Şimdi Ara

Paribu hediye pizza (Mayıs-2024) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
8
Favori
16.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanmayacak olursa pm'den gönderirse müteşekkir olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod alıp kullanmayacak olandan ücreti karşılığında alabilirim.

• Kodunu satmak isteyen varsa ve yüksek fiyat istemeyen varsa mesaj atabilir. Kodların süresi bu gece doluyor, eğer bilmeyen varsa.  

• ileri tarihli sipariş verebiliyorsunuz, 3 kod vardı sonuncuyu öyle kullandım bugün.

• Satan varsa alabilirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 adet elimde var tanesi 150 tl den verebilirim

edit: 1 adet @KnifeRex aldı güncel son 1 adet kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglardncl -- 22 Mayıs 2024; 16:34:39 >
  • kodu almanın mı süresi doluyor. sipariş vermenin mi. Bende 31/05/2024 e kadar geçerli diyor yemek sepetinde

• Merhaba kullanmayacak olan var ise talibim. Eşimle bir pizza akşamı yaparız.

• alia32 A kullanıcısına yanıt

Diğerini de satmayayım özelden bana öğrenci kartını gönder kodu sana vereyim direkt.

• Düzenleme: @den arkadaşımızın mesajına istinaden kontrol ettim. Durum belirttiği gibiymiş ve hata benimmiş. Kendisine teşekkür ederim. Firmayı haksız yere suçladığım mesajın fiyat bölümü hariç değiştirmiyorum ve aşağıda bırakıyorum.

Papa johns ürünlere zam yapmış. Bırak işte para mı kazanamıyorsun sanki? İlla kampanyanın bir kısmından kendileri de fayda sağlayacak.
    Bu terbiyesizlik bölgesel mi yoksa Sakarya’ya mı özgü bilmiyorum. Ama kendileri normal şartlarda benden para kazanamayacak bir firma oldu.

ETOBUR PIZZA (BÜYÜK)
    20 Mayıs 2024 sipariş verdiğim fiyat: 358,99 TL
    22 Mayıs 2024 yani bugünkü fiyatı: 499,99 TL
    yanlış doğrusu hala 358,99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icolie -- 23 Mayıs 2024; 0:8:10 >
  • Kod varsa ben de alabilirim.

Karşılığında starbucks kahve kodu verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadillakkk -- 22 Mayıs 2024; 17:10:25 >
  • Ben de aldım yedim sayenizde beyler teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kullanmayacak olan varsa alabilirim

• Pasaport pizza pazara kadar yemeksepetine siparişi kapatmış diğer pizzacıların da hepsi zam yapmış bir orta boyu 300 lira yapmışlar. Haysiyetsizlikten başka bir şey değil

• Slm, 1 adet var.
    75 lira yeter ilk yazana vereyim.
    'SATILDI'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssouness -- 22 Mayıs 2024; 19:27:33 >
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Ben pasaport pizzadan aldım bugün. Pizzacılar yoğunluktan kapamış olabilirler siparişleri. Sonuçta paralarını paribudan alacaklar. Satmamak için kapanacaklarını sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenic -- 22 Mayıs 2024; 19:57:49 >
  • carpenic kullanıcısına yanıt
    İlçe ilçe değişiyor hocam. İstanbul Bahçelievler şubesini kapatmışlar mesela.
    Şöyle söyleyeyim örneğin getirin kod verdiği günlerde restoranlar parayı getirden almalarına rağmen sistemi kapatan birçok restoran oluyor. 80 liralık kod dağıtılınca 80 liralık ürünü 79.90 yapanlar oluyor sipariş verememen için. Muhtemelen kampanya anlaşmasında restoranlardan da bir kesinti oluyor bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolcia -- 22 Mayıs 2024; 20:15:17 >
  • Bugün kodların son günü elinde olup kullanmayacak olan varsa pm den paylaşırsa sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.