Şimdi Ara

PARAGON (EPIC GAMES NEW IP) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
2
Favori
7.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende başladım millet 1800 vuruyor ben 300 400 geçemiyorum okçuyu kulanıyorum kartlara 22,5 atack birşey yüklüyorum olmuyor anlmadım gitti
  • Bizim oyunu izle istersen 3 kişi party deyiz, izlersen oyunu izle, soruların olursa yanıt vereyim,
  • Paragon - Essentials Edition | PS4

• www.twitch.tv/serothesnake canlı yayındayım. 3 kişi party game yapıyoruz.
  • Paragon - GRIM.exe Announce Trailer | PS4

• Oyunda az tecrübe li arkadaşlar ekliye bilir Derebey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paragon - GRIM.exe Overview Video | PS4

https://www.youtube.com/watch?v=ZP_wAlY8ubE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 11 Haziran 2016; 13:00:20 >
  • Paragon - GRIM.exe Gameplay Highlights Video | PS4

https://www.youtube.com/watch?v=bFfDx4-QPC4
  • Takım olarak canlı yayındayız
    Www.twitch.tv/serothesnake

• Paragon - Riktor Announce Trailer | PS4

• Beyler oyun videolarda falan grafik olarak çok güzel gözüküyordu ama bugun oynadm ps4 de çözünürlüğü berbat oyunun sorun bendemi oyundamıdırki?Diğer oyunlarda hiç bir sorun yok
  • KD'si 1.5 üzeri olan varsa oyuna bekliyoruz. Psn: Serothesnake ekleyin.
  • Oynamayı hebimiz girer girmez ögrenmedik kabul ama oyun bazen tecrübesiz oyuncuları bir araya koyuyor devamlı ölen bi takım oluyoruz sonra bunu çözmesi lazım yapımcıların

Bazı ş..... oyundan kaçıyor yada oyun ortasında vazgeçip oylama açıyor oylama kabul edilmiyince basede bekliyor bide oyunu açık bırakıp gidenler var bunlara ceza verilmedi

Bunlar olunca sinirleniyorum ayıp ya

Ayrıca ps4 tede oyun esnasında yazı yazma geyirilmeli

• Paragon - Release Notes .27 Video | PS4

https://www.youtube.com/watch?v=rhC21luFyWs
  • Paragon - Khaimera Announce Trailer | PS4

• Beyler bu oyunu oynamak için ne yapmak gerekiyor beleş şuan store'da 8.5gb falan. Betada mı suan? Ücretli paketler var tam olarak bilgilendirebilecek yok mu şuna ben de başlamak istiyorum taa ocak ayından beri oyunu bekliyorum.
  • Oyunu indirmiştim önceden ama oynamak için founder's pack istiyordu hala öyle mi? Açık betaya geçince free to play olacaktı sanki, doğru mu? Açık betaya geçti mi ? Kafamda deli sorular

• ayın 16 sında açık beta olacak ama çok şaşırıyorum bu oyun billizartın olsaydı şuan overwatch kadar olmuştu bence şimdi neden bukadar tutmuyorlar çok garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

ayın 16 sında açık beta olacak ama çok şaşırıyorum bu oyun billizartın olsaydı şuan overwatch kadar olmuştu bence şimdi neden bukadar tutmuyorlar çok garip

Bende storeda ana ekranda gorunce indirdim heralde acildi diye. Baktim gene kurucu paket istiyor. 16 sinda geliyosa cok iyi hemen baslariz

• Yarın yeni yama geliyormuş
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.