Şimdi Ara

Packard Bell TJ75 JO 114TK İNCELEME Core i5 430M/4gb 1066 DDR3/ATI HD5650 1GB DDR3/320GB 5400rpm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
53.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar imageshack sitesini açamama problemi yaşamamdan dolayı bu saate kaldı. Baya da zahmetli oldu ama değdi. Herkese hayırlı olsun XP, incelemenin altına ekledim.

Ölü piksel gibi bir problem ben duymadım, görmedim :) problem yok heyecan yapmayalım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallardo

Wow konusu;

Daralan'da 16fps yogunlukla, icecrownda 35-60 fps arasi (mob miktarina bagli olarak 25 e kadar dustugunu gordum) (oynanabilirligi hala yuksek)
    Orgimmarda yogunlukla 34-40fps, durotar da 35-50 fps arasi 40-45 fps yogunlukta. Sahsen ben raid yapmadigim surece bu cozunurlukle oynarim gibime geliyor belki bg ler sirasinda bir iki degeri dusurebilirim.

dalaran ve orgrimmar olacak
  • ARkadaşlar orçun beye mail atmıştım cevapta stokların tükendiğini önümüzdeki hafta geleceğini ve yeni bi indirim kampanyası olacağını söyledi. Sizinle paylaşmak istedim başka yerden almadan önce 1 hafta daha bekleyin belki güzel bi kampanya olur. Yeni duyum alan olursa bizimle paylaşsın ona göre hareket edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sombre06

ARkadaşlar orçun beye mail atmıştım cevapta stokların tükendiğini önümüzdeki hafta geleceğini ve yeni bi indirim kampanyası olacağını söyledi. Sizinle paylaşmak istedim başka yerden almadan önce 1 hafta daha bekleyin belki güzel bi kampanya olur. Yeni duyum alan olursa bizimle paylaşsın ona göre hareket edelim.

arkadaşlar ben bugün bu cihazı media markt ankaradan 1399tlye word 6 taksit aldım. Galiba iyi yaptım :) Haberiniz olsun sınırlı stok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtser

arkadaşlar ben bugün bu cihazı media markt ankaradan 1399tlye word 6 taksit aldım. Galiba iyi yaptım :) Haberiniz olsun sınırlı stok

Hayırlısı olsun yurtser, iyi günlerde güle güle kullan.
  • İyi günler dün itibari ile bi tane de ben aldım.Hoparlörde ses duyamadım galiba şanslıyım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox_15

İyi günler dün itibari ile bi tane de ben aldım.Hoparlörde ses duyamadım galiba şanslıyım :)

Hoparlörlerde sorun mu var ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

quote:

Orijinalden alıntı: paradox_15

İyi günler dün itibari ile bi tane de ben aldım.Hoparlörde ses duyamadım galiba şanslıyım :)

Hoparlörlerde sorun mu var ki ?

Ses duymadım derken cızırtı sesi.Yani her şey gayet iyi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wosswoss

quote:

Orijinalden alıntı: Gallardo

Wow konusu;

Daralan'da 16fps yogunlukla, icecrownda 35-60 fps arasi (mob miktarina bagli olarak 25 e kadar dustugunu gordum) (oynanabilirligi hala yuksek)
    Orgimmarda yogunlukla 34-40fps, durotar da 35-50 fps arasi 40-45 fps yogunlukta. Sahsen ben raid yapmadigim surece bu cozunurlukle oynarim gibime geliyor belki bg ler sirasinda bir iki degeri dusurebilirim.

dalaran ve orgrimmar olacak

"Daralan" i özellikle yazdim da, (cünkü hem dar bi alan hem de daraliyorum orda) orgimmara dikkat etmemistim, ben hep oyle soyluyorum da oyle kalmis, :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tezek

quote:

Orijinalden alıntı: yurtser

Hayırlısı olsun yurtser, iyi günlerde güle güle kullan.

teşekkür ederim
  • bende bu ürünü bugün aldım sağolsun yurtser in mesajın gördükten sonra media marktan aldım.fakat bendeki windows puanlarında gariplik var ekran akrtına 5.9 puan vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzsan

bende bu ürünü bugün aldım sağolsun yurtser in mesajın gördükten sonra media marktan aldım.fakat bendeki windows puanlarında gariplik var ekran akrtına 5.9 puan vermiş

İyi günlerde güle güle kullan kzsan hayırlısı olsun, recovery ile sistemi yeniden yükle ozaman düzeliyor galiba, ben yaşamadım ama almadan önce araştırırken bir arkadaşta da öyle olmuş ve tekrar yükleme yaptıktan sonra 6.7 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tezek -- 19 Şubat 2010; 18:17:41 >
  • teşekkür ederim.recovery deneyeyim o zaman.bi de bilgisayar dengeli modda onunla alakası olabilir mi acaba windows puanın düşük gelmesi
  • recovery ile windows puanın yükselttim.6.7 oldu.bu arada antivirüs olarak tavsiye edeceğiniz program nedir?
  • Avira Antivir tavsiye ederim, her ne kadar harhangi bir PB ile daha aranızakatılamammış olsam da...
  • sağol hocam.antivir i deneyeyim
  • quote:

sağol hocam.antivir i deneyeyim

Sisteminde birden fazla antivirüs veya o işlemi gören program bulunmasın. Çakışabilirler.
  • Nortonu sildim bunu yükleyeceğim.free versiyonun mu yükleyeyim yoksa pre olanını mı?
  • quote:

Nortonu sildim bunu yükleyeceğim.free versiyonun mu yükleyeyim yoksa pre olanını mı?

Ben free'yi kullanıyorum. Pre daha iyi ama para vermek istemiyorum antivirüse.
  • hocam senin gpnun bellek hızları da 550 ye 800 müş. Kimi pbellerin 600'e 800 benim acer ise 550'ye 750
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.