Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocak07

quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: kocak07

Yav inanın nevrim döndü. Şimdi olay kafamda tam netleşsin istiyorum.

Örneğin 1000 TL lik telefon.

100 TL ekstre indirimi
    100 TL parafpuan
    100 TL çek (olduda hb kampanya yaptı diyelim)
    30 TL paraf günüm

Bu telefon bana sonuç olarak 670 TL yemi gelecek yani?

Valla eğer böyleyse iyide olur güzelde olur lakinki arada bi fark galır (anlayanlar anladı :) )... hb yi yıkarlar :)

Ekstre indirimi ve paraf günüm nasıl yapılıyor?

Ekstre indirimini halkabnak ilk ekstrede kendisi yapıyor sanırım, paraf günümü mevzusunuda kendin büyük ihtimal çağrı merkezini arayıp belirliyorsun, o gün yaptığın alışverişite max 30 Tl olmak üzere %5 daha puan geliyor veya ekstrede indirim yapıyor.

Paraf sahibi değilim tahmin üzerine yazdım, kullanan bilen arkadaşımız var ise ve yanlışımızı düzeltirse daha ii olur.

Extre olayı şu; paraf ilk extre tutarının %25'i kadar indirim yapıyor, sınırda 100 tl. Yani ilk extre min 400 tl tutarsa 100 tl indirim yansıtılıyor. Ertelemeli alışveriş yaparsan istersen 5000tl olsun ilk extreye yansımayacağından indirim kazanamazsın. Yada 500tl alışverişini 10 taksitle yaparsan ilk extreye 50tlsi yansıyacağı için o alışverişin için 12,5tl indirim yansır. Tek alışveriş için 100 tl indirimi kemiksiz almak istiyorsanız ertelemesiz taksitsiz tek çekim yapmanız gerekmekte.. Paraf geçen aylarca cinlik yapmıştı, gıda akaryakıt hariç tüm 100 tl üzeri harcamalara otomatik 3 taksit kampanyası yaparak ters köşe yaptı ve böylece millet 400 tl yerine 1200tl harcamak zorunda kaldı. Bu problemi aşmak için gıda, akaryakıt ve max 99 tllik porsiyonlar şeklinde alışverişler yapıldı. Hala devam ediyor mu bilmiyorum..

Parafgünüm de şu :https://www.parafcard.com.tr/ParafiTaniyin_ParafliGunum.aspx

%5 seçtiyseniz seçtiğiniz gün yaptığınız alışverişten extrenize %5 indirim yansıtılır, sınır 30 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 1 Mart 2013; 19:05:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnylmz82

quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Paraf çok iyi kampanyalar yapıyor,bu kampanya da ilk ekstre indirimi ve parafgünüm ile birleşiyorsa süper olur.Tabi kartımın gelmesi lazım önce ,başvurdum ama gelmedi henüz.

Gelmesini beklemene gerek yok. şayet internetten alışvereiş yapacaksan müştewri hizmetlerini ara onaylandıysa tamamdır.

Nasıl yani?kart olmadan kartı mı kullanabiliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

Biraz önce paraf karta başvurmuş bulunuyorum hayırlı olsun

edit: 2 dk sonra geri dönüş yaptılar

2 ay sonra da kartı alırsın ...

paraf'a yeni başvuranlar zorlu sürece başladınız, kolay gelsin. benim kart 40-45 gün gibi bir sürede gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. daha uzun sürede alanlar da oldu... yeni başvuranlar kartın bonus , world gibi kolay alındığını sanıyorlar. hatırlatayım. ilk defa başvuracaksanız işlemleri hızlandırmak için mutlaka şubeye gidip, anne kızlık soyadı gibi tüm bilgilerinizi vererek başvuruda bulunun. internetten başvurmak diye birşey yok paraf'ta , ille şubeye gidiyorsunuz 1 -2 defa..

• quote:

Orijinalden alıntı: kenai

En yakın çek kampanyası tahminen ne zaman olabilir ?

üç vakte kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

Biraz önce paraf karta başvurmuş bulunuyorum hayırlı olsun

edit: 2 dk sonra geri dönüş yaptılar

2 ay sonra da kartı alırsın ...

paraf'a yeni başvuranlar zorlu sürece başladınız, kolay gelsin. benim kart 40-45 gün gibi bir sürede gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. daha uzun sürede alanlar da oldu... yeni başvuranlar kartın bonus , world gibi kolay alındığını sanıyorlar. hatırlatayım. ilk defa başvuracaksanız işlemleri hızlandırmak için mutlaka şubeye gidip, anne kızlık soyadı gibi tüm bilgilerinizi vererek başvuruda bulunun. internetten başvurmak diye birşey yok paraf'ta , ille şubeye gidiyorsunuz 1 -2 defa..

