Şimdi Ara

Paribu hediye pizza (Mayıs-2024) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
9
Favori
16.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kullanmayacak olan varsa ben de alabilirim.

• Kullanmayacak olursa ben de kullanmak isterim teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmayacak bir arkadaştan ben de alabilirim, teşekkürler...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pizza hut iyiydi

• Arkadaşlar paribu kodunu giriyorum bu kuponun süresi doldu diyor yaşayan ya da yardımcı olabilecek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • den D kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim. Hata benimmiş. Durum sizin belirttiğiniz gibiymiş.

Yanlış bilgi için üzgünüm. Kendime Paribu hediye pizza (Mayıs-2024) 

• Buz gibi, tadı tuzu yok, küçücük. Şu pizzaya 300 lira vermiş olsam sinirden delirirdim heralde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba dostlar
    Dun aksam Pasaport pizzadan aldigim 2 adet buyuk standart hamur pizza dan yasadigim olumsuz deneyimi sizlerle de paylasmak istiyorum. Olur da pizza alirsaniz kesinlikle bu markayi secmeyin. En azindan istanbul beylikduzu subesinden siparis vermeyin.

Standart hamur adi altinca ince hamur pizzayi musterilerine satiyor. Incecik hamur pizzayi gonderip bu normal hamur diyebiliyorlar. Hayir bu ince degilse ince hamur pizzayi neyle yapiyorlar lavas ile mi ?
    Sikayetvar uzerinden kayit olusturdum ilan yayinlaninca desteklerinizi bekliyor olacagim.

Hakkiyla ticaret yapan ve musterisini memnun eden firmalar uzerinden alisveris yapalim. Kendince kucuk kurnazlik icinde olan firmalara da para kazandirmayalim
    Tesekkurler

• Kullanmayacak olan varsa ben de alabilirim.

• öğrenciyim, kullanmayacak olan var ise ben de talibim. çok makbule geçer

• eyyubi87 kullanıcısına yanıt

Ben de ince hamur sipariş etmiştim, normal hamur geldi. Allah günah yazmasın da hiç lezzeti yoktu pizzanın. Kuru ekmek daha lezzetlidir, öyle bir pizzaydı. Dominos falan bu pasaportun yanında en azından pizzaya benziyor.

• ilk defa bizim forumun önerisi tutmadı.. bir şans vereyim dedim tamamen hayal kırıklığı pasaport pizza.

pizzacılar arasında en düzgünü Little ceasersdır gözümde. yazın tatil beldelerinde bile görsele yakın hazırlıyorlar en azından standartı var.

al bu da pasaport pizzanın en üstün bi altı fiyat skalasındaki güya dolu malzemeli pizzası. bi de büyük boyu buymuş yersen..

olması gereken;

gelen;

Paribu hediye pizza (Mayıs-2024)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 24 Mayıs 2024; 16:1:19 >

• mct2002 kullanıcısına yanıt

Migrostan migo pizza alabilirsin veya pişirttirip direk eve götürebilirsin mağazada. Bir daha bunların yuzune bakmazsın.Paribu hediye pizza (Mayıs-2024) 

• İhtiyaç sahibi birine verecepim, Pizza kodu olan varsa PM ATABİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gencbeyiin -- 24 Mayıs 2024; 22:49:27 >
  • Ben pasaport pizzadan 8 adet büyük boy aldım gayet dolu ve güzeldi..ayrıyeten gayette sıcak geldi hepsi. şubeye göre değişiyo demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 24 Mayıs 2024; 21:32:50 >
  • Kassady kullanıcısına yanıt

Hocam o ilk çıkan pizza mi go lar yok artık ilk çıktığında mozorella peyniri verdi şimdi kaşar olmuş direk yanıyor yada düzgün erimiyor ilk çıktığında ekmek gibi yerdim herhangi o kadar lezzetliydi sonra bir firma değiştirdiler ilk üreten benmarktı daha sonra pekfood yaptı tutmadı tekrar benmarka geçtiler ama kaşar kullandılar eğer o eski mozerellalı tarif gelirse bütün buzlugu dolduracağım

• Yemek sepetinde 31 mayıs yazıyor son gün şuan alabilirmiyiz kod alan varmı

Paribu hediye pizza (Mayıs-2024)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser_jan -- 24 Mayıs 2024; 22:39:16 >
  • Ben de pasaporttan 4 adet aldım tavsiye etmem. Boş

• mct2002 kullanıcısına yanıt

Zevk ve tad meselesi tabi ama,

Dodo pizza yı öneririm. Üzerine pizza tanımıyorum.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.