Yüzbaşı
02 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 89 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni başlayan biri için bu kamış uygun mudur? Ağırlığı 210 gram civarı, spin için fazla mı? Okuma VSysten Telespin'in fiyatı biraz yüksek, parçalı kamışları da yer sıkıntısından alamıyorum.
Aracım VW Polo 2011. Sonradan takılmış dokunmatik ekran vardı. Sabah işe giderken bir baktım cam kırık, ekranı sökmüşler. Şimdi kaskodan camı değiştir, ekranı değiştir iyi güzel de; bu ülkede hırsızlık serbest sonuçta. Bunu engellemenin başka yolu yok mu şimdi?
Yaklaşık 9 ay boyunca haftada bir gün İstanbul-Bolu yapmak zorunda kalacağım. Dönüşler geceye denk geliyor. İnsanlarımızo kadar umursamazki kısalar,ön-arka sisler, parklar ıvır zıvır ne varsa yakıyorlar başkalarının gözünü aldığını düşünmeden. Bir de farları modifiye edip kısaları uzun gibi yapanlar var tabi. Köprüde trafik sıkışınca ön-arka sis yakmış bir Juke sahibine camı açıp "Başka yakılacak ışık var mı?" dedim, idrak edemedi dangalak. Bu dengesiz insanlardan kendimizi korumak için ne yapabiliriz. Sarı gözlükler hariç kullanacak bir şey var mıdır?
Auto King artık kokuşmuş bir işletme gibi geliyor gözüme. Her şeyin üçkağıtçılığını arıyorlar, yapmamak için uğraşıyorlar. Sanayide tamamını 125 liraya yapırdığım hasara mini onarımdan alacakları ücret + 400 lira istedikleri oldu zamanında. O yüzden bunlarla çalışmayan kasko şirketi var mı onu öğrenmek istiyorum.
Evet arkadaşlar 2 gün evvel kötü yollardan geçerken aracın altına taş geldi, daha sonra oturduk yedik içtik, yaklaşık 4 saat sonra geri döndük. Geri dönüşte bir problem yoktu, taşa vurma filan da olmadı. Tesadüfen araçtan inince baktık ki yağ akıtıyor. Ben de bunu görünce aracı daha merkezi bir yere çekeyim diye atladım ki en hatalı davranışım bu oldu sanırım. Bu arada yağ ışığı da yanmıyordu. Neyse dik bir yokuşta motor freni yapayım diye 2'den 1'e atınca stop etti araç. Ben de çektim yol yardımla ustama götürdüm. Karterin çatladığını gördük, motor da dönüyordu bu arada. Ustaya bıraktım çıktım gece. Dün kaynatıldı karter, yağı ve yağ filtresi koyuldu. Motorda ekstra bir ses performans düşüşü filan yok. O kadar yağ eksilmesine rağmen nasıl yatak sarmadı hayret ettim. Ve bu yağ arıza lambaları ne zaman yanıyor onu da merak ediyorum.
Vale olayına zaten sinir oluyorum, AVM otoparklarında normal otoparkın 10 metre ötesindeki yere neden insanlar ücret veriyor anlayabilen var mı?
15.Piyade Eğt.Tug.Piyade Çvş.Eğt.Tb hakkında bilgisi olan 358. KD ve öncesi arkadaşlar neler tavsiye edersiniz?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 559
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 571
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.802 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 822 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.