Şimdi Ara

P990i____Program, Theme, Firmware, S.S.S___P990i

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.296
Cevap
11
Favori
403.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 4 Kasım 2007; 6:58:23 >

• hayırlı olsun.zaten birçok telde de oyle yazıyor.örn;m600 de katalogda ortada sony ericsson yazıyordu ama gercekte m600 yazıyor.k510 da da k510 yazıyor.QuickShare yazmasada olur
  • Tskler.Ufak bir detay ancak insan dusunmeden edemiyor.Her nekadar cihazin orjinalliginden kusku duymasamda bu aciklama iyi oldu sedces...
  • Şöylede bi şey var mesela k750inin yurt dışında satılan versiyonlarında quickshare yazmıyor mesela vodafonenin hediye verdiği k750ilerde vodafone yazıyor ama türkiyede quickshare yazıyor..
    Öyle yani
  • Bahsettigin seyle ilgisi yok simlocklu degil cihaz.Magazadan cihazi T-mobile,Orange,Vodafone,KPN,Depitel gibi operatorlerden herhangi biri ile alabilirdim.Bir sene boyunca sinirsiz internet 300 dakika bedava gorusme + 1gb pro duo verdigi icin T-mobile dan aldim.Ayrica bahsettigin vodafone yazan veya t-mobile yada Orange gibi operator logolu cihazlar simlocklu olur.Ve bu operatorlerin her verdigi telefonda operator logolu degil.Kisacasi bahsettigin konu ayri benim sordugumun bununla ilgisi yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: serkangsk

Şöylede bi şey var mesela k750inin yurt dışında satılan versiyonlarında quickshare yazmıyor mesela vodafonenin hediye verdiği k750ilerde vodafone yazıyor ama türkiyede quickshare yazıyor..
    Öyle yani
  • tekrar iyi günlerde kullan...
  • hayırlı olsun hocam ne kadara aldın ?
  • Forumun ilk p990i sahibi sen oldun galiba hayırlı olsun Kaça Aldın ???
  • Arkadaşım hayırlı olsun incelemelerini muhakkak bekliyoruz
  • Evet küçük bir inceleme, telefon hakkında bir izlenim yazısı bekliyorum bende.
  • alan arkadaşımız hollandada oturuyor yalnız ....bilginiz olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: LathspeLL

Evet küçük bir inceleme, telefon hakkında bir izlenim yazısı bekliyorum bende.

Topic baska bir konu icin acilmisti ancak topigin ilk mesajina ilk izlenimlerimi ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 3 Eylül 2006; 11:32:35 >
  • İlk soruyu ben sorayım.

P990i 30 FPS mi yoksa 15 FPS mi video kaydedebiliyor? Bir de video kayıt formatı 3gp mi MP4 mü?
  • Son fotoyu eğer p990 dan aldıysanız eğer gerçekten sınıfına göre çok çok güzel çekmiş, sanıyorum bu telefon eksiksiz gibi duruyor
  • Son fotoda P990i ile cekildi.
  • Hayırlı olsun Sony nin en beğendiğim cep telefonu serisi.
  • hayırlı olsun
  • süper bi telefon hayırlı olsn
  • gökhan sendende bekliyoruz artık p990 ve incelemesini...
  • Tskler herkese nasil diyorlar daha iyileri sizin olsun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.