Şimdi Ara

P990i____Program, Theme, Firmware, S.S.S___P990i (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.296
Cevap
11
Favori
403.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burasi sony ericsson forumu. lg kismina yazarsan yardimci olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4rllboro

Arkadaslar Bugun LG P990 X2 Aldım ve Arkadasım Desen Kilidi Koydu ve Nasil Bir Kombinasyon yaptıgını hatırlamıyor.. Sabahtan Beri Telefonu Kullanamıyorum.. Bilen Bir Arkadasım varsa Lütfen Yardımcı Olsun.. :((

Alıntıları Göster
    ulan konu ne pörtlemiş be. kaç yıldır neler paylaşıldı burada. bir tarih yatarda kimse bilmez. iphone un galaxylerin atasıdır atası !

e71 imi arkadaşa satıp galaxy tab alacağım. kaldırdım teli. eski p990i me geri döndüm.

sorunları var şarj almıyor etmiyor falan ama şu çin malı 220v tan şarj edenlerle kullanıyorum :) ağır baya ama olsun.

özlemişiz be. 1800 lira liste fiyatlı SE P990i...

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

ulan konu ne pörtlemiş be. kaç yıldır neler paylaşıldı burada. bir tarih yatarda kimse bilmez. iphone un galaxylerin atasıdır atası !

e71 imi arkadaşa satıp galaxy tab alacağım. kaldırdım teli. eski p990i me geri döndüm.

sorunları var şarj almıyor etmiyor falan ama şu çin malı 220v tan şarj edenlerle kullanıyorum :) ağır baya ama olsun.

[ süper bir telefondu bir efsane idi p990i kardeşimde var ve ondan istiyorum ama vermiyor o telefonu yavaş demişsin önbelleğini temizle o zaman düzelir telefon hafızasında bir şey bırakma onlar kilitliyor. ama süper bir telefon şu anda 3g üzerinden youtube videolarını sorunsuz izleyebiliyor. wifi si de çok iyi ama keşke bir iki metre daha uzun bir mesafesi olsa idi. onu verdim gittim android telefon aldım iyi ama gene de p990i tadını vermiyor keşke almasa idim. dur bakalım kandırabilirsem geri alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

[ süper bir telefondu bir efsane idi p990i kardeşimde var ve ondan istiyorum ama vermiyor o telefonu yavaş demişsin önbelleğini temizle o zaman düzelir telefon hafızasında bir şey bırakma onlar kilitliyor. ama süper bir telefon şu anda 3g üzerinden youtube videolarını sorunsuz izleyebiliyor. wifi si de çok iyi ama keşke bir iki metre daha uzun bir mesafesi olsa idi. onu verdim gittim android telefon aldım iyi ama gene de p990i tadını vermiyor keşke almasa idim. dur bakalım kandırabilirsem geri alacam

e71 imi arkadaşıma sattım. şimdi p990i kullanıyorum. annemdeydi. şarj almıyor çinlilerin şeylerliyle şarjlıyorum 2 batarya var.

bi firmware yüklemem lazım ama yüklenemiyor sitesnden falanda kalkmış hep.

ama cidden internet olayı iyiymiş şimdi farkediyorum gayet akışkan iyi.

kabul yeni modellerle başa çıkamaz ama yanından geçer ;)

• Ne gunlerdi ya . . Bi yil boyunca universte kredimi bu telefona baglamistim . . Millet hayran hayran bakiyordu valla bu neymis yav diye . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

quote:

quote:

e71 imi arkadaşıma sattım. şimdi p990i kullanıyorum. annemdeydi. şarj almıyor çinlilerin şeylerliyle şarjlıyorum 2 batarya var.

bi firmware yüklemem lazım ama yüklenemiyor sitesnden falanda kalkmış hep.

ama cidden internet olayı iyiymiş şimdi farkediyorum gayet akışkan iyi.

kabul yeni modellerle başa çıkamaz ama yanından geçer ;)

Alıntıları Göster
    Ben geçen gün yeniden sürüm yüklemesi yaptım, sizinki nasıl olmadı? "c" tuşuna mı basılı tutmadınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: 777_E

Ben geçen gün yeniden sürüm yüklemesi yaptım, sizinki nasıl olmadı? "c" tuşuna mı basılı tutmadınız acaba?

