Şimdi Ara

Packard Bell TJ75 JO 114TK İNCELEME Core i5 430M/4gb 1066 DDR3/ATI HD5650 1GB DDR3/320GB 5400rpm (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
53.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya toronto BK'da soruyorsun cevapladık ya orda alalalal
  • hehe hocam sen kimsin :)
  • Aşk olsun nasıl tanımazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: torontoidmanyurdu

siz ne kadara aldınız.

hocam incelemede de yazıyor, aşağılarda biryerde de yaw :)) 1650 TL'ye / 12 taksit
  • Valla elli tane yere bakınce ne olduğunu karıştırıyoru. Samsung sayfasımı, BK sayfasımı karışdı birbirine :)
  • Arkadaşlar ben de i5 430 ve 5650 ekran kartlı olan modeli alarak aranıza katılmış bulunuyorum. Ürün gerçekten çok şık. Sıkça değinilen hoparlör problemine ben şahit olmadım. Monitör kalitesi de ne çok iyi ne de kötü. Yanlardan bakınca bozulma başlıyor. 22 inç lcd monitörümde o kadar dar açılardan bozulma olmuyor açıkçası.

Packard Bell TJ75 JO 114TK İNCELEME Core i5 430M/4gb 1066 DDR3/ATI HD5650 1GB DDR3/320GB 5400rpm

Packard Bell TJ75 JO 114TK İNCELEME Core i5 430M/4gb 1066 DDR3/ATI HD5650 1GB DDR3/320GB 5400rpm

Kablosuz bağlantıda hız

Kablolu bağlantıda hız

Orthos altında sıcaklık değerleri

Yük altındaki sıcaklık değerleri

Benim sormak istediğim şu. PC'yi kapattığımızda şarjı dolu olmasına rağmen şarjdan çıkarmazsak sorun olur mu? PC'yi her kapattığımızda şarjı çekip, açtığımızda şarj aletini tekrar takmak zorunda mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 23 Şubat 2010; 23:34:16 >

• Hayırlısı olsun coupant güle güle kullan, yalnız şunu farkettim bu cızırdama işlemci yükteyken olmuyor mesela superpi ile uzun sürecek bir test yapınca (4m, 32m gibi) cızırdama kesiliyor ama bilgisayar boşta yada makineyi zorlamayacak işlemlerde 1. sayfada ekli olan cizirtiyi yapıyor ve insanın içini kıyıyor. coupant sana zahmet bir dinlermisin o sesi benzer ses senin makinede varmı bakarmısın? Ürünü nereden aldın bir de goldtan aldıysan ve cızırdama yoksa değişim isteyeceğim taktım şu cızırtıya yaw

Şarj olayına gelince çıkarmakta zarar var gibi görünmüyor, ben adaptörden önce kabloyu çekiyorum, adaptörün ucu makineye bağlı, fiş prize takılı duruyor kullanacağım zaman aradan kablonun ucunu adaptöre takıyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezek -- 24 Şubat 2010; 0:09:19 >

• Teşekkür ederim. Ben ürünü mediamarkt'tan (optimum mağazası) aldım. 1399 TL'ye satılınca dayanamadım. :) Aslında aklımda toshiba vardı.

Sanırım cızırtı ile hoparlörden gelen sesi kastediyorsunuz. Bende böyle bir problem olmadı.
  • Demekki elektronik biraz şans dediğimiz nokta burası oluyor hem 250 kağıt fazla ver hem cızırdasın dursun :)) uleynn o farkı cızırdasın diyemi verdik tekrardan güle güle kullan inşallah böyle sıkıntılarla karşılaşmazsın.
  • Bu şans olamaz ben cızırtı olmayan modeller olduguna inanmıyorum.10dan fazla TJ75inceledim ben hepsinde vardı.Ben zaten cızırtı var diye değişim yapan ilk kişiyim Gold kampanya yaptıgı ilk haftada değiştirdim ama yine cızırtı vardı bilerek aldım çünkü Golddakilerin hepsinde vardı.Sonrasında nerde TJ75 görsem dinliyorum olmayan 1tane denk gelmedi sadece Goldda değil...
  • Kulaklık takıncadamı var bu cızırtı.
  • quote:

Kulaklık takıncadamı var bu cızırtı.

