, skinini degistirdim yalnizca.

https://store.donanimhaber.com/ad/c8/cd/adc8cdf58022003744feddb95a972ed9.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 28 Aralık 2019; 13:2:34 >

• arkadaşlar awakener olayı nedir?
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.