Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

arkadaşlar hepsiburada 100 tl hediye çeki kampanyasından her üye bir kere mi yararlanabiliyor.ben 13 mart'ta kampanyadan yararlanmıştım.8 nisanda tekrar alışveriş yaptım.bir daha hediye çeki verilmez,,değil mi?

Farklı kampanya olduktan sonra hepsinden çek kazanabilirsiniz.

farklı kampanyadan işlem yaptım.8 nisandaki işlem için hediye çeki 1 mayıs'ta tanımlanmıyor mu?şuana kadar hediye çeki tanımlanmadı.müşteri hizmetlerine mi sormam gerekir.
  • hediye çeki tanımlanmış :)
  • MP dan zengin olanını var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amorti bile yok

• tş hepsiburada bugünpiyango biletime 500 tl çıkmış,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

tş hepsiburada bugünpiyango biletime 500 tl çıkmış,

iyiymiş, benimki 6 haftadır amortisiz geçiyor.

güle güle kullan :)
  • Bu kampanyadan gelen puanımı kullanmama rağmen -100 olarak karta borç yansıtmışlar. Bu durumda olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bu kampanyadan gelen puanımı kullanmama rağmen -100 olarak karta borç yansıtmışlar. Bu durumda olan var mı?

müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturun. kiliksa kampanyasında bana da eksi yazmışlardı. 10 güne düzeltiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bu kampanyadan gelen puanımı kullanmama rağmen -100 olarak karta borç yansıtmışlar. Bu durumda olan var mı?

hocam alışverişlerinizde sanal kartınızı kullandıysanız ondan olmuştur.çünkü eski kampanyalarda sanal kart dahil değildir diye yazmıyorlardı.şimdiki kampanyalarda yazıyor.siz alışverişi sanal kartla kazandıgınız puanlarıda sanal kartla harcamanız gerekiyor.genelde de bu mümkün olamadıgı için başka kartla harcandı diye geri alıyor.sistemsel bir hata.yeni kampanyalara artık yazıyorlar
  • Bu parafpuan hepsiburada.com kampanyasindan %20 puan ne zaman yuklenecek arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

Bu parafpuan hepsiburada.com kampanyasindan %20 puan ne zaman yuklenecek arkadaslar?

şakamı yapıyorsun hocam, mart/2013 konusunu hortlatmışsın, paraf puan mı kaldı o günden

sanırım şunu soruyorsun sen

http://www.kampanya-tv.com/2014/03/hepsiburada.com-paraf-yuzde-20-parafpara-kampanyas.html

• Hepsiburada nın %20 paraf puan kampanyasından 100 tl kartıma yüklendi fakat internet sitelerinde kullanmak istiyorum ve n11, markafoni ve hizlialda puanlarımı görüyorum fakat kullan deyince kullanmıyor. internet alışverişlerinde paraf puan kullanabilen varmı bu günlerde sorun bankadamı sistemlerde mi dir?

yakın zamanda paraf puan ile online alışveriş yapanlar yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: compuman

Hepsiburada nın %20 paraf puan kampanyasından 100 tl kartıma yüklendi fakat internet sitelerinde kullanmak istiyorum ve n11, markafoni ve hizlialda puanlarımı görüyorum fakat kullan deyince kullanmıyor. internet alışverişlerinde paraf puan kullanabilen varmı bu günlerde sorun bankadamı sistemlerde mi dir?

yakın zamanda paraf puan ile online alışveriş yapanlar yazarsa sevinirim.

Benim bakdiz osmaniye de akyol marketten 1 karton malbora almis icmez de halbuki bana lazim olur diye almis

• 12 martta yaptığım alışverişten gelecek hediye çekim hesabıma yüklenmemiş,
    Başka kimse var mı yüklenmeyen acaba?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.