Şimdi Ara

Packard Bell TJ75 JO 114TK İNCELEME Core i5 430M/4gb 1066 DDR3/ATI HD5650 1GB DDR3/320GB 5400rpm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
53.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm bende dün akşam itibari ile bir adet kaptım Media Markt tan 1399tl ye ama acele mi ettim acaba :)
    aksam biraz kurcaladım cızırtı olayını duymadım bile ne yalan söleyim eve gidince bakayım tekrar..
    benim için önemli olan kısmı 1080p filmleri kasmadan oynatmasıydı p7400 serisi işlemcili bi samsung da denemiştim kasmıştı makine PBELL in maşallahı var 14gb lık filmde bana mısın demedi :) 40" samsung 756 ya bağladım çok hosuma gitti :D nasıl oyun oynanır acaba wireless klavye set lazım bana :D
    kasası da oldukça şık bence F/P oranından dolayı mükemmel bir bilgisayar ..
  • beyler bu medimarktta 1399 lira dediğiniz 114 tk modelimi yoksa i3 işlemcili olan bi alt modelmi ? i5 li olan 114 tk 1399 ise çok iyi fiyat yani
  • ya arkadaşlar ben bilgisayarı dün aldım ...dokunmatik tuşlar çalışıyor ama ekranda yaptığım işlemler gözükmüyor mesela ses artırma olayında sesin arttığı gözükmüyor onu nasıl düzeltebilirim..bi de bilgisayarın yanında boş cd vardı onu ne yapağım...şimdiden teşekkürler cevabınız için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechanicmaster

ya arkadaşlar ben bilgisayarı dün aldım ...dokunmatik tuşlar çalışıyor ama ekranda yaptığım işlemler gözükmüyor mesela ses artırma olayında sesin arttığı gözükmüyor onu nasıl düzeltebilirim..bi de bilgisayarın yanında boş cd vardı onu ne yapağım...şimdiden teşekkürler cevabınız için...

benim dokunmatik tuşlarda öyle bir sorun olmadı ekranda işlemler gözüküyor kullanım klavuzuna bak istersen..

quote:

Orijinalden alıntı: CRIMINALL

beyler bu medimarktta 1399 lira dediğiniz 114 tk modelimi yoksa i3 işlemcili olan bi alt modelmi ? i5 li olan 114 tk 1399 ise çok iyi fiyat yani

evet i5 430m 4gb ram 15.6" 16:9 hd led ekran 320 gb hdd fiyat mükemmel almayı düşünenler kaçırmamalı bence!

• Arkadaşlar aranızda bu cihazı alan varsa 3-4 dakikalık video inceleme yapabilirmi. Yakından görme şansı olmayan arkadaşlarda(bende) faydalanalım.
  • Bu arada 114 tk modelini almak isteyenler için bildireyim biliyorsunuz tek çekim 1430 kredi kartı taksit 1500küsürdü yani yine uygun tek çekim çok çok uygun emall dan gelen mailde şubat sonuna kadar tekrar stoklara gireceğini söylediler. Ne kadar doğrudur bileme ama bi 10 gün daha beklemek iyi olur gibi duruyor bilginize...
  • Bu kampanya zaten sadece ankara mağazalarına özel ve stoklarla sınırlı pazartesi bitiyor ankaradaysanız kaçırmayın. Ben mecbur emall'ı bekliyorum...
  • Koysalar bile mediamart'ın satış fiyatı uçuş bakmayı indirimle 1400 e geldi indirimsiz halinde 1800den satıyorlar 1800e golddan 118tk yı alırsın bence media mart uygun değil kampanya yakalarsanız o ayrı. 114tk almayı düşünüyorsanız emall ı beklemenizii öneririm şubat sonuna doğru gelecek dediler ve tek çekim yada havalede 1430 kart taksit 1526 son derece uygun. Goldda 100tl indirimle emall ın taksitli fiyatına denk geliyor. Tek çekim alabilme ihtimaliniz varsa emallı beklemenizi öneririm boşa fazla para vermeyin.
  • Havaleyide düşünebilirsiniz o zaman. havale ilede 1430 liraya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Arkadaşlar aranızda bu cihazı alan varsa 3-4 dakikalık video inceleme yapabilirmi. Yakından görme şansı olmayan arkadaşlarda(bende) faydalanalım.

