Şimdi Ara

PARAGON (EPIC GAMES NEW IP) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
7.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: K.J

Ps4 oyuncuları bu oyunun kanser kitlesinin %90'ını oluşturuyor.Oyunun ücretsiz olması, ps4 oyunlarının pahalılığı gibi nedenlerle bu oyuncular oyunun büyük bir bölümünü oluşturuyor.
    İletişim kuramıyorlar.AI gibi takılıyorlar kafalarına göre
    Henüz 2 levelde dive yapıyorlar.
    Lane paylaşamayı bilmiyorlar.Bir maçta 3 hatta 4 kişiyi aynı lane'de görebilirsiniz yada 2 kişinin jungleda lanelere en ufak yardım olmaksızın 10 levele kadar kastığını görebilirsiniz.

Bu oyunun kesinlikle ps4 ve pc olmak üzere farklı sunuculara ayrılması gerekli.

Diğer arkadaşında söylediği gibi muhtemelen bu gözleminin nedeni liginin düşük olması.Oyundaki maç istatistiklerinin ve ELO puanının tutulduğu oyun ile de anlaşmalı olan siteler mevcut bunlardan en çok kullanılanı agora.gg.Buradan Elo puanına bakabilirsin,genelde senin dediğin olaylar 1200-1400 elo arasında yani gümüş-gold oyuncularının yaptığı hareketlerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Kaç tane ps4 oyuncusuyla oynadın merak ettim ve hangi ligte oynuyordun ...
    Ps4 oyunlarının pahalı olmasıyla ps4 oyuncularının bu oyuna olan ilgisi tamamen alakasız. Paragon bir moba oyunu ve bir konsol oyuncusun moba oyunları konusunda bilgisi olmaması da doğal .Ps4 oyuncularını genelleyerek böyle yorum yapman mantıksız olmuş.

Kendi adıma söyleyecek olursam ; oyunu ilk tanıtım trailerı yayınlandığı gün almaya karar vermiştim. Oyun başlarda ücretsiz de değildi... Moba oyunları ile ilgili fikrim de yoktu tabi ki . Senelerdir playstation oyuncusuyum konsolda moba oyunu görmen çok nadirdir. Daha önce pc mobalarını tek tek denedim açıkçası çok da beğendiğimi söyleyemem. Strateji bakış açısında bu tarz oyunlar oynamak bana göre değil çünkü. Paragon bu konuda bana diğer mobalardan daha çekici gelmişti. Third person shooter hem alışık olduğumuz hem de savaş hissini daha çok veren bir bakış açısı üstelik paragon un animasyonları piyasadaki pek çok oyundan ve moba oyunlarından iyi. Yaklaşık 1 buçuk sene önce oyundaki hangi classların ne iş yaptığını ben de bilmiyordum ama oynaya oynaya , izleye izleye öğendim.

Bunu ps4 oyuncuların beceriksizliğiyle kıyaslamanın mantığı yok . Zaten platinum ligden itibaren oyuncu kalitesi artıyor o yüzden hangi ligde olduğunu merak ettim. Evet gamepad üzerinden yazmak da mümkün değil oyunun ortasında zaman alıyor fakat defalarca quick communication kullanarak random platform ve random insanlarla maç aldığımızı ve de ps4 oyuncularından oluşan takımımızla full pc oyuncularından oluşan takımlara karşı kaç kere de ezici üstünlük sağladığımızı hatırlıyorum .

Paragon bir takım oyunu . Bu takım oyununu diğer insanlarla konuşmadan quick com kullanarak da sağlayabilirsin madem crossnetwork play sorun yaratıyorsa.Tamamen dikkatli ve pozitif oynama işi bu.

Öncelikle ligimi belirteyim platinum gold arası çıkıp geliyorum.Şu an 1520 elo yani plat'dayım lakin tekrar gold'a geri düşmem halinde çıkmak inanılmaz zor hal alıyor.Bunun büyük sebebi %80 oranında ps4 oyuncularıdır, siz niye bu kadar hassas davranıyorsunuz ps4 oyuncuları hakkında ben onu anlamadım? Siz iyi oynuyorsanız amenna sözlerim size değil.Ayrıca beni anlaman için tekrar bi gold yolunu tutman gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.J -- 20 Ekim 2017; 13:24:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan587

quote:

Orijinalden alıntı: K.J

Ps4 oyuncuları bu oyunun kanser kitlesinin %90'ını oluşturuyor.Oyunun ücretsiz olması, ps4 oyunlarının pahalılığı gibi nedenlerle bu oyuncular oyunun büyük bir bölümünü oluşturuyor.
    İletişim kuramıyorlar.AI gibi takılıyorlar kafalarına göre
    Henüz 2 levelde dive yapıyorlar.
    Lane paylaşamayı bilmiyorlar.Bir maçta 3 hatta 4 kişiyi aynı lane'de görebilirsiniz yada 2 kişinin jungleda lanelere en ufak yardım olmaksızın 10 levele kadar kastığını görebilirsiniz.

