Şimdi Ara

Paraf ile N11.com'da 111TL'ye varan ParafPara (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
10
Favori
19.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 değil de Hızlıal olaydı daha iyiydi, avea kodları ile birleştirilir süper bir kombo yapılırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokoenaaa

quote:

Orijinalden alıntı: Hayâlî

http://www.n11.com/kampanyalar/yuzde-11-indirim-devam-ediyor?icid=200501_b_yuzde-11-indirim-devam-ediyor

55 tl kuponu da unutmayin

bunu kullanırken parapuandan olmayalım ?

"Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez." şartı sorun yaratabilir belki...

Gerçi daha önce hepsiburada.com'da sıkıntı olmamıştı...

• Parafly dahil olursa tadindan yenmeyecek olan sey hakkinda kisa bir bilgi verebilecek olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

quote:

quote:

http://www.n11.com/kampanyalar/yuzde-11-indirim-devam-ediyor?icid=200501_b_yuzde-11-indirim-devam-ediyor

"Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez." şartı sorun yaratabilir belki...

Az önce aradım Halkbank sorun oluşturur kullanmayın dedi. Ama çok emin değil gibiydi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviloks -- 1 Temmuz 2014; 11:30:53 >

• maviloks kullanıcısına yanıt
    hiç aramasan daha iyiydi.
  • Arkadaşlar ödediğiniz tutar önemli olan. Banka her müşteri için n11'i arayıp kupon kullandı mı? Sallamatik puanı mı kullandı? vs vs gibi sorular sormaz.

Herşeyi arayıp sormayın m.hizmetlerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviloks

quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

quote:

quote:

Az önce aradım Halkbank sorun oluşturur kullanmayın dedi. Ama çok emin değil gibiydi. :)

kupon bu arkadaşlar, kampanya değil. Kullanabilirsiniz. Başka kampanyadan kastı kredi kartına ait başka bir kampanya olması durumunun geçerli olmadığı. Atıyorum 100 tl ye 10 tl gibi bir parafpara kampanyası olsa bunun onu bağlamayacağı durumu. O değilde Halkbank ekibinden birileri okusa da kendilerine olan güvensizliğimizin ne boyutta olduğunu anlasalar. :))

• hakkat ne alınabilir ki bende kaldım öylece!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Arkadaşlar ödediğiniz tutar önemli olan. Banka her müşteri için n11'i arayıp kupon kullandı mı? Sallamatik puanı mı kullandı? vs vs gibi sorular sormaz.

Herşeyi arayıp sormayın m.hizmetlerine

+1

• sanırım PARAFLY lılar için her şey alışverişe müsait

1-parafly kampanyaya dahil
    2-parafly da puanlar geri alınmıyor
    3-%11 n11 kuponu
    4-bugün paraf günüm 20 tl da oradan indirrrr =)
    5- şuralarda biyerlerde ufak,küçük sevimli %1,90 lık avantajix de varmış

sırada 500-700 tl arası androidli ilk akıllı telefonumu almak için önerileriniz var

edit: BİRAZ DAHA UĞRAŞSAM ÜSTE PARA ALABİLİRMİYİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel1984 -- 1 Temmuz 2014; 11:50:14 >

• Yanlış duymadım dimi bir arkadaş arayıp n11 kuponunu müşteri hizmetlerine mi sormuş? Bu arkadaşlar yola çıkarak düşündüğümde, bu arkadaşa kadar ne arkadaşlar ne sorular sorarlar da buraya yazmazlar.Vay arkadaş ya!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 1 Temmuz 2014; 11:39:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf günüm yüzde 5le birleşir mi

• PARAF ta yıllık kart ücreti nedir? Geri alınabiliyor mu kesilince?
  • quote:

gece 1 gibi 2100 tl'lik buzdolabı aldım bu kampanya yoktu :( olsaydı kaçırmazdım. ana sayfadaki ilk ilan parafındı şimdi %11 ilanı gelmiş nasip degilmiş. satıcı onaylamamış olsa hemen iptal edip yeni sipariş geçerdim fakat zaten bir kez parafın kampanyası için iptal yeni sipariş yapmıştım:)

• n11 'in vize bizden kampanyası mükemmel bir kampanya arkadaşlar 1055 lira üzeri bir tatil alın - 55 lira indirim 111 parafpuan --+20 parafgünüm---1,90 avantajix---100 euroya mal olan vizede koşulsuz şartsız ilk 100 kişiye bedava mesajda belirtilmediği sürece bedava ---şeker bayramında zaten yurtdışında olmayacak olsam süper kampanyalar var... Gidin gelin yurtdışına birde pasaport kayt hakkınızı kullandırın(100-150 TL.) sanırım tatil yavatan bedavaya geldi
  • Parafın kendi sitesinde parafly dahil diyor yanlız puanda son kullanım tahıhı 08.08.2014

Kampanya kapsamında 01 Temmuz – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında n11.com’da Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişte %11 ParafPara kazanılacaktır.
    ParafPara kazanımı tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
    Bir müşterinin ilk işlemi ile bir kez yararlanabileceği kampanyadan kazanabileceği maksimum ParafPara tutarı 111 TL ‘dir.
    Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri asıl ve ek kartları ile kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır.
    500 TL ve üzeri ilk alışverişni gerçekleştirildiği kart ile ParafPara kazanabilecektir.
    Kazanılan ParafParalar işlemin ertesi günü, işlem yapılan karta yansıtılacaktır.
    ParafParaların son kullanım tarihi 07/08/2014, 23:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 08/08/2014’te geri alınacaktır.
    ParafPara transferi ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
    Parafly ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Business kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri dahil değildir.
    Kampanya kapsamında Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Toplu Satış, Toptan Satış, Özel Satış, Fırsat Köşesi ve Sim Kart ve Hat kategorilerinden yapılan alışverişlerden ParafPara kazanılamaz. Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -K@- -- 1 Temmuz 2014; 12:02:39 >

• ByLabTek kullanıcısına yanıt
    kısmetiniz degilmiş..
    avantajixi unutmamıssınız insallah:)
  • Şimdi sıra uygun bişeyler bulmakta zaman geniş sabırla konuyu takip edecegim

• parafly ile alışveriş yaptım. cep telefonuma gelen mesaj şu şekilde:
    "Tebrikler! Paraf'tan 111.00 TL ParafPara kazandınız! Parafparanızı 07 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz."
  • sayaras kullanıcısına yanıt
    Henüz yıllık kart ücreti yok çıktığından beri
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.