Hocam youtube linklerini verdim eğer görünmezse youtube'ta tj75 ve tj series diye arat 2 adet video var, umarım yardımcı olur :)) onlarda kesmezse daha detaylı bir şey istiyorsan detayları yaz ben çeker yollarım :)))

http://www.youtube.com/watch?v=1Ndoriks54k
    http://www.youtube.com/watch?v=OuzPA42Sfsg

• quote:

Orijinalden alıntı: metbey

hocam senin gpnun bellek hızları da 550 ye 800 müş. Kimi pbellerin 600'e 800 benim acer ise 550'ye 750

walla 550ye 800, bazı programlarla 600 yapılabilir herhalde ama fabrika çıkışıyla ilgili birşey mi bilmiyorum, aynı modeldemi (114TK) 600-800 yoksa başka seride mi? Ben performansından memnunum ama %10a yakın fark var bak içime dert ettirdin şimdi :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechanicmaster

ya arkadaşlar ben bilgisayarı dün aldım ...dokunmatik tuşlar çalışıyor ama ekranda yaptığım işlemler gözükmüyor mesela ses artırma olayında sesin arttığı gözükmüyor onu nasıl düzeltebilirim..bi de bilgisayarın yanında boş cd vardı onu ne yapağım...şimdiden teşekkürler cevabınız için...

Recovery DVDlerini oluşturduğun yerden Application ve Driver DVDsini de oluşturduysan onun içinde LaunchManager diye bir program var onu yükle düzelmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezek

quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

Arkadaşlar aranızda bu cihazı alan varsa 3-4 dakikalık video inceleme yapabilirmi. Yakından görme şansı olmayan arkadaşlarda(bende) faydalanalım.

Hocam youtube linklerini verdim eğer görünmezse youtube'ta tj75 ve tj series diye arat 2 adet video var, umarım yardımcı olur :)) onlarda kesmezse daha detaylı bir şey istiyorsan detayları yaz ben çeker yollarım :)))

http://www.youtube.com/watch?v=1Ndoriks54k
    http://www.youtube.com/watch?v=OuzPA42Sfsg

Teşekkürler usta birini izlemiştim ama diğerini ilk defa izlicem

• Arkadaşlar ben bu elektronik cızırtısına (tizden bir ses, tonu değişiyor) çok fena kulağıma takıldı, sallamazdım ama beynim ütüleniyor, ses kartını kaldırıp kullanmakta iş değil... Lütfen Packard Bell TJ75-JO-TK114 i5 işlemcili 320gb hddli makinesi olanlar bu vızıltının kendilerinde olmadığını söylesinler sırf bu sesten değişim isteyeceğim, eğer herkeste varsa uğraşmaya gerek yok gelende aynı olacak sonuçta, yardımlarınızı bekliyorum...

-Mute yapsanda cızırdama var
    -Ses kartını kaldırınca ses kesiliyor
    -Driver olarak R2.42, R2,31, R1,65 mi 1,85lemi ne denedim yok, Win7 HomePremium x64te de yapıyor, XP PROda da

Cızırtının ses kaydını indirmek için tıklayın...

Online Dinlemek İçin tıklayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezek -- 23 Şubat 2010; 15:28:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tezek

Arkadaşlar ben bu elektronik cızırtısına (tizden bir ses, tonu değişiyor) çok fena kulağıma takıldı, sallamazdım ama beynim ütüleniyor, ses kartını kaldırıp kullanmakta iş değil... Lütfen Packard Bell TJ75-JO-TK114 i5 işlemcili 320gb hddli makinesi olanlar bu vızıltının kendilerinde olmadığını söylesinler sırf bu sesten değişim isteyeceğim, eğer herkeste varsa uğraşmaya gerek yok gelende aynı olacak sonuçta, yardımlarınızı bekliyorum...

