Şimdi Ara

PARAGON (EPIC GAMES NEW IP) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
7.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

ayın 16 sında açık beta olacak ama çok şaşırıyorum bu oyun billizartın olsaydı şuan overwatch kadar olmuştu bence şimdi neden bukadar tutmuyorlar çok garip

Bende storeda ana ekranda gorunce indirdim heralde acildi diye. Baktim gene kurucu paket istiyor. 16 sinda geliyosa cok iyi hemen baslariz

kayıt olman gerekiyor hafta sonu 20 lvl ol sana betasını agustosun 16 sına kadar oyna 16 sında komple free
  • quote:

quote:

quote:

ayın 16 sında açık beta olacak ama çok şaşırıyorum bu oyun billizartın olsaydı şuan overwatch kadar olmuştu bence şimdi neden bukadar tutmuyorlar çok garip

Bende storeda ana ekranda gorunce indirdim heralde acildi diye. Baktim gene kurucu paket istiyor. 16 sinda geliyosa cok iyi hemen baslariz

kayıt olman gerekiyor hafta sonu 20 lvl ol sana betasını agustosun 16 sına kadar oyna 16 sında komple free

Anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadim

betaya kayıt ol haziran 16 hafta sonu açık betası 20 lvl olursan 16 ogustus açık betaya kadar oynayacaksın olmazsan 16 sına kadar bekliceksin,

• Bugün ücretsiz bir versiyon çıkmış...

• Biraz ps4 oynadım oldukça zevkli ama free to play olunca o karakterleri para ike satacaklarsa tutulmayacaktır.

• Oyunu oynayan var mı ? Akşam bikaç el oynayalım sıkıldım yabancılardan :))

• Ben oynuyorum oynamak isteyen eklesin ps4 adım altta yazıyor
  • Oyun hakkında birçok bilginin yer aldığı siteme beklerim.

http://www.paragoncu.com
  • PC'den oyunuyorum ekleyebilirsiniz arkadaşlar.. Tek girince sıkıcı oluyor :)

BagginsV
  • Yıllardır moba oyunları oynadığım için oyuna alışmak çok uzun sürmedi. Mantık olarak diğer mobalardan çok bi farkı yok. Ama daha çekişmeli olduğu kesin. Genelde oyunlar 50 dakika ve üzeri sürüyor. Ve biraz moba bilenler direk belli ediyor kendisini. Şu an için gold elo sınırına dayandı hesap. 3.04 KDA ve %59 win rate ile oynuyorum. Oyun tamamen çıktığında nasıl bir kitlesi olur bilmiyorum ama oynamayı düşünüyorum. Tabii birde epic games'in dediği gibi 3 haftada bir yeni hero gelirse çok daha iyi olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde fazladan Kod var arzu eden varsa verebilirim..
  • michaelkaspar kullanıcısına yanıt
    PM attım
  • Oyun ps4 sürümü için türkçe mi arkadaşlar ?

• whatewer44 arkadaşlar psn takım oyuncuları varsa oynarız

• Akşam ne aktık öyle

Gel Yiğit gel efsane khaimera.

Birlikte oynamak isteyen oyunu bilen arkadaşlar ekleyebilir.

BunyaminTR
    bobiklawus

• beyler buradakileri ekliyorum simdi, yok Paragon da da tek zevkli olmuyor, poor community her yerde :( nefret ettirmeden oyundan bir an evvel takım arkadası bulmam lazım..

nick: TcanK
  • Her akşam 3 kişi 3-5 oyun atıyoruz pro arkadaşlar var ise gelsin telefon numarası atın ekleyeyim gruba

Şuan için aktif khaimera / muriel / twinblast var güzel tank kasabilen arkadaşlar olursa seviniriz

Psn : bobiklawus

• 5 gündür bende aktif oynuyorum. Beraber oynayacak arkadaşlar varsa çoğu akşam online.
    Psn: tr_yunis1903

• Hemen her akşam Ps üzerinden oynuyorum ekleyebilirsiniz. Pcci arkadaşlarda ekleyebilir aynı serverdayız sonuçta.

Nick: TakivaraKamaHara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptanFarfan -- 12 Ekim 2016; 18:22:41 >
  • Playstation 4 Pro'da çok fazla grafiksel gelişim varmı arkadaşlar? Oyunu şuan indiriyorum ve yarın deniycem deneyenler tecrübelerini paylaşabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.