Şimdi Ara

Albaraka Türk Faizsiz - 3 Ay Ertelemeli - 4 Ay Vadeli Finansman Kart Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: makyuz13 , makyuz13 , Gatherer Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38
Cevap
7
Favori
6.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Albaraka Türk'ün bu kampanyasını duymuşsunuzdur. 15 bin limitle 3 ay ötelemeli 4 ay vadeli finansman veriyor. Bu nakite dönüştürülmüyor sadece alışverişlerde kullanılabiliyor. Ben telefon alacağım da alacağım telefon 20 bin tl. Bu kartın limiti de artırılmıyor. Nasıl yapmam lazım sizce görüşlerinizi alabilir miyim?

Teşekkürler.

• Zaten bu finansman kart ile 12 bin TL’ye kadar telefon harcaması yapabiliyorsun, bende finansmanı alıp babama telefon aldığım için biliyorum.

• Telefonu hepsiburada'dan alıp ödeme adımında parçalı ödemeyi seçersiniz, albarakanin limiti kadar albaraka kartla üzerini de başka kartla tamamlarsınız.

• godoro G kullanıcısına yanıt

Olmuyor maalesef parçalı kartla ödemeye kullanılmıyor

• Şimdi de şöyle bir şey buldum. Karttaki parayı hepsipay'e aktardım. Henüz alışveriş yapmadım lakin bu aşamadan sonra nakite dönüştürülebilir mi onu merak ediyorum. Trendyolda daha uyguna bulduğum için oradan almaya çalışıyorum.

• yanumthe kullanıcısına yanıt
    Hepsipay ön ödemeli kart oluşturuyor onu deneyebilirsiniz
  • Hepsiburadadan alabilirsin telefonu. Çift kk ile alım yapmak özelliği var.
  • Sektörü şartı var mı? Doğalgaz tesisatı yaptırdım, onun için borcum var. Geçer mi acaba? Ya da biraz kayıpla nakde çevirebileceğim bi yöntem vs
  • Magnum44 kullanıcısına yanıt

Evet sektör şartı var. detaylara şuradan ulaşabilirsiniz:

www.albaraka.com.tr
    Vade Farksız 15.000 TL Hoş Geldin Finansmanı | Albaraka Türk
    https://www.albaraka.com.tr/tr/kampanyalar/detay/vade-farksiz-15000-tl-hos-geldin-finansmani
  • Oguzhantasci kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Çift kredi kartı özelliği desteklenmiyor diyor o sebeple alınmıyor.

• bayatbayat B kullanıcısına yanıt

Parayı hepsipay'e aktardım evet dediğiniz gibi orada bir de hepsipay kartı var. üstüne biraz daha para yükletsem acaba oradaki hepsipay kartıyla başka sitelerden alışveriş yapılabilir mi? En iyisi ufak bir bütçeyle deneyeyim :) teşekkürler

Parayı hepsipay'e aktardım evet dediğiniz gibi orada bir de hepsipay kartı var. üstüne biraz daha para yükletsem acaba oradaki hepsipay kartıyla başka sitelerden alışveriş yapılabilir mi? En iyisi ufak bir bütçeyle deneyeyim :) teşekkürler

Ya sen nasıl bir kralsın harbiden çok teşekkür ederim. 100 TL'lik bir alışveriş yaptım deneme niyetine ve oldu :) Allah razı olsun fikir verdiğin için

• yanumthe kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ama harcama limiti olabilir öncesinde onuda bir netleştir. Ön ödemeli kartlarda böyle bir durum olabiliyor.

Harcama limiti 50 bin olarak gösteriyor. Fazlasıyla işimi görüyor sağ olun :)

Hepsipay'i nakite döndürmek mümkün mü?

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Onu denemek lazım ama engellemişlerdir muhtemelen nakiye çevirme yollarını
  • Altın almak
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt

Nakite çevirmek mümkün değil. Altın alabilirsiniz lakin e-ticaret yerlerinde satılan altınlar normal piyasa koşullarının çok üstünde. fazlasıyla kaybınız olur.

• Yaş sınırı var 25.
  • Albaraka kart çoğu yerde hata veriyor. Anlaşma yok, ya da bu işleme izin verilmiyor diye. Hepsipaya atılıyor sıkıntı yok. Fastpay'a kartı kaydedemiyoruz. Kabul etmiyor. Amacım parayı nakite çevirmek değil. Ama fatura ödemede falan kullanmak istiyorum mesela. Çözen veya alternatif bir çözüm bulan var mı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.