kapak çalışmıyordu bende :) klavyede de f tuşuymuş falan galiba. işte yaptım ama yine arızalı aslında.

son güncelleme yapmam lazım da piyasa da son güncelleme ne var ki acep :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

quote:

kapak çalışmıyordu bende :) klavyede de f tuşuymuş falan galiba. işte yaptım ama yine arızalı aslında.

son güncelleme yapmam lazım da piyasa da son güncelleme ne var ki acep :P

Alıntıları Göster
    se P990i kapak tuşları arızalı görev yapmıyor.
    Bu arızalanan 2. kapak oluyor. İlkini se Ankara Servisten
    tedarik etmiştim. Şu anda stoklarında yokmuş ve gelmiyormuş.
    Acaba yeni kapak nereden tedarik edebilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: wapiti_01

se P990i kapak tuşları arızalı görev yapmıyor.
    Bu arızalanan 2. kapak oluyor. İlkini se Ankara Servisten
    tedarik etmiştim. Şu anda stoklarında yokmuş ve gelmiyormuş.
    Acaba yeni kapak nereden tedarik edebilirim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Mrhaba,
    Kapaksız cihazımı kullanmak zor olduğu için orjinal kapak arıyordum.
    Epey aradım. Bulamadığım içinde cihazı sattım.
  • quote:

Alıntıları Göster
    bende de hala bu telefon var, bangkok'dan 2007 de 350-400 usd vererek almıştım, hala kullanıyorum, daha dün ebay den 3 adet kalem siparişini verdim, 6 tl tutuyor, bekliyorum, 2 kalemi de düştü kayboldu, yere düşürmemiş olsaydım sıfır gibi aletti, komple kasası 22 usd ye satılıyor, keypad ayrı satılıyor, kalın olmasa modern birşey olacak:) kamerası çok iyi, scanner yerine kullandığım zamanlar oldu, müzik-hoperlör, internet olayı da iyi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 7 Ekim 2011; 23:20:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

bende de hala bu telefon var, bangkok'dan 2007 de 350-400 usd vererek almıştım, hala kullanıyorum, daha dün ebay den 3 adet kalem siparişini verdim, 6 tl tutuyor, bekliyorum, 2 kalemi de düştü kayboldu, yere düşürmemiş olsaydım sıfır gibi aletti, komple kasası 22 usd ye satılıyor, keypad ayrı satılıyor, kalın olmasa modern birşey olacak:) kamerası çok iyi, scanner yerine kullandığım zamanlar oldu, müzik-hoperlör, internet olayı da iyi ...

Alıntıları Göster
    konuyu hotlatmak gibi olacak ama arkadaşlar;
    ben halen p990 kullanıyorum internette gezinirken telefon tamircilerinin sitelerinde ve birkaç yabancı sitede
    şarz sorunu yaşayanlar için böyle bişe buldum:

P990i____Program, Theme, Firmware, S.S.S___P990i

resimde "burdaki parçayı öldür" gibi bişe yazıyor yazıyo :)

uygulayan yada telefonu şarz almayıpta deneyebilecek olan var mı acaba ?
    benim telefonda 2 tane batarya almama rağmen dengesiz bir şarz süresi var
    aynı bataryayı başka bir arkadaşımın p990 da deniyoruz problem yok bataryada
    acaba bu parçadan mı diye düşünmeye başladım kaşıntı tuttu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elebasi7102

ben halen p990 kullanıyorum internette gezinirken telefon tamircilerinin sitelerinde ve birkaç yabancı sitede

Alıntıları Göster
    Bir zamanlar severek kullandığım ve beni asla yarı yolda bırakmayan bir telefondu P990i, rakiplerinden kamerası da ekranı da video kalitesi de sesi de iyiydi zamanında.. Efsane telefonlardan biridir P990i.. Özlemiyor da değilim klavyesini ha

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Bir zamanlar severek kullandığım ve beni asla yarı yolda bırakmayan bir telefondu P990i, rakiplerinden kamerası da ekranı da video kalitesi de sesi de iyiydi zamanında.. Efsane telefonlardan biridir P990i.. Özlemiyor da değilim klavyesini ha

Alıntıları Göster
    Teknode ben halen kullanıyorum çokda memnunum. şarz problemi de olmasa süper olacak.
    Şuan şarz problemi olduğu için evde kablosuz modem niyetine kullanıyorum. Bluetooth la laptoba bağlanıp interneti veriyor süper bişe yaa...
    internet aboneliğim yok içine bir telsim hat koydum aylık 8 TL ye işimi görüyor çok hızlı değil ama...
    Yokmu halen deneyen...

