Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
16
Favori
74.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜH BE. Neyse yinede elinize sağlık. Napalım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

quote:

Orijinalden alıntı: onallahmet

quote:

Orijinalden alıntı: SystemRQ

Bahane uydurulup yayınlanmayacak düşüncesindeyim

Hocam bi kupon falan yapta oynayalım ya. Adam haftalar önce söylemişti

Bahane mi uydurduk biz şimdi? Yama çıkardığın zaman, "hocam Allah tuttuğunuzu altın etsin" veya "yaptığınız işin hakkı ödenemez" oluyor. Yamayı çıkaramayınca (bahaneden değil çaresizlikten), demediğiniz laf kalmıyor. Ciddi olarak söylüyorum, bu forumdaki bazı kişilerin algılama kapasitesi yok. Hani oyunu Türkçe oynasalar da bir şey anlamayacak kişiler. Benim üzüldüğüm tek şey, aklı başında olup da yamayı sabırla beklemiş kişiler.

Kardeş kusura bakmada hale böyle tipleri muhatap alıyorsun tepenize çıkıyorlar. elinize sağlık bu arada yamayı koyunca komple oyunu açmadı neyse sağlık olsun bence biraz daha bakın oyunçeviride vs bu işi bilen adamlar vardır hatta bu forumdada bulabilirsiniz. Kolay gelsin kısmet başka yamaya.

• @SilentPower

Boşver yahu madem sorunlar yaşadınız ve yamayı çıkartamadınız.Yöneticilerden konuyu kaldırmalarını rica et çünkü bu adamların sonu gelmez ve boşu boşuna sinirini bozarlar.Bende bir an konu başlığını yanlış okuyup sevindim ama buraya gelip sövenlerin yada suçlayanların kafasını anlayamıyorum
  • arkadaşlar 1.0.3.3 sürümünde oyundan atma gibi hatalar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalax

Papers, Please Türkçe Yama Projesi
     Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda]

Arkadaşlar, oyunun metinlerinin scriptler ile çatışması gibi birçok teknik sorundan dolayı yamayı iptal ettik. Yama, çevirilemeyen İngilizce kısımlar dışında tamamen bitirilmiştir. Bizi bu zamana kadar sabırla bekleyen arkadaşlar için yamanın şu anki teknik sorunlu olsa da halini konuya koyduk ve ne kadar emek harcadığımızı görmeniz için de çeviri dosyalarını da ekledik. Konuya eklenmiş olan teknik sorunlu versiyonu, oyunun dosya konumundaki assets klasörüne atabilirsiniz. Yalnız yama sadece 1.0.3.3 ile uyumludur. Konuyu teknik problem olmadan bitirilmiş bir yamayla sonlandırmak isterdik fakat olmadı. Yamayı iptal etmeyip, devam edebilirdik fakat çözemeyebileceğim sorunlar olduğundan dolayı bekleyen arkadaşları daha fazla beklettirmek istemedim. Üstesinden gelebileceğimiz iş olsaydı, diğer yamalar gibi çıkarırdık zaten. Bizi bekleyen arkadaşlardan özür diliyorum. -SilentPower

Olmadı böyle bir ekibe yarım bırakmak yakışmadı.Yapımcıyla temasa geçip teknik destek almayı denediniz mi?

• lucas pope twitterdan bütün soruları cevaplıyor ingilizcesi sağlam birisi türkçe yamayı çıkarma işini sorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyofc1

arkadaşlar 1.0.3.3 sürümünde oyundan atma gibi hatalar var mı?

Bende de oyundan atıyor.
  • aynenhttps://twitter.com/dukope burdan sorunu iletin yardımcı olur
  • Ne umutlarla almıştım oyunu... Bari twitterden ulaşın,belki birşeyler yapılır.
  • Bu arada nerden 1.0.3.3 versiyonunu bulabilirim.
  • Arkadaşlar niye kimse soruma cevap vermiyor? Bölüme başlıyorum ya başlar başlamaz ya da bölümün sonuna doğru oyundan atıyor.
  • oyundan atma sorunu olmasa oynanırdı bu haliyle, pekte kıyak oyunmuş doğuştan memur gibi doğmuşum ama meslek olarak özel sektöre mecbur kaldım
  • Kimse kusura bakmasın ancak Yamanın altından kalkamayacağınızı en başından biliyordum.SystemRQ Hesabımlada bunu belirtmiştim (Şifre sorunu yüzünden giremiyorum ona)..

O Mesajı yazdıktan sonra oyuna başlayıp , 2 farklı sonla bitirdim , öyle çok ingilizce gerekmiyor.üniv'den aldıgım yarım yamalak ing yettide arttı bile..Neyseki oyunçeviri amatörleri kabul etmiyor takıma.

Ayrıca konu silinmeli , gereksiz yere insanlar google'dan bu konuya giriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: [*_*]

Kimse kusura bakmasın ancak Yamanın altından kalkamayacağınızı en başından biliyordum.SystemRQ Hesabımlada bunu belirtmiştim (Şifre sorunu yüzünden giremiyorum ona)..

O Mesajı yazdıktan sonra oyuna başlayıp , 2 farklı sonla bitirdim , öyle çok ingilizce gerekmiyor.üniv'den aldıgım yarım yamalak ing yettide arttı bile..Neyseki oyunçeviri amatörleri kabul etmiyor takıma.

