Şimdi Ara

Packerd Bell TJ75 JO 118TK/119TK [i5 430M, 6GB DDR3, ATI HD 5650 DX11, 500/640 GB] Derneği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
8
Favori
153.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gold'a mail attım cevap gelmedi henüz. Ben biraz daha beklemeye karar verdim. Daha ucuz fiyatlar da görebiliriz. 1672'nin de altına düşebilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Ahh ahhh koysaydın ya şu cihaza i7 işlemci yada t9600 işlemci illa bir yerden kısacaklar. İşlemci sıralamasında 40 larda dolaşıyor. Tabi listeyi güncellesek 50 lere kadar düşecek. Bazı arkadaşlar diyecek ne yapacaksın o kadar iyi işlemciyi. Evet bana en üst düzey işlemci lazım çalıştırdığım özel programlar yüksek işlem yapabilen cache miktarı yüksek bir işlemci olmalı. Bu yüzden bu güzel ekran kartından vazgeçerek asus 280bd ye yöneliyoruz.

toshiba a350-233 tada çok sağlam işlemci var usta bence onada bi bak. t9550 1066 mhz 6 mb cache
  • Hayırlı olsun derneğiniz..Çok güzel pc maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoktorTR

Gold'a mail attım cevap gelmedi henüz. Ben biraz daha beklemeye karar verdim. Daha ucuz fiyatlar da görebiliriz. 1672'nin de altına düşebilir belki.

fiyat düşerse iyi olur eğer düşmezse i3 packard bell 1320 fiyat iyi gibi
  • Fiyat düşmezse 1672'den alabilirim ben. Güvenilir olduğu söylendi. Stoklara ne zaman gelir diye mail attım bakalım.
    ---
    Gold'dan yanıt geldi bu arada; 1720 fiyatı sadece internet üzerinden siparişler için geçerliymiş, mail atıp isteyenlere özel.
  • Derneğe benide ekleyebilirsiniz,siparişimi verdim Pazartesi elimde inşallah...
  • 3D Mark skorunu ekledim arkadaşlar. Sonucu submit yapamadığımdan, bu şekil verdim. 3D Mark Wantage yüklü bilgisayarda ama onu açamadım. Sistemle alakalı bir hata veriyor, ayarlarsam onuda koyarım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almila1299 -- 29 Ocak 2010; 23:39:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cathedral

quote:

Orijinalden alıntı: dReamily

cathedral
    '' Hocam Asus N61VN280BD iLE Parkard Bel Arasında KALDIM Hangisini Alayım sizce?

dostum asus un işlemcisi çok güzel.. fiyatıda güzel..

ancak oyun oynuyorsan hd5650 / 240 m den %20 gibi daha performanslı görünüyor. .( yeni driver gelince biraz daha artacaktır..) bu durumda seni işlemci kurtaramayacaktır.

pb nin i5 li modelini tavsiye ediyorum, goldda 1720 den alabiliyorsun.. fiyat/perf olarak en alınası makina şu anda.

notebookcheek sitesine göre i7 720q 3000 küsür bişe almişti 3d vantagede i5 de 2450 di yanlış hatırlamıyorsam birde i7 süper pi 15 ve 35 saniyeyidi i5 de 17 47 miydi neydi ama tam hatirlamiyoum kesin degil yaklaşık sonuçlar

• Tj75 104.tk kodlu modelin win7 64 bit icin bütün driverlerini nereden bulabilirim. Bulan varsa yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Tj75 104.tk kodlu modelin win7 64 bit icin bütün driverlerini nereden bulabilirim. Bulan varsa yardımcı olabilir mi?