Bu oyunun kesinlikle ps4 ve pc olmak üzere farklı sunuculara ayrılması gerekli.

Diğer arkadaşında söylediği gibi muhtemelen bu gözleminin nedeni liginin düşük olması.Oyundaki maç istatistiklerinin ve ELO puanının tutulduğu oyun ile de anlaşmalı olan siteler mevcut bunlardan en çok kullanılanı agora.gg.Buradan Elo puanına bakabilirsin,genelde senin dediğin olaylar 1200-1400 elo arasında yani gümüş-gold oyuncularının yaptığı hareketlerdir.

Elo 1520 lakin tekrar gold seviyesine düştüğüm anda silver saçmalıklarıyla uğraşıyorum.Benim derdim bu

• Paragon - Shadow's Eve Descends on Agora | PS4

• hazır build yapan addon,site vs. bir yer yok mu ?
    dün yükledim oyunu, çok karışık gelmedi ama başlangıç için lazım olur düşüncesindeyim.
    bu arada oyun düşük sistemlerle de oynanılıyor ve oyun çok güzel olmuş, beğendim.
    edit: buranın ps olduğunu şimdi fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 8 Ocak 2018; 18:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

hazır build yapan addon,site vs. bir yer yok mu ?
    dün yükledim oyunu, çok karışık gelmedi ama başlangıç için lazım olur düşüncesindeyim.
    bu arada oyun düşük sistemlerle de oynanılıyor ve oyun çok güzel olmuş, beğendim.
    edit: buranın ps olduğunu şimdi fark ettim.

Oyunu çözdükçe kendin deck yapmaya başlarsın,başlangıçta bu sitelerde yüksek elodaki oyuncuların decklerini kullanabilirsin.Ayrıca Playstation ve Bilgisayar aynı platformda oynuyor.

https://paragondb.info/index

https://agora.gg/

• berkan587 kullanıcısına yanıt
    inceleyeceğim,favorilere ekledim hocam teşekkürler.
  • Oyuna başlamayın derim çünkü nisanda oyun kapanıyor ve oyunu oynayan neredeyse hiç kalmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paragon da yaptıgınız harcamalar için geri ödeme talebi oluşturan oldu mu aranızda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki konuyu hortlatma zamanı geliyor. biliyorsunuz paragon kapandı ancak yerine predecessor, fault ve overprime gibi benzeri oyunlar yapıldı. bunlardan en iyisi predecessor gibi duruyor. daha early access bile değil ancak key dağıtımıyla oyunu bazı kişiler oynadı ve diğerlerine kıyasla daha iyi olduğu söylenebilir. predecessorgame.com sitesine girip key için başvuru yapabilirsiniz. fault şu an steam de satışta. ancak alan arkadaşların çoğu iade etti. oyunun daha çok yolu var gibi. overprime ise şu an oynanabiliyor fakat oyuncu çok olmadığı için her an oyun oynama fırsatınız yok. server ise genelde abd de olduğu için ping süresi fazla oluyor. oyun server kurup oynamanıza izin veriyor. https://discord.com/invite/3P9NYJB paragon discord kanalında bu oyunları takip edebilirsiniz. iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: destinee

Buradaki konuyu hortlatma zamanı geliyor. biliyorsunuz paragon kapandı ancak yerine predecessor, fault ve overprime gibi benzeri oyunlar yapıldı. bunlardan en iyisi predecessor gibi duruyor. daha early access bile değil ancak key dağıtımıyla oyunu bazı kişiler oynadı ve diğerlerine kıyasla daha iyi olduğu söylenebilir. predecessorgame.com sitesine girip key için başvuru yapabilirsiniz. fault şu an steam de satışta. ancak alan arkadaşların çoğu iade etti. oyunun daha çok yolu var gibi. overprime ise şu an oynanabiliyor fakat oyuncu çok olmadığı için her an oyun oynama fırsatınız yok. server ise genelde abd de olduğu için ping süresi fazla oluyor. oyun server kurup oynamanıza izin veriyor. https://discord.com/invite/3P9NYJB paragon discord kanalında bu oyunları takip edebilirsiniz. iyi forumlar.
    predecessor isimli oyuna baktım şimdi,paragonun aynısı? telif işini nasıl hallettiler acaba. ara ara çok özlüyorum paragonu keşke tekrar oynayabilsek. predecessor tam olarak ne zaman çıkış yapar acaba bir fikrin var mı

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Ocak ayı gibi early access e getirmeyi düşünüyorlar galiba. Paragonu kapatınca epic games oyunun dosyalarını paylaştı herkes alıp kullanabiliyor. O yüzden telif sorunu yok oyunun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.