Şimdi Ara

P990i____Program, Theme, Firmware, S.S.S___P990i (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.296
Cevap
11
Favori
403.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • simkartın dandiğini de ilk defa duydump990i 128 lik sim bile tanır. benc sana verilen sim kirlenmiştir. bazen denk geliyordu bana. sim kartı şöyle bir yalayıp temizleytince o sorun kalkıyor: @amdfanatic
  • quote:

Orijinalden alıntı: zombi7406

simkartın dandiğini de ilk defa duydump990i 128 lik sim bile tanır. benc sana verilen sim kirlenmiştir. bazen denk geliyordu bana. sim kartı şöyle bir yalayıp temizleytince o sorun kalkıyor: @amdfanatic

arakadaş p990i 256 lık sim ile çalışırmı?
    ben Nokia 808 aldım yedek sim kart alıp onu kestireceğim eskisinide p990i da kullanırım ama p990i de klullanırken şebeke hatası veriyor herhalde karttan oluyor 2005 de almıştım kart eskidi ne yapalım bakacağız çaresine türksel kart bilgilerini kopyalamaya para alırmı

hafta içi yapacağım işler

-yeni sim kart alacağım
    -eski karttaki bilgileri yedeklettireceğim sms,rehber falan
    -yeni sim kartı mikro ya çevirteceğim kestirme usulü :) bunada para almazlar herhalde :D

biraz masrafa gireceğim ne yapalım teknoloji değişiyor

bu arada p990i sms yollarken 160 karakter olmadan 2. sms,e geçiyordu inşallah kartı değiştirince düzelir bu sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal24

quote:

simkartın dandiğini de ilk defa duydump990i 128 lik sim bile tanır. benc sana verilen sim kirlenmiştir. bazen denk geliyordu bana. sim kartı şöyle bir yalayıp temizleytince o sorun kalkıyor: @amdfanatic

arakadaş p990i 256 lık sim ile çalışırmı?
    ben Nokia 808 aldım yedek sim kart alıp onu kestireceğim eskisinide p990i da kullanırım ama p990i de klullanırken şebeke hatası veriyor herhalde karttan oluyor 2005 de almıştım kart eskidi ne yapalım bakacağız çaresine türksel kart bilgilerini kopyalamaya para alırmı

hafta içi yapacağım işler

-yeni sim kart alacağım
    -eski karttaki bilgileri yedeklettireceğim sms,rehber falan
    -yeni sim kartı mikro ya çevirteceğim kestirme usulü :) bunada para almazlar herhalde :D

biraz masrafa gireceğim ne yapalım teknoloji değişiyor

bu arada p990i sms yollarken 160 karakter olmadan 2. sms,e geçiyordu inşallah kartı değiştirince düzelir bu sorun

256lık kartı tanımaması normal. ama tanıyablir de bilmem. kartı okuyorsa sıknıtı yok demektir.
    bence antende sorun olabilir.
    sim kestirme ücreti 5 lira. ankara sıhhiye fiyatı.yani ben dükkanda iken öyle idi
    160 karakter sorunu ayarlardan ama hiç merak edip bakmadım. o telefonla iken zaten faceden yazışıp duruyordum ama klavyesi harika değil mi abi:)
  • inşallah anteninde sorun yoktur,
    klavyesi zaten bir numara kral quverty,
    256 lık simi okumazsa 128 de kabül stress yok çiğerim:))
  • Madem tek hattı iki telefona kullanmayı planlıyorsunuz ikiz sim kart çıkarmak sizin için daha iyi olmazmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektrosenol -- 21 Temmuz 2013; 3:34:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sağol, androidlere geçiş yaptım, telefon çekmecede duruyor şu an :)
  • Ne telefondu be Çok özledim
  • Ben daha üzerine telefon tanımıyorum.Keşke andiroid e dönüşebilse.Arada bir kasadan çıkarıp hasret gideriyorum.Şu pratik ister klavye ister dokunmatik olayı hala hiçbir makinede yok.Efsane makinedi beeee!!!!
  • arkadaslar bu telefonun r9g007 surumu icin turkce lazim bana

• Sony Ericsson P990i türkçe dil kimsede yokmu?

TELEFONU SATACAM MÜŞTERİ İNGİLİZCE DİYE ALMIYOR PARAYADA İHTİYACIMDA VAR.
    KABLOSU KAYBOLDU SİS HALİNDE Atarsanız ONU HAFIZA KARTINA ATIP ORDANDA GEREKEN YERE ATARIM
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Sürümü
    CXC 162037 R9G007
    Cda: CDA162008/67 R7A01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal24 -- 30 Temmuz 2021; 21:7:43 >
  • pascal24 kullanıcısına yanıt

bulabildiniz mi hocam

• Yok sattım zaten hepsini

• arkadaşlar bu nalet cihazın türkçe dili bende cid 36 için mevcut. hala aryan varsa da işine yarar. sakın türkçe rom yüklemeye kalkmayın direkt çöküyor. en son 10 sene önce ankarada bi ustada vardı bu cihazın flasheri. başka da kimsede yoktur. telefon usb den rom desteklemiyor. en azından klasik usb ile.

• p1i ya da p990 olan varsa bana ulaşabilir mi? nostalji yapmak için cihaz arıyorumda

• Hey gidi günler hey ,zamanında çok alıp sattık, kullandık.. Güzeldi o günler .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.