• quote:

Orijinalden alıntı: mc_scream

arkadaşlar ben yaklaşık 6 aydır sonyericsson p990i kullanıyorum 2. el aldım dehşet bir şekilde memnunum kimi arkadaşlar program ve oyun sıkıntısı çekiyor satan arkadaşlarada 250 tl anca eder diyenleredir lafım bu özelliklerin hemen hemen hepsi ipond da var peki o arkadaşlar gitsinler ipond satan yere 250 tl vereyim desinler gösteriş meraklısı değilim ama ben bu teli 250tl ye vereceğime benzin döker yakarım program konusuna gelince iste cod2 arayan falan var cod2 yi git bilgisayarda oyna sana messenger programı oldumu daha ne istiyorsun işte alışverişmerkezlerinde wi var akşama kadar internette gez :) kameramız 2.0Mp fakat nokia nın herhalde bi 5.0 Mp eşittir. geçen gün kameram donma yapmaya başladı dokunmatik ekranda da kimi yerde tutukluk yapıyordu güncelleme yaptım olay tamamdır. nokia telefonlarda zırt pırt model çıkarır bu gün 1.250 tl ye alacağın ipond du 1 ay sonra 500tl ye senden almazlar ilk defa sonyericsson kullanıyorum ama benim için nokia bitmiştir. bidaha nokiaya ya gelmem :D

Alıntıları Göster
    p990i en son versiyonu r6d28 ama 23 olsada bişey farketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FTHBRK28

p990i en son versiyonu r6d28 ama 23 olsada bişey farketmiyor

Alıntıları Göster
    konuyu bir daha hortlatalım abiler :) p990 gibi telefon isteriz sony den arc da iyi ama p990i y da k750i nin havası yok bildiğin kas gösterisi. güzellik olsun bir havası olsun
  • quote:

hocam orada o parça ölmüş olabilir diyor sakın buna bakıp o parçaya biri lehim makinası falan ddeğdirmesin yoksa iyice öldürürsünüz
    not: konu hortlatmadan dolayı kusura bakmayın ama millet belki yanlış yapar die yazdım

• quote:

quote:

hocam orada o parça ölmüş olabilir diyor sakın buna bakıp o parçaya biri lehim makinası falan ddeğdirmesin yoksa iyice öldürürsünüz
    not: konu hortlatmadan dolayı kusura bakmayın ama millet belki yanlış yapar die yazdım

Alıntıları Göster
    bu telefon için yeni kasa lazım, bir de radyom çalışmıyor, telefon yere düşmüştü ..

• quote:

bu telefon için yeni kasa lazım, bir de radyom çalışmıyor, telefon yere düşmüştü ..

radyoyu yere düşürerek nasıl bozdun valla anlamadım benim p990 sırf bu gün 3-4 defa takla attı
    ama geçmiş olsun bence telefonda virüs var bir hard reset at belki düzelir kardeş
    bir de kasa demişsin o kasa işini türkiyede unut ama e*bay dan bulabilirsin tabi 50 kağıt kasa parası ve bir aylık beklemeyi göze alacaksın türkiyede kasa bulman imkansız denilen güzide kelime ile kanka oldu artık

• quote:

radyoyu yere düşürerek nasıl bozdun valla anlamadım benim p990 sırf bu gün 3-4 defa takla attı
    ama geçmiş olsun bence telefonda virüs var bir hard reset at belki düzelir kardeş
    bir de kasa demişsin o kasa işini türkiyede unut ama e*bay dan bulabilirsin tabi 50 kağıt kasa parası ve bir aylık beklemeyi göze alacaksın türkiyede kasa bulman imkansız denilen güzide kelime ile kanka oldu artık

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bir ara anteni de çalışmıyordu, çekmiyordu, kendi kendine hattı kaybediyordu, sonra kendi kendine düzeldi ...

• 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.