Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: milliadam

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

Biraz önce paraf karta başvurmuş bulunuyorum hayırlı olsun

edit: 2 dk sonra geri dönüş yaptılar

2 ay sonra da kartı alırsın ...

paraf'a yeni başvuranlar zorlu sürece başladınız, kolay gelsin. benim kart 40-45 gün gibi bir sürede gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. daha uzun sürede alanlar da oldu... yeni başvuranlar kartın bonus , world gibi kolay alındığını sanıyorlar. hatırlatayım. ilk defa başvuracaksanız işlemleri hızlandırmak için mutlaka şubeye gidip, anne kızlık soyadı gibi tüm bilgilerinizi vererek başvuruda bulunun. internetten başvurmak diye birşey yok paraf'ta , ille şubeye gidiyorsunuz 1 -2 defa..

Ben gitmedim üstelik ogrenciyim

Hocam öğrenci olarak alabildiniz mi kartı? Verdilerse ne kadar limit verdiler ayrıca

1200 verdiler bana da öğrenci olarak aldım.

• Yönetici arkadaşı öğrenci diye kapıdan kovmuşlar. Taktikleri bilenler sevabına açıklasın durumu.
  • kampanya genel olarak başarılı ama altın alımını kampanya dışında tutmaları hşuma gitmedi.
    paraf günüm - hb çeki- paraf puan ve bir de % 2.5 avantajix i de düşünürsek bedavadan biraz pahalıya gelmiş olacak.
  • ARKADAŞLAR aklıma takıldı da size bir danışmak istiyorum.hb den 500 liralık hediye çeki alıp ,aldığımız hediye çekiyle 5 gram altın alsak parafın altın alm yasağını delebilir miyiz? Bu şekilde 500-100: 400 400-25 :375 (paraf günüm) yani aldığımız altının gramı 75 lira gibi bir rakama geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

İki tane paraf kartım var cep telefonu alacam ikisiylede hb çek filan verirmi diye beklemedeyim ama kampanyanın bitiş tarihi verilmemiş çek beklerken kampanya bitti derlese evdeki bulgurdanda olmayalım.
    birde ben 800 tllik alışveriş yapsam yüzde 20 si 100 tl olcak seninki fazla oluyo deyip puan vermemezlik yapmazlar dimi
    bu aralar çok karamsarım heralde hep kötü senaryolar yazdım yinede yorum bekliyorum

İki kartdan da paraf para kazanmazsınız . Kart bazında değil , kampanya bazında ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seroxxx

ARKADAŞLAR aklıma takıldı da size bir danışmak istiyorum.hb den 500 liralık hediye çeki alıp ,aldığımız hediye çekiyle 5 gram altın alsak parafın altın alm yasağını delebilir miyiz? Bu şekilde 500-100: 400 400-25 :375 (paraf günüm) yani aldığımız altının gramı 75 lira gibi bir rakama geliyor.

hediye çeki = hediye kartı

hediye kartı alımı kampanya dışı. şartlarda yazıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

Biraz önce paraf karta başvurmuş bulunuyorum hayırlı olsun

edit: 2 dk sonra geri dönüş yaptılar

2 ay sonra da kartı alırsın ...

paraf'a yeni başvuranlar zorlu sürece başladınız, kolay gelsin. benim kart 40-45 gün gibi bir sürede gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. daha uzun sürede alanlar da oldu... yeni başvuranlar kartın bonus , world gibi kolay alındığını sanıyorlar. hatırlatayım. ilk defa başvuracaksanız işlemleri hızlandırmak için mutlaka şubeye gidip, anne kızlık soyadı gibi tüm bilgilerinizi vererek başvuruda bulunun. internetten başvurmak diye birşey yok paraf'ta , ille şubeye gidiyorsunuz 1 -2 defa..

Ben gitmedim üstelik ogrenciyim

Hocam öğrenci olarak alabildiniz mi kartı? Verdilerse ne kadar limit verdiler ayrıca

500

Ben devlet memuruyum bana da 500 lira limit verdiler biliyorlar memurun halini tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paraf kampanyayı patlatsa ne olacak ki, almayı düşündüğüm bebek arabası ortalama 500 tl iken hb de 700den 669a düşmüş. Yaşasın
  • paraf cidden her kulvarda saldırıyor ve müşteri çekmeye çalışıyor.

Bonus,world ve maximum müşteri kaybederler eger cimri davranırlarsa...

haliyle bu rekabet müşteriye yansıyacak, eskiden böyle sırayla bankalar kampanya yapmazdı şimdi ise hepsi yapiyor. özellikle işbankasıda atak içinde. En son vatanpc ile anlaşmışlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Yönetici arkadaşı öğrenci diye kapıdan kovmuşlar. Taktikleri bilenler sevabına açıklasın durumu.

Kimi kovmuşlar..

O değilde benimde almam lazım. Hepsiburadadan alınacak var ya..
  • Hepsiburada çek kampanyası başlamış saldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Yönetici arkadaşı öğrenci diye kapıdan kovmuşlar. Taktikleri bilenler sevabına açıklasın durumu.

şubeden vadesiz hesap açıp tüm bilgilerini versin. Hesap işletim ücretini vermemek için ne yapar artık bilmem. Hesabı kullanmaz olmadı. Parafa da netten başvuracak sadece.
    Onlar arayınca öğrenciyim dese de hayhay diyecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet çek kampanyası ile harika olacak

2 günü iyi değerlendirmek gerek
  • 860TL'lik ürün için çekler sizde kalacak şekilde tekliflerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkrdn -- 2 Mart 2013; 13:04:47 >
  • Maksimum'a ve Paraf'a kargo bedava kampanyası yok. 350 liralık ürüne 20 lira kargo parası kitliyor
  • dövecem len hepinizi Sizin yüzünüzden gittim paraf başvurusu yaptım
  • yanıyorum itfaye çağırın dün saat 21.47 de s3 mini aldım bugün saat 00.01 itibari ile 100 tl çek başlamış 133 dk farkla 100 tl çek uçtu
  • quote:

Orijinalden alıntı: grup2008

yanıyorum itfaye çağırın dün saat 21.47 de s3 mini aldım bugün saat 00.01 itibari ile 100 tl çek başlamış 133 dk farkla 100 tl çek uçtu

İptal edip yeniden sipariş verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

Orijinalden alıntı: grup2008

yanıyorum itfaye çağırın dün saat 21.47 de s3 mini aldım bugün saat 00.01 itibari ile 100 tl çek başlamış 133 dk farkla 100 tl çek uçtu

İptal edip yeniden sipariş verin.

her zaman geç verilen kargo bu kez sabah 8 de verilmiş iptal edemedim aradım hepsiburadayı ama nafile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 2 Mart 2013; 13:21:26 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.