Yok hocam bende bulamadım, öreneğin multi touchpad, ekran kartı, driver'ını Acer'ın 5470G'nin driverından çaldım. dokunmatik tuş driverı ve cam driver'ını hala bulamadım. ama ikiside kullanılıyor sadece program olarak yok :))) çıkar sanırım bi ara piyasaya. :))
  • ısı değerleri eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaymzBond

alan arkadaşlar benim için küçük bi test yapmayı çok görmez inş.
    şimdi bi oyuna girip sesi sonuna kadar kısın ve kulağınızı hoparlöre yaklaştırıp cızırtı var mı kontrol edin(mute tuşuyla değil / ses açık olacak ama ses seviyesi 0da olacak )
    Küçük bir şey vaktinizi almaz, ben tj65 alıp geri verdim bu sorun yüzünden. Eğer sesi mute ile kapatırsanız cızırtı gelmeyecek, bu yüzden parantez içinde yazdığım önemseyiniz lütfen

şimdi bi oyuna girip sesi sonuna kadar kısın ve kulağınızı hoparlöre yaklaştırıp cızırtı var mı kontrol edin(mute tuşuyla değil / ses açık olacak ama ses seviyesi 0da olacak )
    Küçük bir şey vaktinizi almaz, ben tj65 alıp geri verdim bu sorun yüzünden. Eğer sesi mute ile kapatırsanız cızırtı gelmeyecek, bu yüzden parantez içinde yazdığım önemseyiniz lütfen

• Bende 330m islemcili olan var. Bahsettigin sekilde oyun acip dinledigimde hoparlorden geldigine emin olmadigim ses geliyor (ses kisik vaziyette) Ses mute oldugunda da ayni ic sesi duyuyorum. Sunu kesin olarak belirteyim, kimsenin aklinda suphe kalmasin, laptopda beni rahatsiz edecek herhangi bir cizirti yok. Fakat devamli duyulan kendi ic sesi var cok az seviyede de olsa. Bu kadar kusur kadi kizinda da var.
  • quote:

quote:

Bende ses cızırtısını dinledim herhangi bir cızırtı falan yok.sadece hadrdiskin tıkırtısı yani kendi iç sesi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: snnsmrts

quote:

Orijinalden alıntı: lujin

Arkadaşlar bugün makina geliyor öncelikle yapmam gerekenleri yazarmısınız?Bu arada sistemin yedeği dvd ye alınmalıymış nerden yapacağımı belirtirmisiniz.

vallaha hocam ben makina gelirgelmez, ne var ne yok sildim recorvery bile bırakmadım. sonrada widows 7 ultimate x64 yükledim. dediğin gibi şeylerde yapmadım. :))) çok da mutluyum. :)) sende bu makinadan mı aldın listeye eklyeyim seni. :)

Yok hocam beni listeye eklemeyin ben bir arakadaşa aldım.Kendisi ilköğretim çağındaki oğluna aldı.Onlar gelinceye kadar kurulumunu yapıp bir kaç gün takılacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: OdeN

quote:

Orijinalden alıntı: snnsmrts

Not: Kameram olmadığı için forumda TJ75 kasa ile ilgili paylaşılan resimleri çaldım :))) arkadaşalar telif hakkı isterse silerim :))))

Son 5 resmi ben yüklemiştim. Kimin sayfasında durduğunun benim için önemi yok, önemli olan arkadaşlara fikir vermesi. Benim merak ettiğim bir konu var. Belki konuşulmuştur bu makineye ssd disk eklemeyi düşünüyorum işte o zaman makine süper olacak. Max. 3 saati bulan kullanım süresi 4 saate çıkar herhalde. Uygun fiyatlı 128gb kapasiteli ssd diskler biraz daha ucuzlasa ne güzel olurdu. Laptopa ssd disk ekleyen var mı diye sormak istiyorum. Tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

benim ofisteki makinalardan 1 tanesinde 64 gb ocz ssd var.. performans %30-40 farkediyor erişim süreleri vs.. ancak fiyatlar şu an çok pahalı ev kullanıcısı için alınabilir değil..

• 3d mark testini driver çıktıktan sonra yapsanız iyi olcak şimdiki puanı 4650 ile aynı :) ama tabi cyssis full çözünürlük high detaylarda AA kapalı 25 fps alıyor AA X2 olduğunda 20 ye düşüyor.
  • arkadaşlar bilgisayarı alanlar inceleme bekliyoruz detaylı oyun testleri falan hadi yaw herkes nereye gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze482222

arkadaşlar bilgisayarı alanlar inceleme bekliyoruz detaylı oyun testleri falan hadi yaw herkes nereye gitti

Burdayım ama ürünü teslim alamadım daha
    Pazartesi elimde olacak büyük ihtimalle...
    Gözüm yollarda valla
  • Makinenin yakın çekim resimlerini de bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.