Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar kapıda odeme ile netbook alsam cekten yararlanir miyim?
  • parafgünümde çek kampanyası olursa actifry almayı düşünüyorum. bana özel %9 indirimle 299 lira olarak gözüküyor.. sizde de öyle mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=22017&Productid=mttefactifry
  • quote:

Orijinalden alıntı: grup2008

yanıyorum itfaye çağırın dün saat 21.47 de s3 mini aldım bugün saat 00.01 itibari ile 100 tl çek başlamış 133 dk farkla 100 tl çek uçtu

iade et yenisini al.. olmazmı.
  • Parafgünüm 6 ay içinde 1 defa değiştirilebilir yazıyor şartlarda. Daha önce bu parafgünüm ayda 1 defa değişmiyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

yanıyorum itfaye çağırın dün saat 21.47 de s3 mini aldım bugün saat 00.01 itibari ile 100 tl çek başlamış 133 dk farkla 100 tl çek uçtu

İptal edip yeniden sipariş verin.

her zaman geç verilen kargo bu kez sabah 8 de verilmiş iptal edemedim aradım hepsiburadayı ama nafile

Yeniden sipariş verin gelen ürünü de açmadan iade edin... Hiç bir problem olmaz...

• yaptık bakalım alışverişi

50 tl çek vardı onu düştüm

%20 paraf ve paraf gününü bugün tanımladım

buradan 130 tl gelmesi gerek.

şu an provizyonda olduğundan gözükmüyor paraflar

ve 100 Tl çek aldık 500 tl üzeri alışveriş olduğu için

bugün oldukça mutlu hissediyorum kendimi nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

İptal edip yeniden sipariş verin.

her zaman geç verilen kargo bu kez sabah 8 de verilmiş iptal edemedim aradım hepsiburadayı ama nafile

Yeniden sipariş verin gelen ürünü de açmadan iade edin... Hiç bir problem olmaz...

aynen..

ürünü teslim almayın hatta..

• arkadaşlar en hızlı nasıl paraf alırız..

şubeden başvuru yapınca mı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

parafgünümde çek kampanyası olursa actifry almayı düşünüyorum. bana özel %9 indirimle 299 lira olarak gözüküyor.. sizde de öyle mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=22017&Productid=mttefactifry

Linke tıkladım bu ürün sadece size özel % 9 indirimlidir falan yazıyor normal fiyatı 329 TL idi sepete ekleyince 299 TL ye düştü anlayacağın hepsiburada üçkağıt yapıyor

Arkadaşlar bu arada bir şey öğrenmek istiyorum Paraf kartım 15 gün önce falan geldi zarfını daha yeni açtım 1500 TL limitli gelmiş zannedersem Paraf'ın bir kampanyası vardı ilk ekstrenin 4 te 1 ini paraf ödüyordu o kampanya halen devam ediyormu ?
    Eğerki devam ediyorsa galaxy s3 mini almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

yaptık bakalım alışverişi

merak ettiğim şey 4 ay erteleme yaparsa parafgünüm indiriminden yararlanmak mümkün oluyor mu? sanırım sizin alışverişten bunun cevabını alırız.
    aslında olmaması için herhangi bir sebep yok ama..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

parafgünümde çek kampanyası olursa actifry almayı düşünüyorum. bana özel %9 indirimle 299 lira olarak gözüküyor.. sizde de öyle mi?

Linke tıkladım bu ürün sadece size özel % 9 indirimlidir falan yazıyor normal fiyatı 329 TL idi sepete ekleyince 299 TL ye düştü anlayacağın hepsiburada üçkağıt yapıyor

Arkadaşlar bu arada bir şey öğrenmek istiyorum Paraf kartım 15 gün önce falan geldi zarfını daha yeni açtım 1500 TL limitli gelmiş zannedersem Paraf'ın bir kampanyası vardı ilk ekstrenin 4 te 1 ini paraf ödüyordu o kampanya halen devam ediyormu ?

kart başvurusu onaylandıktan sonra kampanya hazirana kadar devam ediyor. yalnız hb'de şu an satılan s3 mini paralel ithalat. paralel ithalat için fiyat çok uyguna gelmiyor.
    ayrıca kartın hesap kesim tarihi ayın 7'si ise 7 marta kadar 400 tl. alışverişi tamamlamanız gerek. taksit durumunda 400 tamamlanmayabilir.