-Mute yapsanda cızırdama var
    -Ses kartını kaldırınca ses kesiliyor
    -Driver olarak R2.42, R2,31, R1,65 mi 1,85lemi ne denedim yok, Win7 HomePremium x64te de yapıyor, XP PROda da

Cızırtının ses kaydını bir inceleyin isterseniz...

tj75**** - 1.30MB

Hepsinde var boşa kafanı yorma.Ben aynı sebepten değişim yaptım yeni gelende de vardı bi işe yaramadı yani.118TK 114TK 119TK farketmiyor bütün TJ75lerde var.Bende senin gibiydim kulaklar hassas baya bi süre sonra çin işkencesine dönüyor.Siyah elektrik bandı ile hoparlörlerin üstünü kapattım belli olmuyor bile baya baya azaltıyor dene istersen...Yazılım durumlarıyla çok fazla uğraştım ancak kesemedim en sonunda temiz çözüm yalıtım

• quote:

Orijinalden alıntı: OverD@Se

Hepsinde var boşa kafanı yorma.Ben aynı sebepten değişim yaptım yeni gelende de vardı bi işe yaramadı yani.118TK 114TK 119TK farketmiyor bütün TJ75lerde var.Bende senin gibiydim kulaklar hassas baya bi süre sonra çin işkencesine dönüyor.Siyah elektrik bandı ile hoparlörlerin üstünü kapattım belli olmuyor bile baya baya azaltıyor dene istersen...Yazılım durumlarıyla çok fazla uğraştım ancak kesemedim en sonunda temiz çözüm yalıtım

Ahhh ahhh OverD@Se sen önceden de söylemiştin ben denememiştim :))) şimdi koli bandı yapıştırdım denemelik süper walla hiç kulağa gelmiyor :)) anca çok sessizlikte süper oldu sağolasın uğraşmam göndermekle madem gelen de aynı

• ben bu ürünü 12 gün önce aldım kurulumdan sonra hemen kronik speaker cızırtısını kontrol ettim ve ne yazıkki ben de de wardı 2. gün dokunmatik paneldeki sessiz tuşunun lambası yanmamaya başladı ertesi gün ise yanıo ancak geç yanıt werior yada hiç yanmıordu yani tutarsızlık gösteriyordu son olarak 9. gün numerik tuşlarda . / del işlevi gören tuş yerinden çıktı ancak incelediğimde kırılmış olduğunu gördüm klavye tuşlarının çok kötü şekilde tutturmuşlar oyun oynamayı düşünenler bi daha düşünsün tüm tuşlar elinizde kalabilir 10. gün gold a geri götürdüm şu an 2 gün oldu teknik servise göndericeklerini söylediler neyse gözlemlerime devam edicem yazılım olarak alet gerçek mobility radeon 5650 driverıyla değil normal radeon 5650 driver ı ile gelio isteyenler 2 sini de sırayla kurup windows puanlamasına bakabilir son olarak dvdwr ın alt kısmında kalan plastik çok ince tuttuğumda çok esneme yaptığını fark ettim bunlar kötü yanları :) ancak verdiği performansa diyecek lafım yok harika bi donanım toplanmış ısınma yok monitor ü de idare eder ancak oyun oynamak için usb klavye şart

ek: bu gün servisten aldım pc mi cızırtı sorunu hakkında bişi yapamamışlar (bios güncelleme vs fayda etmemiş) bu konuda servise göndermeyi düşünen varsa boşa 20 gün beklemesin bunun dışında dokunmatik panel de aynı duruyo ama tuşu yerine takmışlar :D nese 20 gün bekledim ama en azından tuşu takıp yollamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sikorsky -- 11 Mart 2010; 19:01:37 >

• Söylediklerinin çoğunda haklısın ama sen de hor kullanmışsın cnm : monitöre ben de idare eder diyordum arkadaşın Pavilion DV6 ile yanyana koyunca Pavilion DV6'nın ekranından çok daha iyi olduğunu gördük :)) muhtemelen bize kötü gelen kararma olayı, tabi yandan bakılmasını engellemek için mi yapılmıştır bilinmez çünkü Pavilion DV6da da vardı aynı olay...
  • En uygun nerede acaba Goldda özel indirim var diyorlar. Onu nasıl yapıyoruz mağazadaki
  • benim bilgim yok o konuda, ben direkt gidip aldım :)) aldıktan sonra gördüm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.