Şimdi Ara

P990i____Program, Theme, Firmware, S.S.S___P990i (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.296
Cevap
11
Favori
403.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senin entegreler bozuk gibi onun işi zor kolay gelsin
  • zaten 2 telefon firmasına da gitti, biri genpa diğeri kvk mı neydi, yurt içinde telefon birkaç tur attı, yapamadılar, telefonu bangkok dan almıştım, yolum sene sonuna doğru oraya düşecek, orada sıfırlatıcam telefonu bu gidişle, 300 dolar vermiştim 2008 de :)
  • yıllara inat halen yaşatıyorum p990i' yi :) 4 Yıl oldu...
    arkadaşlar şöyle bir çözüm buldum kendimce bataryaya. çakma bataryanın şarzı 1 gün felan gidiyodu bende kendi orjinal bataryasının içindeki çipini çakma bir bataryaya içini açarak monte ettim. kendi haline bırakınca telefonu 3 gün felan şarzı gidiyor. piyasada orjinal batarya yok söyliyeyim. yetkili servis harici orjinal denen bataryaları almayın. ben ikisinin de içini inceledim. orjinal batarya içi çok farklı. adam 25 tl çekti bataryaya dedim çok fazla telefon 100 lira etmiyor :) orjinal abi dedi. pazarlıkla 10 liraya kapattım :) tabi orjinal olmadığını biliyordum... onun da şarzı gitmeyince anlattığım işlemi yaptım daha iyi oldu. fakat günlük kullanmadım telefonu evde kendi haline 3 gün gidiyor. günlük kullanmaya ne kadar gider bilmem... NOT: yukarıdaki fotodaki işlemi cesaret edip deneyemedim bilginiz olsun...

Birde önerim olacak P990 yaşatma derneği kuralım ne dersiniz :)

• ebayden kapasitesi yüksek pil alabilirsiniz, ben öyle kullanıyorum, fena değil, arızalı p990'ları olan varsa yurt dışına çıkarsam orada benimkiyle beraber tamir ettiririm :) ekim ayında bangkok da olucam, orada mbk denen alışveriş merkezinde bu telefonların kopyaları dahil herşeyi var, tamir ederler diye düşünüyorum ...
  • çok pahalıya gelir ebay diye düşünüyorum...
    pili geçtim kargo masrafı zaten insanın gözünü korkutmaya yeter heralde :)
  • p990i için vista32 driveri varmı acaba xp de oluyor ama vistada çuvallıyor meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal24

p990i için vista32 driveri varmı acaba xp de oluyor ama vistada çuvallıyor meret

driver derken ne driveri onu anlamadım eğer sözünü ettiğin bt driveri ise bt portun dahili ise direkt yükler ama harici ise yükleyemezsin.
    ha eğer pc suite programını, usb kurulumunu falan kastetti isen onlar win7 de bilem çalışıyor vistada haydi haydi çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

quote:

p990i için vista32 driveri varmı acaba xp de oluyor ama vistada çuvallıyor meret

driver derken ne driveri onu anlamadım eğer sözünü ettiğin bt driveri ise bt portun dahili ise direkt yükler ama harici ise yükleyemezsin.
    ha eğer pc suite programını, usb kurulumunu falan kastetti isen onlar win7 de bilem çalışıyor vistada haydi haydi çalışır.

işletim sistemi 64 bit ise sorun çıkarabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 777_E

quote:

quote:

işletim sistemi 64 bit ise sorun çıkarabilir.

yok yok sorun çıkmıyor. belki pc suitede bir sorun çıkar ama driverler kesinlikle yükleniyor. ben kendim kullanıyordurm babam gaspetmese idi bırakmazdım da

