Şimdi Ara

Park sensörü tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
20.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kendi kullandığınız memnun olduğunuz ekranlı yani sagdan soldan yaklasirken renkler gosteren ama konusmayan bi marka model var mi? Düzgün ölçüm yapsın yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün akşam 22:00 Civarı. Hava karanlık yağmur yağıyor. Görmenin imkanı yok. Camı açtım baktım içeri su doluyor. Sensör çok büyük lütuf bence. Ancak genede güvenemiyorum lan ya sensör görmesse diye gene hem aynaya hem sensöre bakarak yanaşmak en iyisi bence.

Hatta geri görüş kamerası taktıracaktım. Çok para istediler vazgeçtim. Aracın üstünde hat çekiliymiş demelerine göre. Kamerayı takıp kodlayınca ekrana geliyormuş.
  • Ekranlı değil ancak Aliexpress'ten 9 dolara elektromanyetik park sensörü aldım, gayet yeterli geldi. Tamponu deldirmeye gerek kalmadı, sökülerek içine yapıştırılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutyuksel

Ekranlı değil ancak Aliexpress'ten 9 dolara elektromanyetik park sensörü aldım, gayet yeterli geldi. Tamponu deldirmeye gerek kalmadı, sökülerek içine yapıştırılıyor.

Benim arabada zaten var. Onceki sahibi taktirmis. Ama dogru duzgun olcmuyor. Dibine kadar gelince anca görüyor filan. Tamponda delik zaten var anlican. O yuzden standart bisi lazim. Ustundeki mfk marka 5 para etmez

• Bazı sistemlerde hoporlor ve ekran ayrı şekilde monte ediliyor.İsterseniz hoporloru takmadan da kullanabilirsiniz yani.Yada bazılarında ekran üzerinde ses kademesi vardır dikkat ettiniz mi?
  • Josepth kullanıcısına yanıt
    sadece ses değil benimkinin algılaması da sıkıntılı. değişmesi lazım.
  • Hocam marka modeli geç park sensörü başlı başına gereksiz bir donanım bence. Sensörsüz aynaya alışmaya çalış derim. Belli bir süre sonra aynadan mesafeyi çok net görürsün. Benim arabada var ve kapatamıyorum her park manevramda sabit diiiiiiiiit deyip duruyor aynadan 3-4 cm'e kadar yanaştırıyorum ben. Tavsiyem müsait bir yerde park çalış.

• Park sensörü candır.

Aynadan göremeyeceğin şeyleri arkada gözün varmış gibi sana haber verir.
  • Dün akşam 22:00 Civarı. Hava karanlık yağmur yağıyor. Görmenin imkanı yok. Camı açtım baktım içeri su doluyor. Sensör çok büyük lütuf bence. Ancak genede güvenemiyorum lan ya sensör görmesse diye gene hem aynaya hem sensöre bakarak yanaşmak en iyisi bence.

Hatta geri görüş kamerası taktıracaktım. Çok para istediler vazgeçtim. Aracın üstünde hat çekiliymiş demelerine göre. Kamerayı takıp kodlayınca ekrana geliyormuş.
  • Hocam a101den 40 liraya piranha aldım montajını kendim yaptım metre olarak ekranda gösteriyor ve sesli olarakta uyarıyor 10ar cm 10cm ölçüyor ölçüler düzgün özellikle inip metreyle ölçtüm 1.8metre ye kadar sıkıntısız düzgün ölçüyor tavsiye ederim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.