Şimdi Ara

Paraf ile N11.com'da 111TL'ye varan ParafPara (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
10
Favori
19.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayâlî

kısmetiniz degilmiş..
    avantajixi unutmamıssınız insallah:)

unutulurmu :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceyol

parafly ile alışveriş yaptım. cep telefonuma gelen mesaj şu şekilde:
    "Tebrikler! Paraf'tan 111.00 TL ParafPara kazandınız! Parafparanızı 07 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz."

Bu puanların süreli olduğu anlamına mı geliyor şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem2012 -- 1 Temmuz 2014; 12:39:57 >
  • kazanılan paraf para uçak bileti alırken 3.katı oluyormudur.
  • inceyol İ kullanıcısına yanıt
    işte bu kötü oldu
  • Nihayet yayınlandı sitesinde. Geri alınma yok arkadaşlar

Parafly ile n11.com’da 111 TL ye varan ParafPara!
    Kampanya kapsamında 01 Temmuz – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında n11.com’da Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişte %11 ParafPara kazanılacaktır.
    ParafPara kazanımı tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
    Bir müşterinin ilk işlemi ile bir kez yararlanabileceği kampanyadan kazanabileceği maksimum ParafPara tutarı 111 TL ‘dir.
    Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri asıl ve ek kartları ile kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır.
    500 TL ve üzeri ilk alışverişini gerçekleştirildiği kart ile ParafPara kazanabilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar işlemin ertesi günü, işlem yapılan karta yansıtılacaktır.
    Paraf ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri dahil değildir.
    Kampanya kapsamında Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Toplu Satış, Toptan Satış, Özel Satış, Fırsat Köşesi ve Sim Kart ve Hat kategorilerinden yapılan alışverişlerden ParafPara kazanılamaz.
    Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.
    TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Kaynakhttp://www.parafly.com.tr/Kampanyalar/KampanyaDetay/3872

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 1 Temmuz 2014; 12:55:34 >

• Bende paraf gold var. N11 kampanyasından yararlanabiliyor muyuz acaba? Bide alışveriş yapmadan önce mesaj falan göndermemize gerek var mı acaba?
  • Bu bir mucize...... Sabah sabah en iyi aldığım haber.

Paraffly da puanlarınızı uçak ve otel konaklamarınızda 4 katı değerli otobus bileti gemi ve tur alımlarında 5 katı değerli olarak kullanabileceksiniz.

yanı 111 puan en kötü 444 tl değerinde. ya da 555 tl.

Hadi hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koko69

Bu bir mucize...... Sabah sabah en iyi aldığım haber.

Paraffly da puanlarınızı uçak ve otel konaklamarınızda 4 katı değerli otobus bileti gemi ve tur alımlarında 5 katı değerli olarak kullanabileceksiniz.

yanı 111 puan en kötü 444 tl değerinde. ya da 555 tl.

Hadi hayırlı olsun.

Töbe töbe, bu haber yeni mi şimdi. ? Yok anlamadığım uzun bir süre anestezi ile uyutulup sonra uyandırıldığınızı düşünmeme sebep oldu bu yazdığınız :)
  • arkadaşlar kampnyadan faydalanmak için KAYIT yaz felan şuraya yolla olayı var mı ? ürün alan arkadaşlar oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaras

PARAF ta yıllık kart ücreti nedir? Geri alınabiliyor mu kesilince?

Benimde bu karti alasim geldi, maximumun sacma sapan kampanyalari disinda bi halta yaradigi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

"Tebrikler! Paraf'tan 111.00 TL ParafPara kazandınız! Parafparanızı 07 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz."

çok soran var. genele yazayım.
    çek kullanmadım,
    çağrı merkezini arayıp kurcalamadım,
    henüz puan gelmedi.
  • Hersey iyi güzelde ne alcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

Hersey iyi güzelde ne alcaz

İşte aslında ilk sayfada sorulması gereken soru :)

Sabahtan beri şüpheyi bir kenara bırakamadılar ki. ya şu olursa, ya puan silinirse, ya verir puanı da vermez gibi yaparsa...
  • quote:

quote:

çek kullanmadım,
    henüz puan gelmedi.

alış verişi yapınca hemen mi geldi mesaj yoksa bi kaç saat sonra falan mı geldi tebrikler ! die
  • hemen geldi.
  • arkadaş tamam güzel puan felan veriyordu harcamaya gelince sıkıntı başlıyor puanla ürün alacaksanız alacağınız ürünün fiyatı puandan fazlysa bu sefer kullandırmıyor puanı arkadaş ne anladım ben bu işten bu sıkıntıları aşmaları lazım
  • quote:

hemen geldi.

ben şansımı denedim altın aldım ama bana şimdilik tebrikler 111 tl paraf puan kazandınız die gelmedi.hanı altından zarar etmeyi göze almıştım da bi bu kampanya iiçin kartı bir daha kullanmıyorrmusuz.yarına kadar bekleyeliim belki yatıracakları tutar
  • Paraf kart , Kredi kartı mı limitli ? Yoksa banka kartımı ?

Kredi kartı başvurusu yapacağım, Önerebilceğiniz kredi kartı var mı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdil790

quote:

hemen geldi.

ben şansımı denedim altın aldım ama bana şimdilik tebrikler 111 tl paraf puan kazandınız die gelmedi.hanı altından zarar etmeyi göze almıştım da bi bu kampanya iiçin kartı bir daha kullanmıyorrmusuz.yarına kadar bekleyeliim belki yatıracakları tutar

N11 ve diğer internet siteleri altın için ayrı işyeri açmış. Bu sayede artık kampanya harici tutabiliyorlar. Boşa uğraşmayın. Eğer aynı sepete altın dışında bir ürün ekleyemiyorsanız emin olun ayrı bir işyeri ile kampanya dışında bırakıyorlardır.

• quote:

quote:

çek kullanmadım,
    henüz puan gelmedi.

7 ağustos a kadar mı? sizin kartınız paraf mı parafly mı? puanlar silinecekse o iş yaş..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.