• whatsapp yükleyebilir miyiz buna :) old version diyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

whatsapp yükleyebilir miyiz buna :) old version diyor ama

yükletmiyor çünkü whats app uiq platformu için çıkmadı s60 v5 de çalışıyor. yükleniyor ama çalışmıyor ne yazıkki
  • S.E.P990İ DE SMS LERİ SİM KARTA NASIL KOPYALARIM YADA DİREKT NASIL SİME GELMESİNİ SAĞLARIM
    bir sorunda sms göndermede var 70 karakteri geçince 2 sms olarak gidiyor 160 karakterde ise 4 mesajı buluyor ne yaptıysam düzelmedi ne yapmam lazım arkadaşlar
  • quote:

S.E.P990İ DE SMS LERİ SİM KARTA NASIL KOPYALARIM YADA DİREKT NASIL SİME GELMESİNİ SAĞLARIM
    bir sorunda sms göndermede var 70 karakteri geçince 2 sms olarak gidiyor 160 karakterde ise 4 mesajı buluyor ne yaptıysam düzelmedi ne yapmam lazım arkadaşlar

Dostum Gelen mesajı aç. Ekranın en üstünde Gelen mesaj yazan kısma tıkla taşı/simkart seç... Direk sime gelmesini sağlayamazsın...
    Mesaj konusunda ise Türkçe karakterleri (ı,ş,ç,ş vs.) kullanmaman gerekiyo başka yolu yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elebasi7102

quote:

S.E.P990İ DE SMS LERİ SİM KARTA NASIL KOPYALARIM YADA DİREKT NASIL SİME GELMESİNİ SAĞLARIM

Dostum Gelen mesajı aç. Ekranın en üstünde Gelen mesaj yazan kısma tıkla taşı/simkart seç... Direk sime gelmesini sağlayamazsın...
    Mesaj konusunda ise Türkçe karakterleri (ı,ş,ç,ş vs.) kullanmaman gerekiyo başka yolu yok...

ayararda bir yerde vardı unicodeyi kapatmalısın ama unuttum nerde olduğunu. uzun azamandır kullanmıyorum bu cihazı. kamera bozuk olduğu için foto çekemiyordum da babama verdim

• nerde bu ayarlar ve (bu ayarla 160 karakteri geçmeden 1. sms olarak yolluyormu bende 60. 70. karakterde 2.sms,e geçiyor kafayı yiyeceğim)
  • arkadaşlar selam. Telefonum şarj almıyor ama harici çin mallarıyla şarj ediyorum neyse Whatsapp yüklenebiliyormuş sanırım deneyen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar selam. Telefonum şarj almıyor ama harici çin mallarıyla şarj ediyorum neyse Whatsapp yüklenebiliyormuş sanırım deneyen var mı ?

bu konu içinde bir yerlerde bir dirençle ilgili resim vardı ona bak. whats app bu telfonda çalışmıyor çok eski sistem diyor.
  • quote:

quote:

arkadaşlar selam. Telefonum şarj almıyor ama harici çin mallarıyla şarj ediyorum neyse Whatsapp yüklenebiliyormuş sanırım deneyen var mı ?

bu konu içinde bir yerlerde bir dirençle ilgili resim vardı ona bak. whats app bu telfonda çalışmıyor çok eski sistem diyor.

valla telefonu sattım bile hocam ben :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

bir ara anteni de çalışmıyordu, çekmiyordu, kendi kendine hattı kaybediyordu, sonra kendi kendine düzeldi ...

aynı sorun bendede var nasıl düzeldi telefonun,ben genpa servisine verdim taa ankaraya gitti yapamadılar geri geldi telefonun herşeyi çalışıyordu ama çekim göstergesi paso aşağıya düşüyordu birde sms atarken 70.karakterden sonra 2.sms,e geçiyordu bunları halledemedim acaba tamiri yaptıracağım bir yer varmı istanbulda yetkili servis yada telefoncu fark etmez telefonu canlandırmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal24 -- 15 Haziran 2013; 10:40:50 >
  • ben en son sim kart değişimi yaptım, sonra düzelmişti, bana zamanında dandik sim kart vermişler ...
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.