Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.985
Cevap
52
Favori
248.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3133 mesaj) Mobil (421 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Giriş
    779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Goril1

Sıfırdan karekter kas item topla işi beni sıkıyor. Her yeni uniq item için bir build yapmaya çalış fakat aynı kısır döngü içinde uğraş dur. Siz sevebilirsiniz. Ben sevmiyorum.

Fakat her 3-5 ayda bir güncelleme gelse, eşyalar güncellense, yeni görevler eklense, level sınırı artırılsa filan ona göre yüksek seviye mapler koyulsa olur. Ama bu şekilde bu oyun beni fazlasıyla sıktı. Sıkılmayanlara diyecek bir şeyim yok :)))
    Kardes bu anlattıklarını yapan oyun var zaten world of warcraft aynı istedigin gibi aylık 75 tl ödeyip onu rahatlıkla oynayabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Goril1

Sıfırdan karekter kas item topla işi beni sıkıyor. Her yeni uniq item için bir build yapmaya çalış fakat aynı kısır döngü içinde uğraş dur. Siz sevebilirsiniz. Ben sevmiyorum.

Fakat her 3-5 ayda bir güncelleme gelse, eşyalar güncellense, yeni görevler eklense, level sınırı artırılsa filan ona göre yüksek seviye mapler koyulsa olur. Ama bu şekilde bu oyun beni fazlasıyla sıktı. Sıkılmayanlara diyecek bir şeyim yok :)))
    dediğin olay gelse poe diye bişey kalmaz. poe ı poe yapan bu zaten. Oynayanların çoğuda yeni liglerde oynamak için sabırsızlanıyordur eminim. Çünkü yeni şeyler denemek yeni buildler yapmak gerçekten zevkli.
    |
    |

Arpg pvp olmayan oyunda nereye kadar oynayacaksın poeyi?

Bu dediklerin gelse 50 kişi oynamaz oyunu.
    |
    |
    Goril1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

#SecretSeal
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj

World of Warcraft'ı legion ek paketi ile birlikte sildim attım. Yıllarce priest'in stresini çektim yetti gari. Bundan sonra başlamak isteyen olursada tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goril1 -- 26 Ağustos 2019; 13:38:45 >
    |
    |
    Rhego kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
    MEVLANA
  • Yarbay
    2605 Mesaj
    Yeni lige sayılı günler kala şöyle trailerını bırakayım:

İlgili olanlar varsa balance manifestosu:https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2627116

Poison Assassin oynanışı:

Yeni mine skilleri:https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2625812

Master değişiklikleri:https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2624806
    |
    |
    Fuck your Spice Girls and your fucking Pearl Jam. Its all a bunch a shit, I say, fuck it!
    Fuck your Dave Matthews and your fucking R.E.M. You god damned bitch, fucking clueless.

• Teğmen
    192 Mesaj
    Bu lig necromancer ligi olacak galiba. Skilleri epey bufflandı.
    Zannedersem slave drive ile başlayacağım.

|
    |

Orijinalden alıntı: Fabrice

Spectre ve SA Assassin oynayasım var bu lig. Sanırım ikisini de oynayacağım ama hangisi ile başlayacağımı bilemedim.
    Spectre baya güçlü gözüküyor. gem level 21 de 3 max spectre oluyor +1 de tree den geliyor itemsiz 4 spectre oluyor.

çok zorlarsan itemi (+3 minion helm, level 4 empower +1 spectre level boots +1 global levbel weapon, sadece delve den çıkan +1 sepctre number rare chest) 6 spectre yapabiliyorsun.

artık yeniden çıkarmak için yüksek levelli arealara da gerek yok. spectre leveli artık gem leveli ile artıyor.

zaten spectre necro her zaman en iyi league starterlarından iyiydi bu sefer lig içeriğine de uyuyor.

• Yarbay
    9213 Mesaj
    Ben de Necromancer ile oynarım diye ligin son günlerinde bir Necromancer yapayım, SSF gibi oynayayım, pratik olsun dedim. Bir tane de başlık yapayım dedim, 3 tane fosil salladım, sonuç;

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    3061 Mesaj

Muhtemelen 6 spectre için yapılacak yatırım kendini kurtarmayacaktır ama çok uğraşmadan 4 spectre gayet yeterli.