Ekip yöneticisi Oyun Çeviri'de çalışan bir çevirmendi.
    Diğer çevirmenler ise kendi grubumuzu oluşturduğumuz için başvurmadı. Lütfen bilginiz haricinde konuşmayın, bundan daha önce Oyun Çeviri' nin desteklemiş olduğu grupların çıkarttığı ve bizim çıkarttığımız yamaları karşılaştırırsanız zaten titizlikle hazırlanmış olduğunu(elbette küçük hatalar vardır.) göreceksiniz, yamaları 2-3 kişi kalite test kontrolünden geçirmeden yayınlamıyoruz.
    Bunun dışında konuda gelen hakaretlereyse içten içe göz yumduk durmadan, ha yamanın iptal edilmesi beni de üzdü fakat ben sadece çevirmenim, herhangi bir kod bilgim(biraz Flash) yok, biraz da font editlemesinde yardımcı oldum. Onun dışında hiç bir etkim olmadı.
    Kısaca sadece grubumuzu deşme amaçlı yaptığınız yorumlar gerçekten çok gereksiz.
    Bu yazdıklarım sadece size değil bu hareketleri gösteren her kişiye, direk olarak alınmayabilirisniz.

EDIT: Arkadaşlar, zaten SilentPower yamanın iptal nedeninin oyunun kapanması ve uyumsuzluk göstermesi olduğunu söyledi. Yani bizim de çözemediğimiz nokta orası zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalax -- 25 Kasım 2013; 20:53:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalax

quote:

Orijinalden alıntı: [*_*]

Kimse kusura bakmasın ancak Yamanın altından kalkamayacağınızı en başından biliyordum.SystemRQ Hesabımlada bunu belirtmiştim (Şifre sorunu yüzünden giremiyorum ona)..

Ekip yöneticisi Oyun Çeviri'de çalışan bir çevirmendi.
    Diğer çevirmenler ise kendi grubumuzu oluşturduğumuz için başvurmadı. Lütfen bilginiz haricinde konuşmayın, bundan daha önce Oyun Çeviri' nin desteklemiş olduğu grupların çıkarttığı ve bizim çıkarttığımız yamaları karşılaştırırsanız zaten titizlikle hazırlanmış olduğunu(elbette küçük hatalar vardır.) göreceksiniz, yamaları 2-3 kişi kalite test kontrolünden geçirmeden yayınlamıyoruz.
    Bunun dışında konuda gelen hakaretlereyse içten içe göz yumduk durmadan, ha yamanın iptal edilmesi beni de üzdü fakat ben sadece çevirmenim, herhangi bir kod bilgim(biraz Flash) yok, biraz da font editlemesinde yardımcı oldum. Onun dışında hiç bir etkim olmadı.
    Kısaca sadece grubumuzu deşme amaçlı yaptığınız yorumlar gerçekten çok gereksiz.
    Bu yazdıklarım sadece size değil bu hareketleri gösteren her kişiye, direk olarak alınmayabilirisniz.

EDIT: Arkadaşlar, zaten SilentPower yamanın iptal nedeninin oyunun kapanması ve uyumsuzluk göstermesi olduğunu söyledi. Yani bizim de çözemediğimiz nokta orası zaten.

Ekip hakkında detaylı bilgim yok , sizin emeğinize lafımda yok ancak bu Silentpower denilen arkadaşı , en başından gözümün tutmadığını belirttim.Okulun varsa böyle bir işe kalkışmayacaktın , Yamayı çıkartacağız diyip Okuldan dolayı zaman ayıramıyorum dediğinde kan beynime fırlamıştı.İnsanların bahane uydurmasından nefret ederim, ve bu nefret mesajlarıma ve söylemlerime yansıyor bazen.

Emeğiyle çalışan arkadaşlar kusura bakmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quantum Core -- 25 Kasım 2013; 20:56:32 >

• İngilizcesi iyi olan arkadaşlar twitterdan yapımcı arkadaşa ulaşıp dosyaları gönderirse çözülebilir sorun. Hatta yapımcı güncelleme yaparak Türkçe dilini oyuna koyabilir. Çeviri gayet güzel olmuş. Tek sorun atma sorunu. Dediğim gibi yapımcı çözebilir bu işi.
  • Hayırlısı olsun o kadar emek verdiniz keşke bitseydi de şu insanların çeneleri kapansaydı...
    Neyse çevirisi bitmiş bölümleri yayınlamışsınız zaten bundan sonrasıda o bıdı bıdı yapan arkadaşlara kalsın madem çok biliyorlar buyursunlar çevirisi hazır dosyayı kullanılır hale getirsinler....
    Ellerinize sağlık tekrardan en azından denediniz vakit harcadınız...
  • türkce yama yapacaksınız diye 5 aydır bekledik oyunuda orjinal aldık guvendirdiniz milleti boyle ciddiyetsizlik olmaz vereckmisiniz paramı güvendirdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epica06

türkce yama yapacaksınız diye 5 aydır bekledik oyunuda orjinal aldık guvendirdiniz milleti boyle ciddiyetsizlik olmaz vereckmisiniz paramı güvendirdiniz?

İste tabi kardeşim paranı. Hem git orijinal oyun al biz bedava Türkçe yama yapacağız onunla oynarsın diyorlar sonra da yapmıyoruz yamayı diyip yüzüstü bırakıyorlar insanı. Senin yerinde olsam mahkemeye başvurup tazminat davası açardım. Hatta uluslararası insan hakları mahkemesine bile taşırdım davayı.
  • Tüh ya ben de bu yamayı bekliyordum. Ama elinizden geleni yapmışsınız teşekkür ederim. Keşke bu kadar uğraşmadan önce deneseydiniz de boşuna uğraşmış olmasaydınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.