Evet hocam kulaklık takınca da oluyor
  • quote:

Hayır ses çıkışlarına ve çalan müziğe vs. hiçbir etkisi yok.
  • oluyormu olmuyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezek

quote:

Evet hocam kulaklık takınca da oluyor

Kulaklık takınca da oluyor diyorsan senin yapman gereken bazı şeyler var sanırım Realtek HDye gir orda mikrofonla ilgili kayıt seviyesi ve oynatma seviyesini MUTE yap.Sonra Denetim masasından Sese gir mikrofon özellikleri>düzeylerden mikrofonu mute ve mikrofon bassını 0,0dbye getir.Büyük ihtimal çözülücek....
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

quote:

Abi bendeki cızırtı fazla olan ozaman çünkü şuan ses kartını devredışı bıraktım hoparlöre kulağı uzatınca çok çok az olsada hala var ama uzaktan (50cm uzaktan) duyulmuyor, kayıt edip gönderdiğim sesi 1mden çok rahat duyuyorsun, dışarıdan ses olsada olmasada frekans direkt beyne gidiyo ve Realtek ses kartını Realtek driver'ı ile değil Windows'un kendi driverıyla "High Definition Audio Aygıtı" olarak tanıtınca görece azalıyor ama onuda 50cm uzaktan duyuyorsun.

Neleri neleri kapattım OverD@Se mikrofonu, sesi, HDMI bağlantı devredışı bıraktım vs. ses kartı aktifken cızırdıyor abi, azalsın kulağını hoparlöre götürünce kalsın ona da razıyım ama çin işkencesi oldu bu sesle bilgisayar kullanmak :)) usb ses kartımı alsam ne yapsam komple devredışı kalsa şu realtek :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezek -- 24 Şubat 2010; 1:14:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

quote:

Abi bendeki cızırtı fazla olan ozaman çünkü şuan ses kartını devredışı bıraktım hoparlöre kulağı uzatınca çok çok az olsada hala var ama uzaktan (50cm uzaktan) duyulmuyor, kayıt edip gönderdiğim sesi 1mden çok rahat duyuyorsun, dışarıdan ses olsada olmasada frekans direkt beyne gidiyo ve Realtek ses kartını Realtek driver'ı ile değil Windows'un kendi driverıyla "High Definition Audio Aygıtı" olarak tanıtınca görece azalıyor ama onuda 50cm uzaktan duyuyorsun.

Neleri neleri kapattım OverD@Se mikrofonu, sesi, HDMI bağlantı devredışı bıraktım vs. ses kartı aktifken cızırdıyor abi, azalsın kulağını hoparlöre götürünce kalsın ona da razıyım ama çin işkencesi oldu bu sesle bilgisayar kullanmak :)) usb ses kartımı alsam ne yapsam komple devredışı kalsa şu realtek :)))

Aynılarını bende yaptım anlıyorum seni ama kulaklığı takınca ses geliyormu derken kulaklıktan ses geliyormu diye sormuştu arkadaş sanırım.Öyle bir ses yok sonuçta dedim eğer sende varsa mikrofondandır çünkü mik.bassını 20dble filan getirince kulaklıktanda geliyor aynı ses.Harici kart alsan ne olacakki o ses kesilmeyecek büyük ihtimal ses kartının nesi varsa kaldırıosun yine geliyor.Sana dediğim elektrk bandı olayını dene ben çok rahat kullanıyorum şu an.O biraz daha kalın oldugu için daha çok kesiyor.

• quote:

Arkadaşlar ben bu elektronik cızırtısına (tizden bir ses, tonu değişiyor) çok fena kulağıma takıldı, sallamazdım ama beynim ütüleniyor, ses kartını kaldırıp kullanmakta iş değil... Lütfen Packard Bell TJ75-JO-TK114 i5 işlemcili 320gb hddli makinesi olanlar bu vızıltının kendilerinde olmadığını söylesinler sırf bu sesten değişim isteyeceğim, eğer herkeste varsa uğraşmaya gerek yok gelende aynı olacak sonuçta, yardımlarınızı bekliyorum...

-Mute yapsanda cızırdama var
    -Ses kartını kaldırınca ses kesiliyor
    -Driver olarak R2.42, R2,31, R1,65 mi 1,85lemi ne denedim yok, Win7 HomePremium x64te de yapıyor, XP PROda da

Cızırtının ses kaydını indirmek için tıklayın...

Online Dinlemek İçin tıklayın...

Usta bahsi geçen cızırtı buysa gerçekten berbat bunun kulağını yaslayıp duymakla alakası yok bildiğin ötüyo alet ben ona kafamı bi taktımmı tamam alete olan bütün heyecanım bitir. Neyseki daha almadım artık acer kaldı geriye bi tek pb yine olmamış...

• quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Usta bahsi geçen cızırtı buysa gerçekten berbat bunun kulağını yaslayıp duymakla alakası yok bildiğin ötüyo alet ben ona kafamı bi taktımmı tamam alete olan bütün heyecanım bitir. Neyseki daha almadım artık acer kaldı geriye bi tek pb yine olmamış...

hocam burda sesi masaüstü bilgisayarın mikrofonlu kulaklıklığının mikrofonunu dayayıpta çektim ama burda duyulan gibi rahatsız etmeye başladı beni...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.