Spectre'ye benim adıma gelen en iyi buff minion level'ının artık gem level'a bağlanması oldu. Şahane bir starter olduğuna şüphe yok, yanlız herkes Necro gireceğinden itemları pahalı olacaktır başlarda.
    |
    |
    mechatengu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Fabrice

Muhtemelen 6 spectre için yapılacak yatırım kendini kurtarmayacaktır ama çok uğraşmadan 4 spectre gayet yeterli.

Spectre'ye benim adıma gelen en iyi buff minion level'ının artık gem level'a bağlanması oldu. Şahane bir starter olduğuna şüphe yok, yanlız herkes Necro gireceğinden itemları pahalı olacaktır başlarda.
    Başta itemi olsa pahalı olacak da iteme gerek yok ki başta her şey gemde artık.

Belki yeni minion wand base pahalı olur ama o da çok çabuk düşer.

al tabulanı

60-70 max life
    60-70 total ele res rare lar ile red mapleri çok rahat yaparsın.

ben gemdeki 3. spectre için empower gerekecek sanıyordum ama ona bile gerek yok. 21'de açılıyor. +2 zaten asc den gelecek spectre gemi 19 bile olsa 4 spectren oluyor.

Yok vis mortis miş yok +1 spectre boot muş hiçbirine gerek kalmadı.
    |
    |

• Yarbay
    3061 Mesaj
    Vis Mortis sanırım hala BiS olacak. Hatırladığım 6L Vis Mortis 6 EX civarına sabitleniyordu bütün lig, göreceğiz bu sefer ne olacak.

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ben de Necromancer ile oynarım diye ligin son günlerinde bir Necromancer yapayım, SSF gibi oynayayım, pratik olsun dedim. Bir tane de başlık yapayım dedim, 3 tane fosil salladım, sonuç;

Efsane olmuş. Hediyesi ne kadar dı bunun ligde?

Hediyesi dediğiniz, değeri mi demek?

Ligin bitmesine iki hafta önce sıfırdan craft'ladım bunu, enchanted fossil salladım, üçüncüde spectre damage geldi. Üç tane de bound salladım, bu roll'ler geldi. Arkadaşa gösterdim mirror tier dedi, craftlanabilen item'ın mirror tier olması için en az beş roll'ün şahane gelmesi gerekiyor. +3 ve Burning Damage 20 olsa, bir de T1 res, -%4 mana reserve ya da spell block olsa mirror tier diyebilirdik sanıyorum. Bir ara tab'e koydum, beş on dakika sonra 75 ex teklif geldi. Spectre enchant'ı bu base'de pek yok. Eğer sorunuzu yanlış anlamadıysam herhalde 120 ex'e falan gider.
    |
    |
    xass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9213 Mesaj

Lig bitimine yakın 4-4.6 ex arasındaydı. Bence BiS +1 spectre'li güzel base'li bir rare'dır. Ben +1 spectre ve T1 life'lı Vaal Regalia (Bence Trickster hariç en iyi base'dir) almıştım, 6 link ve multi craft ile birlikte toplamda bana 10 ex'e geldi. 50 ex'e koydum, hemen teklif gelince korktum satmadım.

Cimri bencil pisliq olmamın da etkisi var. Kasada var 6 mirror 890 ex, satışta 2600 ex'lik item var, ligin bitmesine kalmış üç hafta, item satmaktan korkuyorum.
    |
    |
    Fabrice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    192 Mesaj
    @Nicholai Hel
    Evet. tutarını sormuştum.

Kim, hangi build ile başlayacak acaba yeni sezona?

|
    |
    |
    |

• Yarbay
    3061 Mesaj
    Spectre Necro ile girelim bakalım, düşmez kalkmaz build. Beni bayıyor bir süre sonra pasif buildler. Şu yeni poison gem'lerinden bir şey çıkarsa onlardan biri ile Assassin düşünüyorum sonrasında. Çıkmazsa SA Assassin artık.
    |
    |

|
    |
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,611
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.