• http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-atrix-docking-station-hediye-/productDetails.aspx?productId=telcepmotatrix&categoryId=371946

Paraf kartı olup da kullanmayan var ise ve bu cihazı bana alabilirse kaç TL ye alabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: kimone

quote:

kart başvurusu onaylandıktan sonra kampanya hazirana kadar devam ediyor. yalnız hb'de şu an satılan s3 mini paralel ithalat. paralel ithalat için fiyat çok uyguna gelmiyor.
    ayrıca kartın hesap kesim tarihi ayın 7'si ise 7 marta kadar 400 tl. alışverişi tamamlamanız gerek. taksit durumunda 400 tamamlanmayabilir.

Hesap hesim tarihim her ayın 28 i olarak belirlenmiş şimdi ben s3 mini siparişi versem bana kaç liraya mal olacak acaba şu anda satış fiyatı 859 TL
    Bildiğim kadarıyla
    Parafpuan dan 100 TL
    Hepsiburada'dan 100 TL (50 + 50 çek)
    İlk ekstre indiriminden 100 TL
    Birde parafgünümü henüz tanımlamadım oradan ne kadar puan gelir bilemem 20 TL de oradan gelse sipariş vereceğim telefon 539 TL yemi gelecek acaba eğerki öyleyse hiç kaçırmayayım çünkü şu an spotları bile sanalpazarda 640 TL ye satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimone -- 2 Mart 2013; 14:34:54 >

• yeniçarşımda 775tl.ye satılıyor. puan ile 700'e geliyor. (farklı banka kampanları ile, bonus, world, advtntage vs... ) hatta gittigidiyor'da daha önce 670 gibi fiyatlara gelmişti . onlarla kıyaslayınca hb'deki fiyat çok da uygun değil dedim. ayrıca hb daha önce distribitör garantili ürünü 899 tl.ye satmıştı... ilk ekstre indirimi sadece hb'de değil, her yerde geçerli. hb'nin avantajı üye iş yeri olduğu için 30 tl. parafgünüm'den, 100 tl. de çek veriyor olması.

sonuç olarak mevcut şartlarda paralel ithalat ta olsa iyi fiyat s3 mini için. puanlar çıkınca 730 tl. artı üstüne 100tl çek veriyor. %25 ekstre indirimini katmıyorum hesaba. onun hb kampanyası ile ilgisi yok.
  • 2 ay önce başvurdum hala ses yok, yine kaçıracağız kampanyayı
    Bu zamana kadar kredi ve kredi kartı borçlarımı hiç aksatmadım, ona rağmen başvurumu değerlendirmediler, başka bankalar yalvarır kart vermek için, devlet bankası işte hiç bir zaman yetişemeyecekler özele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

2 ay önce başvurdum hala ses yok, yine kaçıracağız kampanyayı
    Bu zamana kadar kredi ve kredi kartı borçlarımı hiç aksatmadım, ona rağmen başvurumu değerlendirmediler, başka bankalar yalvarır kart vermek için, devlet bankası işte hiç bir zaman yetişemeyecekler özele.

Ben netten başvurdum.Kartım yaklaşık 15 gün içinde teslim oldu.Yaşadığım tek zorluk kart şifresini almak için şubeye gitmem gerekmesiydi.Başka bir prosedürle karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

quote:

Ben netten başvurdum.Kartım yaklaşık 15 gün içinde teslim oldu.Yaşadığım tek zorluk kart şifresini almak için şubeye gitmem gerekmesiydi.Başka bir prosedürle karşılaşmadım.

Önce netten başvurdum, sistemde gözükmüyor şubeye gelin başvurun dediler. Gittim şubeye başvurdum, 1 ay oldu, az önce halkbank çağrı merkezini aradım başvurunuz gözükmüyor diyor yine. Kendileri bilir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

quote:

Önce netten başvurdum, sistemde gözükmüyor şubeye gelin başvurun dediler. Gittim şubeye başvurdum, 1 ay oldu, az önce halkbank çağrı merkezini aradım başvurunuz gözükmüyor diyor yine. Kendileri bilir

Anladım.Bu durum hakkında diyecek birşeyim yok.

Benim başvuru sürecim şu şekildeydi.Netten yaptığım başvuruda cebime SMS bilgilendirmesi geldi.Ayrıca müşteri temsilcisi aradı.Nufüs Cüzdan süretimi fax olarak istedi.Sonrasında kart kurye ile geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yusufaydin_ -- 2 Mart 2013; 15:24:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

yaptık bakalım alışverişi

merak ettiğim şey 4 ay erteleme yaparsa parafgünüm indiriminden yararlanmak mümkün oluyor mu? sanırım sizin alışverişten bunun cevabını alırız.
    aslında olmaması için herhangi bir sebep yok ama..

provizyonda şu anda

ayrıca paraf paraya da eklenmemiş daha

artık hafta içi mi olur bugün ielerleyen saatlerde mi olur bilmem

ama belli olunca bilgilendirme yaparım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.