Şimdi Ara

Paraf ile N11.com'da 111TL'ye varan ParafPara (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
10
Favori
19.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • paraf kart kullananlar için puanlar 7 Ağustosta geri alınacak. kampanya şartlarında yazıyor zaten.
    parafly kart için kampanya şartlarında puan silinmeyle ilgili bilgi yok. banka olurda silerse itirazla geri alınır sıkıntı olmaz.

arkadaşlar adamlar geri zekalı değil. paraf şartlarını kopyalayıp paraflya da koyarlardı. lütfen artık silinecek mi gibi sorular sormayın müşteri hizmetlerine. buradaki arkadaşlar herkesten daha çok bilgiye sahip. güvenemiyorsanız, uğraşamam diyorsanız puanlarınızı harcayın. benim kartımda 300 tl puan birikti. sıkıntı yaşadığımda sikayetvara yazarım sorunum hemen çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

ParafParaların son kullanım tarihi 07 Ağustos2014’tir. Kullanılmayan ParafParalar 08 Ağustos 2014’te geri alınacaktır.

diye bir madde var kampanya şartlarında.

Arkadaşım zorla puanları sildireceksiniz! Parafly in sitesine gir ve n11 kampanyasına bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben müşteri hizmetlerini aradım. Parafın şartlarında siliniyor parafly şartlarında silinmiyor dedim. Kontrol etti ve evet paraflydan silinmeyecek. Peki ya silinirse dedim o da ararsınız kayıt açıp yeniden yükletiriz dedi. Görüşme saatini falan kaydettim. Eğer sıkıntı olursa her türlü geri yükletiriz rahat olun.

• ekran görüntüsü alamıyorum lütfen bir arkadaş parafly da puanların silinmeyeceği ile ilgili sayfanın ekran görüntüsünü alıp antireis@hotmail.com adresine gönderebilirmi, çok dua ederim kendisine, parafta silineceği ile ilgili ekran görüntüsünüde gönderirse tadından yenmez olur, şimdiden teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

paraf kart kullananlar için puanlar 7 Ağustosta geri alınacak. kampanya şartlarında yazıyor zaten.
    parafly kart için kampanya şartlarında puan silinmeyle ilgili bilgi yok. banka olurda silerse itirazla geri alınır sıkıntı olmaz.

arkadaşlar adamlar geri zekalı değil. paraf şartlarını kopyalayıp paraflya da koyarlardı. lütfen artık silinecek mi gibi sorular sormayın müşteri hizmetlerine. buradaki arkadaşlar herkesten daha çok bilgiye sahip. güvenemiyorsanız, uğraşamam diyorsanız puanlarınızı harcayın. benim kartımda 300 tl puan birikti. sıkıntı yaşadığımda sikayetvara yazarım sorunum hemen çözülür.

Kardeşim n11'den yüklenen puanlar silindi mi?Müşteri hizmetleri bana silinecek demişti,o yüzden harcadım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

paraf kart kullananlar için puanlar 7 Ağustosta geri alınacak. kampanya şartlarında yazıyor zaten.

Kardeşim n11'den yüklenen puanlar silindi mi?Müşteri hizmetleri bana silinecek demişti,o yüzden harcadım ben.

Puanlar duruyor sıkıntı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• an itibari ile benim puanlar silinmiş , arayıp kayıt actırdım , sanırım geri yüklerler
  • Evet arkadaşlar daha önce smsleri eklemiştim.Ekstre geldi resimler ekte.Puanlarda sorun yok.

• 07/07/2014 tarihinde n11 den 1399 tl tutarında alışveriş yapıp 111 tl parafpara kazandım,kazandığım parafparayı 10/07/2014 tarihinde kullandım.Buraya kadar herşey normal.
    Bugün parafkart internet şubesine girip baktığımda 08/08/2014 tarihli <N11 kampanyası parafpara iptali 111 tl> yazısını gördüm.Parafpara kullanımım iptal olmuş ve kullanılabilir paraf puanım -111 tl olarak görünüyor.
    Müşteri hizmetlerini arayarak kayıt oluşturdum bakalım sonuç ne olacak.
    Aynı durumda olan varmı acaba.Halkbank niye iptal etti ki kazanıp kullandığım parafparayı bana borç olarak çıkarttı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tedirgin011

07/07/2014 tarihinde n11 den 1399 tl tutarında alışveriş yapıp 111 tl parafpara kazandım,kazandığım parafparayı 10/07/2014 tarihinde kullandım.Buraya kadar herşey normal.
    Bugün parafkart internet şubesine girip baktığımda 08/08/2014 tarihli <N11 kampanyası parafpara iptali 111 tl> yazısını gördüm.Parafpara kullanımım iptal olmuş ve kullanılabilir paraf puanım -111 tl olarak görünüyor.
    Aynı durumda olan varmı acaba.Halkbank niye iptal etti ki kazanıp kullandığım parafparayı bana borç olarak çıkarttı?

benim durumum da aynı.
    Kazandığım puanı 07.08.2014 de kullanmıştım. Fakat dönem içi işlemlerde 08.08.2014 <N11 kampanyası parafpara iptali 100,46TL) olarak görünmekte ve güncel parafpara şu an için -100.46 olarak görünmekte.

Bende Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum.
    Bakalım ne olacak.

Sizin durumunuzda bir gelişme oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

07/07/2014 tarihinde n11 den 1399 tl tutarında alışveriş yapıp 111 tl parafpara kazandım,kazandığım parafparayı 10/07/2014 tarihinde kullandım.Buraya kadar herşey normal.

benim durumum da aynı.
    Kazandığım puanı 07.08.2014 de kullanmıştım. Fakat dönem içi işlemlerde 08.08.2014 <N11 kampanyası parafpara iptali 100,46TL) olarak görünmekte ve güncel parafpara şu an için -100.46 olarak görünmekte.

Bakalım ne olacak.

bana ayın 14 ünde bi mail geldi
    <<Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    İletmiş olduğunuz paraf kampanya sorunları ile ilgili sorununuz incelenmiş ve puanınız kartınıza yüklenmiştir.

Saygılarımızla,

T. Halk Bankası A.Ş.>>

velakin bugün ayın 18 i fakat halen parafpara -111 tl. yüklendi dediler ama yüklenmedi.Sizde bi gelişme olursa yazarsanız sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

benim durumum da aynı.

Bakalım ne olacak.

bana ayın 14 ünde bi mail geldi
    <<Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    İletmiş olduğunuz paraf kampanya sorunları ile ilgili sorununuz incelenmiş ve puanınız kartınıza yüklenmiştir.

Saygılarımızla,

T. Halk Bankası A.Ş.>>

velakin bugün ayın 18 i fakat halen parafpara -111 tl. yüklendi dediler ama yüklenmedi.Sizde bi gelişme olursa yazarsanız sevinirim.

<!--ok--><!--ok-->

bana da

"Sn. XXX XXXX ,

Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

T. Halk Bankası A.Ş."

şeklinde bir mail geldi , girdim Halkbankası Parafpara kısmından sorguladım.
    - olan bakiye normale dönmüş..

Sizin düzelmediyse tekrar bir bankayı arayın bence..

• düzelttiler benimkini de teşekkürler.
  • n11 den 1000-1600 arası yapacağım alışveriş için paraf kartıyla 111 tl indirim ve hatta elinde 1000/100 1500/200 çeki olan bir arkadaş yardım ederse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.