H

Yüzbaşı
24 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 114 (Bu ay: 1)
Gönderileri
2014 LYS 5 bütün sorular ve 2015 LYS 5 cevap anahtarını hiçbir yerde bulamıyorum. Elinde olan falan varsa para bile veririm.
Kısa tutacağım, haziranın başında F-1(öğrenci) vizesine başvuracağım. Merak ettiğim şey vize randevusu ortalama kaç gün sonraya verilir?
.
Arkadaşlar son zamanlarda kaykaya ilgim arttı. Öyle profesyönel olmak gibi bir amacım yok. Sadece eğlenmek için ve belki de birkaç hareket falan yapmak için almak istiyorum.
Sorum şu ki kaliteli kaykay nereden bulabilirim? (Fiyatı da uygun olacak şekilde. Max 150 TL)

D&R'da gördüm (80 TL idi) mesela şu nasıldır?
http://www.dr.com.tr/Spor-Outdoor/Warner-Bros-Batman-Mix-Kaykay/Outdoor-Urunler/Kaykay/urunno=0000000652976

Bir de bu:
http://www.hepsiburada.com/cosfer-tasima-cantali-silikon-teker-kaymaz-taban-kaykay-p-SPORZFTKKL1306
Arkadaşlar MAX 1000 Tl'lik Sıfır orta seviye PC ve Monitör tavsiyeleriniz nelerdir ?

Oyun için PS3 ve PS4 kullanıyorum o yüzden sadece eski oyunları oynayacağım (CS:GO , The Elder Scrolls IV: Oblivion, Witcher 1, San Andreas, Stalker, Far Cry 1, Baldur's Gate, Deus Ex vs.)

EDİT: Bu ürünü aldım :http://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/intel-i319-led4gb-ram2gb-r7-240-128-bit500gbhazir-pc-P66027114

Son derece memunum. Yazdığım oyunları full ayarda sabit 60 fps'de oynatıyor. Yeni oyunlardan da GTA V'i denedim. Onu da 720p medium grafiklerde ortalama 50 fps oynatıyor.
Kardeşimle ne izlerdik eskiden. Arasıra gece 2-3 gibi çıkıyor izliyorum vallahi. Yazar hikayeyi film veya dizi ile bitirmeyi planlıyoruz demiş. Hadi inşallah.

Onca yıldan sonra giriş'teki aku'nun konuşmasını bile hatırlıyorum :)
"Lanet olsun adamım!"
"Canın cehenneme dostum!"
"Seni aşağılık pislik"
"Sakin ol dostum. Bunu konuşabiliriz!"
"Sana şemsiye sokar ve açmakta hiç tereddüt etmem dostum!"
"Kahrolası bir hayat yaşıyorum dostum! Lanet olsun!"
"Lanet olası aynasızlar geldi dostum!"
"Hey dostum senin sorunun ne ha?!"
Uzun süredir Sennheiser mx 170 kullanıyordum ve son derece memnundum ama bugün bozuldu. Yine aynı kulaklıktan almak istiyorum ama acaba aynı fiyata daha iyisi var mı diye de merak ediyorum.

Sizce mx 170 ile devam mı edeyim yoksa max 30 tl'ye daha iyi bir kulak içi kulaklık var mı ?
Öncelikle merhaba. Sorunum şu :

Arkadaşlar ile kısa film çektik. Sonra Sony Vegas Pro 9 ile efekt, yazılar vs. ekleyip render'ladık. Toplam 7,5 GB tuttu. Video da 7 dakika. Sonra videoyu Harici Disk'e attık okula götürmek için. Önce bir izleyelim dedik. Ama PC den açtığımız video da her 10-15 saniyede bir donma oldu. Sonra Harici Disk tekini açmayı denedik. Onda sorunsuzca izledik. Bunun nedeni nedir ? Ve nasıl düzeltilebilir ?

EDİT : Videoyu VLC ile açıyordum. Media Player Classic ile açınca düzeldi.
Mail'ime paypal'dan kod gelmiş. Gold.com dan PAYPAL İLE yapıcağım 500 tl ve üzeri alışverişlerde 50 tl hediyeymiş. Benim bir işime yaramaz ilk pm atana veririm kodu.

EDİT : Stilo Owner adlı kullanıcı ilk pm'yi attı ve kodu kaptı
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Oyunlar, Teknoloji, Müzik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 730
İkinci El Bölümü Mesajları: 127
Konularının görüntülenme sayısı: 40.005 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 287 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.