neyse 31 marta kadar basvuruyu alsinlarda karti 2 ay sonrada gonderseler olur.
    bu kadar buyuk butce ile sektore giriyorsun vatandasi ugrastirmadan islem yapacagina surunduruyorsun yazik
    senelerdir garanti ile calisiyorum alistim islemlerimi cabuk halletmeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsiburada bir de çek kampanyası yapsa, %20 puan ile birleşince güzel olur. Hatta Parafgünü de eklenir arkadaşların söylediği gibi.
    Bir de üzerine ödeme kısmında mevcut Paraf puanları kullanma imkanı olsa güzel olurdu, maalesef şu anda Paraf Karttaki puanlar kullanılamıyor.
    (Ödeme ekranında son aşamaya kadar gidip denedim)
  • Parafa mil özelliği gelecekmiş. Kullanıp heba etmeyin derim puanları :D

benim hiç bankaya gitmeme gerek kalmadan çıkarttılar kartımı. Gerçi arayıp paso taciz ettim. Önümüzdeki hafta elimde olur sanırsam kartım.
    HB mevcut bir hediye çeki kampanyası vardı millet world ile birleştiriyordu bitti mi o
  • Bitiş tarihi verilmemiş. Mail attım müşteri temsilcisi belli değil bitince kalkar siteden diye saçma bir cevap verdi. Anlayamadım
  • Annemler gitmiş kipadan arnica bora 4000 elektriki süpürge almış. Hepsiburada'da 250lira. Parafla buradan alsaydık 50 lira paraf para gelecekti. Şimdi geri vermeye gittiler. İnşallah geri almazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Annemler gitmiş kipadan arnica bora 4000 elektriki süpürge almış. Hepsiburada'da 250lira. Parafla buradan alsaydık 50 lira paraf para gelecekti. Şimdi geri vermeye gittiler. İnşallah geri almazlar

Niye geri almazlar inşallah? Ne garezin var ailene
  • quote:

Orijinalden alıntı: diabrek

Çek kampanyası da olursa mükemmel olur,bir de paraf gününe denk getirdim mi,mesla 500'e 100 çek olsa,%20 paraf para,%5 paraf günü ile ürünü 275 e getirebilirsin,ohh mis.

Bide ilk kullanımınsa %25 ilk ekstre indirimi oldu sana 175 TL :)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

güzel kampanya
    sıra geldi hb'nin 100 TL çek kampanyasını beklemeye...

tahmini ne zaman çıkar bu hb nin çek kampanyası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

güzel kampanya
    sıra geldi hb'nin 100 TL çek kampanyasını beklemeye...

tahmini ne zaman çıkar bu hb nin çek kampanyası

her ay yapıyor.
    bu ay da illa olur diye düşünüyorum.
  • paraf günü %5 indirim için günü bizmi belirliyoruz yoksa bankamı belirliyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

quote:

Orijinalden alıntı: siegfried

quote:

Orijinalden alıntı: storm

Kısa sürede paraf nasıl çıkarılır? Birde herhangi bir kart ücreti falan var mı? 100 TL ekstre indirimi ile birleştirelim bari.

ilk ekstre indirimi 1 marta kadar başvuranlar içindi.

Hadi ya bende bugün gece net üzerinden muracaat etmistim...aralıklarında vazgectim diyeyim bari..

Yanlışınız var. 1 mart değil. 31 mart'a kadar...
  • büyüksün PARAF
  • Ayın 4'ü para günüm. Ben hepsiburada kampanyası ile paraf günüm kampanyasını birleştirebilirmiyim acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Paraf çok iyi kampanyalar yapıyor,bu kampanya da ilk ekstre indirimi ve parafgünüm ile birleşiyorsa süper olur.Tabi kartımın gelmesi lazım önce ,başvurdum ama gelmedi henüz.

Gelmesini beklemene gerek yok. şayet internetten alışvereiş yapacaksan müştewri hizmetlerini ara onaylandıysa tamamdır.

Nasıl yani?kart olmadan kartı mı kullanabiliyorum?

Evet onaylandıysa kullanabilirsin. Müşteri hizmetlerine sor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihus

Ayın 4'ü para günüm. Ben hepsiburada kampanyası ile paraf günüm kampanyasını birleştirebilirmiyim acaba?

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Annemler gitmiş kipadan arnica bora 4000 elektriki süpürge almış. Hepsiburada'da 250lira. Parafla buradan alsaydık 50 lira paraf para gelecekti. Şimdi geri vermeye gittiler. İnşallah geri almazlar

Niye geri almazlar inşallah? Ne garezin var ailene

Daha önce de buna benzer şeyler yaptılar. İnsan bi gelir de sorar ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.